Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Faraday

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Faraday

  1. Tak mam ledowe z chin działa ale myśle nad powrotem do zwykłych, fakt barwa światła jest chłodna ale gorzej oświetla przestrzeń przy cofaniu po zmroku
  2. Witam, posiadam radio Alpine UTE-72BT i chciałbym zmienić głośniki z fabrycznych na coś mocniejszego (oraz niskobudżetowego). Mam tylko głośniki w przednich drzwiach. Myślałem nad tym zestawem http://allegro.pl/alpine-sxe-1750s-max-280w-glosniki-system-16-5cm-i5001874099.html Tylko chyba tych tweeterów nie zamuntuje w drzwi w oryginalne miejsce ?
  3. Każde z odpowiednim gniazdem
  4. Faraday odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Temat o wkładaniu licznika z A6 do A4 Nie rób śmietnika w temacie
  5. No właśnie tylko jest taki problem bo oryginalnie u mnie nie było centralnego (sam zmieniłem pompke) i nie mam pociągniętych kabli od kierunków do pompki, przy otwieraniu czy zamykaniu samochodu centralnym nie świecą mi kierunki. Widać w schemacie że ten kabel od czujnika otwarcia drzwi można wpiąć w centralny ale że z elektryki jestem noga nie za bardzo wiem jak się wpiąć (no i ciągnąć kabel przez cały samochód) Jeśli kierunki aktywują Ci CLH to przy włączeniu awaryjnych nie włączają Ci sie halogeny ?
  6. Pod centralny się wpiąłeś w bagażniku bezpośrednio przy pompce ? Już jakiś czas temu myślałem o CLH ale sie zastanawiałem skąd wziąc implus od centralnego
  7. Panowie, przy prędkościach parkingowych 0~10 km/h przy hamowaniu czuć jak by pedał był twardszy , czuć na nim (terkotanie,wibracje) również je słychać. Gdyby to były klocki to chyba było by słychać przy każdej prędkości ? Powyżej prędkości 5~10 km/h samochód hamuje normalnie.
  8. Nie lejesz 5W40 ? Wszyscy do turbiny polecają 5W40 mimo dużych przebiegów, ale za namową swojego mechanika też wlałem 10W40 i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem
  9. Wstępnie siłownik zamontowany trochę na opak, zamiast ciągnąć cięgno to je pcha niestety nie potrafię w inny sposób tego podłączyć bo nie moge znaleźć stałego plusa w zasialniu pompki , teoretycznie jest ale po podłączeniu siłownika po jakiś 2-3 minutach zanika ten plus lub jest na tyle słaby że siłownik nie ma siły ciągnąć zamka , a przy pchaniu wszystko działa dzięki za pomoc zostały ostatnie szlify
  10. Panowie nikt z was nie ma zdjęć sprężyn i tych konstrukcji z płaskowników ?
  11. Pewnie że są ważne , zagrubego czy za szerokiego grotu nie włożysz do stacyjki a w za cienki czy za wąski nie trafią zapadki
  12. Tak . Podlaczylem na krótko minus w pin 7 plus z oświetlenia i działa elegancko tylko muszę znaleźć stały plus Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
  13. Tak podlaczalem na krótko i dziala Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
  14. Niestety mój siłownik sterowany jest minusem i minus wpinam w 7 pin . No trudno sam poszukam :-) dzięki wielkie Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
  15. To się domyślam . Wcześniej wspominales że masz rozpiske. No nic miernik w łapkę i będę szukał plusa bo w pompce z 20 kabli :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
  16. Spryski z Octavii siedzą i u mnie. Trzeba je trochę przypiłować po długości i szerokości ale wchodzą ładnie, musiałem też oczywiście ten trójnik okroić z okrągłej uszczelki jak i go skrócić ponieważ opierał się o zbiornik płynu hamulcowego i wybijał sprysk podczas zamykania klapy. Wszystko elegancko spasowane pryska aż miło
  17. Mniej więcej wiem jak ogarnąć tylko muszę dojść skąd wziąć stały plus :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
  18. Mój siłownik wygląda tak Plastikowe ramię wygląda nieco inaczej. Może masz siłownik od Avanta. Części do sedana zaczynają się od numeru 8D5 ... A do Avanta od 8D9 ... Mógłbyś zrobić dokładniejsze zdjęcia jak siłownik jest przymocowany do cięgna ? Skąd wziąłeś stały plus do zasilania ?
  19. Dziś zacząłem to ogarniac. U mnie wygląda to trochę inaczej bo ja mam sedana. Nie dam rady przykręcić słownika przez otwór techniczny tak jak u ciebie. Plastikowy uchwyt też wygląda inaczej. Mógłbyś podpowiedzieć skąd wziąłeś plus do zasilania ? Minus biorę z pinu nr 7 Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
  20. Raz ze szybko zaczynają robić dyskotekę takie ledy w postojowkach dwa że można stracić dowód bo nie mają homologacji. A jak już zaczyna mrygac to prawie pewne że niebiescy Cię zatrzymają lepiej moim zdaniem kupić w brico za 5,99 zwykle żarówki o temp 5000 k świeca jak ledy a mają homologacje. Jak już jeździsz z LEDAMI to trzymaj zwykle w schowku w razie kontroli szybko zmienisz :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
  21. Panowie a jaki płyn polecacie do 1.9 TDI AHU ? Plus płukanka ?
  22. Mam nadzieję że jutro i do mnie dotrą te z Octavii Sebidi dużo piłowania było żeby wlazły ?
  23. Faraday odpowiedział(a) na LBSru102 temat w Audi A4 B5
    Dokładnie jak kolega piszę, dopóki nie miałem odkurzacza nie wiedziałem że siedziska czy dywany mogą być tak upieprzone brzydko mówiąc
  24. Faraday odpowiedział(a) na LBSru102 temat w Audi A4 B5
    Fakt, dysza nie raz się zapycha ale porządne dmuchnięcie załatwia sprawę, inna sprawa jak bym stosował wodę przegotowaną lub destylowaną do rozrabiania koncentratu. A co do chemii to stosuję płyn który został dołączony do odkurzacza http://allegro.pl/buzil-g500-o-tens-1l-do-prania-dywanow-i-tapicerki-i5619318462.html To jest koncentrat, 25 ml na 1l wody lub zwykły vanish do prania dywanów Niestety zdjęć nie mam. W tym odkurzaczu ssawki są przeźroczyste - robi wrażenie jak widać ile syfu wyciąga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.