Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

orango

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez orango

  1. Jak znajdziesz 17" stal to dasz radę ;] Idex nośności dobiera się do samochodu a nie czym wyższy tym lepszy ...
  2. Nie chodzi o śnieg a o temeperaturę... nawet bez śniegu opona robi się zbyt twarda już w granicach +5*C ...
  3. Jak przymierzysz to sam ustalisz szerokośc dystansów
  4. albo 312 tarcze ale to zaciski też musisz wymienić albo jażma
  5. Tylko że spalanie zależy równiez od jakość wykonania ... ja mam goodyeary i jest lipa.... mam pirelli w tym samy rozmiarze i jest zużycie o 1l mniejsze
  6. Goodyear kupowałem nówki i nie jestem zadowolony z tej firmy... jak były przetrzymywane to mniejsza o to 5 lat to 5 lat guma już nie ta...
  7. Wlepka, a jak na wlepce nie ma to zły rozmiar opony
  8. A jakie ET? W sumie nawet przy optymalnym ET możesz mieć problem.. z jednej str amor a z drugiej błotnik
  9. Ja polecam ori... AUDI SEAT SKODA VW MERCEDES... nie bierz NO NAME 18" to juz jest większa średnica i będziesz miał problemy ...Jakieś 16" można brać no name opona bardziej będzie je chroniła. Osobiście nie polecam w ogóle no namów
  10. minimalnie większa średnica będzie ale to nie jest jakaś tragedia. Bierz na 8,5" 245 będą idealne. A spalanie nie będzie takie wielkie... gadają tak tylko ci którzy nigdy nie miali takich opon....
  11. Nowsze felgi do starszego wsadzisz, ale starszych do nowszego nie... No chyba że dystans zmieniający srednicę otworu centrującego zastosujesz... B8-66,6 B6/7 57,1
  12. Jak ściąga to na zbieżność ... tym bardziej że nie czujesz różnicy w kręceniu kołami. Możesz też sprawdzić czy zacisk na prowadnicach się przesuwa
  13. Sprawdź połączenia przy filtrze, może powietrze zaciąga.
  14. Świeczki żarowe ;]
  15. Nie ma różnicy czy z DPF czy bez ... brat wywalił DPFa i nic się w spalaniu nie zmieniło.
  16. orango odpowiedział(a) na Patryk41 temat w 1.9TDI
    żeby silnik odpoczął xD dobre... a na poważnie to radzę sprawdzić wydech na początek
  17. Zdemontuj tapicerkę, klamkę i wkładkę i w odrzewiacz... możesz bez demontażu spróbować jakimś WD40 kilka razy prysnąć przez kilka dni może puści bez rozbierania
  18. orango odpowiedział(a) na House temat w Audi A4 B6
    czujnik zmierzchu, lusterko fotochrom i czujnik deszczu. Czujnik deszczu aktywny jest na 1 poziomie wycieraczek.
  19. all identyko
  20. Bierz ori uzywane, może być w innym kolorze, a przed malowaniem niech zerwą starą farbę i malują na surową blachę. Z zamiennikami może byc problem ze spasowaniem.
  21. Poszycie do zdjęcia ... sporo roboty ale do zrobienia
  22. a jak płyn chłodzący nie ubywa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.