Treść opublikowana przez orango
-
Opony zimowe 235/45R17 Audi A4 B7 S-Line
Jak znajdziesz 17" stal to dasz radę ;] Idex nośności dobiera się do samochodu a nie czym wyższy tym lepszy ...
-
opony letnie w zime?
Nie chodzi o śnieg a o temeperaturę... nawet bez śniegu opona robi się zbyt twarda już w granicach +5*C ...
-
Drzwi sedan kombi są takie same ( poszycie )
Pasują
-
Felga stalowa na heble 320mm
Jak przymierzysz to sam ustalisz szerokośc dystansów
-
Wymiana tarczy i klocków na mniejsze w A4 B6 S-line
albo 312 tarcze ale to zaciski też musisz wymienić albo jażma
-
Czy na takich oponach bedzie dobrze?
Tylko że spalanie zależy równiez od jakość wykonania ... ja mam goodyeary i jest lipa.... mam pirelli w tym samy rozmiarze i jest zużycie o 1l mniejsze
-
Opony zimowe 225/55 r17 do audi a4 b7 sedan.
Goodyear kupowałem nówki i nie jestem zadowolony z tej firmy... jak były przetrzymywane to mniejsza o to 5 lat to 5 lat guma już nie ta...
-
A4 B8 jakie ciśnienie w oponach 225/50 R17?
Wlepka, a jak na wlepce nie ma to zły rozmiar opony
-
11x19" wejdą na tył do b6?
A jakie ET? W sumie nawet przy optymalnym ET możesz mieć problem.. z jednej str amor a z drugiej błotnik
-
A4 B7 pod 3.2 FSI 18" jakość zamienników ?
Ja polecam ori... AUDI SEAT SKODA VW MERCEDES... nie bierz NO NAME 18" to juz jest większa średnica i będziesz miał problemy ...Jakieś 16" można brać no name opona bardziej będzie je chroniła. Osobiście nie polecam w ogóle no namów
-
Czy na takich oponach bedzie dobrze?
minimalnie większa średnica będzie ale to nie jest jakaś tragedia. Bierz na 8,5" 245 będą idealne. A spalanie nie będzie takie wielkie... gadają tak tylko ci którzy nigdy nie miali takich opon....
-
rozstaw szpilek a audi a4 b6 a a4 b8
Nowsze felgi do starszego wsadzisz, ale starszych do nowszego nie... No chyba że dystans zmieniający srednicę otworu centrującego zastosujesz... B8-66,6 B6/7 57,1
-
Proszę o Pomoc w informacji na temat felg
Najpopularniejsze S-liny
-
jaki kolor dobrac?
Orginał alu
-
Ściąga delikatnie w lewo
Jak ściąga to na zbieżność ... tym bardziej że nie czujesz różnicy w kręceniu kołami. Możesz też sprawdzić czy zacisk na prowadnicach się przesuwa
-
[BPW] Nie pali po wymianie filtra paliwa
Sprawdź połączenia przy filtrze, może powietrze zaciąga.
-
czujnik temperatury paliwa - odpalanie 2.0TDI
Świeczki żarowe ;]
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Nie ma różnicy czy z DPF czy bez ... brat wywalił DPFa i nic się w spalaniu nie zmieniło.
-
Bardzo głośna praca
żeby silnik odpoczął xD dobre... a na poważnie to radzę sprawdzić wydech na początek
-
Avant zamek na kluczyk tylnej klapy
Zdemontuj tapicerkę, klamkę i wkładkę i w odrzewiacz... możesz bez demontażu spróbować jakimś WD40 kilka razy prysnąć przez kilka dni może puści bez rozbierania
-
Oczka w lusterku (do czego?)
czujnik zmierzchu, lusterko fotochrom i czujnik deszczu. Czujnik deszczu aktywny jest na 1 poziomie wycieraczek.
-
Tylna szyba pytanie
all identyko
-
Błotnik przedni lewy - nowy?
Bierz ori uzywane, może być w innym kolorze, a przed malowaniem niech zerwą starą farbę i malują na surową blachę. Z zamiennikami może byc problem ze spasowaniem.
-
Uszkodzenie fotela-prośba o ocenę
Poszycie do zdjęcia ... sporo roboty ale do zrobienia
-
[B6 AVF] Dymi na biało na zimnym
a jak płyn chłodzący nie ubywa?