Treść opublikowana przez Faraday
-
A4 B5 Letni Sedanik z '97
A jak programik. Ile to kosztuje i jak wygląda sama procedura wgrania. Zauważyłeś jakieś negatywne skutki np. większe zużycie paliwa, większe obciążenie silnika ( krótsza żywność ) ? Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
-
Czujniki cofania jakie wybrać
Można taniej wyrwać elektromagnetyczny Bez wiercenia i lakierowania, za te pieniadze wydaje mi sie ze warto http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343464-elektromagnetyczny-czujnik-parkowania-cofania/
-
A4 B5 Letni Sedanik z '97
Siostra bliźniaczka mojej
-
Audi A4 B6 BDV by Boski Mario ;)
No no ... jest się czym pochwalić.
-
Dziwny świst z radia
Jeśli szukasz dobrej masy rozejrzyj się za kurczakiem i ryżem
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Zastanawiam się nad tymi felgami http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-audi-5x112-15-cali-opony-niepowtarzalne-CID5-IDd2Kqd.html Znalazłem takie cudo http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-coming-leaving-home-i5512900308.html , Widziałem że ktoś na forum podejmował próby montażu ale nie ma żadnego tutka a że z elektryki i elektroniki jestem noga więc ktoś bardziej doświadczony mógłby ocenić ten pomysł i co nie co podpowiedzieć skąd wziąć impuls blisko maski.
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
No właśnie większość skupiła się na Tubie a CA to jakiś odległy plan, są inne priorytety np. kierownica Dziś wpadły w moje ręce białe kierunki boczne, tylko mały problem bo nie mogę ściągnąć starych Samochód już na białych kierunkach ) Od razu lepiej. Jakby kto potrzebował pomarańczowe oddam za dobre piwo Dziś zaczął skrzypieć pedał od sprzęgła , trochę WD-40 i smaru silikonowego i jest nieco lepiej choć jeszcze coś tam słychać, będę musiał ponowić operację
-
[ALL B5] Problem z bocznym kierunkowskazem
A mógłby ktoś podpowiedzieć jak sciągnąć ten kierunek ? Nie chciał bym nic połamać a jakoś mi nie idzie
-
Piszczący pedał sprzęgła
Witam, dziś zauważyłem że przy wciskaniu pedału sprzęgła wydaje z siebie pisk, czy ktoś miał podobny problem i może podpowiedzieć co to może skrzypić , pedał do wymiany czy tylko smar w spray ?
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ile dałeś za przyjemność sprawdzenia przebiegu w ASO ?
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Nie wiem dlaczego skrzynia basowa w bagażniku rodzi taki niesmak a głośniki w półce już nie. Przejrzałem fora CA i wszędzie jak jeden mąż wszyscy odradzają głośniki w półce. Niestety CA będzie musiało zaczekać, dziś zauważyłem że przy wolnej jeździe (predkosc do 20 km/h) słychać dziwny łomot przy prawym kole przy większych prędkościach nic nie słychać, podejrzewam że to ten nieszczęsny tłoczek hamulca hałasuje i po nowym roku do mechaniora
-
Jakie radyjko ? :)
Widze kolega pokazuje radio za 150 ziko a koledzy polecają za 800 ... spoko Ja ostatnio stanąłem przed podobnym dylematem i z podobnym budżetem. Skorzystałem z rat 0% na alledrogo i kupiłem Alpine UTE-72BT a 350 zł. Za 35 ziko miesięcznie mam nawet fajne radyjko które raz że pasuje do podświetlenia dwa nawet fajnie gra trzy ma wbudowaną obsługę telefonu przez bluetooth (można odbierać połączenia i dzwonić przez radio)
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Uf to mnie troche uspokoiliście bo wiadomo sprzęgło to dość duży wydatek, wcześniej jeździłem Pugiem 307 albo Oplem Merivą i tam sprzęgło łapie od samego dołu stąd moje przekonanie że to usterka W sumie już się teraz przyzwyczaiłem tylko dziwnie jak wsiadam w w/w samochody, to pierwsza dwa ruszenia zanim się przestawię wyglądają jak na pierwszej lekcji jazdy )
-
Wymiana żarówek T4W w lampce od podsufitki przód
Sam możesz to zrobić, jest poradnik na forum Nic skomplikowanego, sam to robiłem, spaliłem 2 bezpieczniki po drodze ale teraz świeci jak marzenie
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Hmm co ma skrzynia basowa do niskich tonów z wieśniaczeniem samochodu ? Z zęwnątrz jej nie widać i nie ma służyć po to żeby wszystkie plastiki w środku latały, ma po prostu zaznaczać niski ton, niestety u mnie są 4 głosniki w oryginale i tak bym chciał utrzymać. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wkłada głośników w tylną półkę to dopiero wieś straszna, ani to nie wygląda ani to nie gra. Z przodu chce rzucić woofery i tweetery ale z tym się wiążą jakieś dystanse i tego jeszcze nie przyswoiłem ale na to przyjdzie czas po nowym roku. Z tego co się orientuje i w Bose w A4 B5 był subwoofer czyli co Bose = wieś ? Nie będę wstawiał ani Bose ani tunelu na 2 Din bo to astronomiczne koszty i kupa roboty, to co jest (i będzie) w zupełności mi wystarcza. Z full fisem nie będzie większego problemu bo przedliftem immo jest przy stacyjce . Nad białymi kierunkami myślałem i w sumie zapomniałem wrzucić w listę życzeń
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Pow. Ostródzki (widać po tablicach) Większe zmiany tzn. ? Lista zmian w 1 poście, zobaczymy jakie pomysły czas przyniesie : )
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Przyszedł czas pokazać się na forum. Po burzliwych poszukiwaniach pierwszego samochodu i zjechaniu północno-wschodniej Polski pod Iławą trafiłem swoja Be Piątkę. Audi zakupiona 09.11.2015 od bezpośredniego importera z Niemiec. Silnik: 1.9 TDI 90 KM AHU Rok: 1997 Kolor: LY7M Przebieg: 180 000 Niby przebieg potwierdzony książką serwisową, ostatni wpis z 2012 przy 140 000 ale jaka prawda to tylko Niemiec wie Fakt faktem nie widać dużego przebiegu po wnętrzu Wyposażenie - Klimatronic - Antena w szybie - ABS - Hak Westfalia - El szyby - El lusterka - Centralny zamek - Ori podłokietnik (przód, tył) - Światła przeciwmgłowe przód - Zestaw głośnomówiący z radia Zrobione (Lista nie zbyt długa bo i samochód nie długo u mnie mam nadzieję że systematycznie będzie się powiększać) - Kompletny rozrząd z pompą wody - Wszystkie filtry Bosch (olej,paliwo,powietrze,kabina) - Olej Mobil1 10w40 - Wymieniona pompka centralnego (centralny z pilota) - Dorobiłem 2 nowe kluczyki (scyzor + plastikowy) - Wymieniłem radio na Alpine UTE-72BT - Kompletnie oświetlenie LED wnętrza - Wymiana silnika wycieraczek - Nowe pióra wycieraczek - Klubowe ramki tablic - Montaż mikrofonu i podpięcie pod radio (zestaw głośno mówiący z radia) - Naprawa immo - Białe kierunki + białe żarówki - Nowe buty na wiosnę - Wahacz dół prawy przedni FEBI - Nowe świeczki SWAG - Kierownica polift - Spryski mgiełkowe - Uchylana tylna klapa z pilota Do zrobienia: - Wymiana zegarów na full FIS - Wymiana głośników - Wymiana kratek nawiewu na polift - Polerka na wiosnę - Prawe lustro od Anglika - Nowy akumulator - Ramiona wycieraczek od Paska B5 FL + nowe pióra - Osuszacz Klimatyzacji - ...
-
Netbook w schowku
Nie rozumiem założenia projektu , chcesz schować netbooka w schowku , co w tym trudnego ? a tak poważnie to czemu ma to służyć ? Jakoś nie potrafię znaleźć praktycznego wykorzystania netbooka w schowku o.O
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Gdzieś kiedyś czytałem chyba nawet na forum że Audi ma swoiste zabezpieczenie żeby z za daleka nie otwierało samochodu
-
Raporty VIN czy są coś warte.
Witam, czy ktoś z was korzystał z raportów VIN np ze strony vin-info.pl ? Niby po moim Vinie mają 33 zdjęcia auta i pełną historię przebiegu ? Jest to coś warte ?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
kupiłem 2 m koncentryka ale myśle że i 1m dałby rade bo Audi z tego co wiem nie działa z większej odległości niż 3m
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Prawda sam niedawno zakładałem taką antenę powiem Ci że problem jest z konektorkami Tydzień szukałem odpowiednich a i tak ekran wcisnąłem bez konektora bo się złamał podczas próby włożenia go w kostkę
-
webasto na telefon - użytkuje ktoś?
Znalazłeś w sklepie takie cudo ? Ciekawe ile taka przyjemność kosztuje
-
Dziwny świst z radia
Wymieniałem radio na Alpine i świst ustąpił Czyli u mnie radio "NO NAME" było winne Fakt faktem czasem po odpaleniu nie gaśnie u mnie kontrolna ładowania - obawiam się że alternator dogorywa ostatnich dni
-
Wymiana fabrycznego radia
Mógłby ktoś wrzucić link jaką potrzeba przejściówkę żeby tylne głośniki zatrybiły, mam radio ALPINE UTE-72BT i po podłączeniu tylne głośniki nie grają