Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. No i taki odzew się podoba
  2. ​No mam nadzieje że rozruszamy to i wspólne wyjazdy i spoty będą częstsze, bo towarzystwo jak najbardziej doborowe i jest z kim się spotkać i porozmawiać Taaa, dziś Monia zabrała furacza B6 sprzedane więc zostało mi tylko jedno Fotki myślę że będziemy już tylko wrzucać w "Meetingi" co by każdy widział
  3. No to fajnie że pomysł się podoba , i że są chętni, moglibyśmy podjechać do Bytowa po Edytę i Mateusza a potem razem ogień nad morze, zrobimy fajne fotki no i przez takie wyjazdy wszyscy bardziej się poznają , przynajmniej ja poznam wszystkich bo nowy jestem dopiero od Stycznia 2016r w A4 klub
  4. No Bytów po drodze nad morze, chyba że można podjechać do nich i potem razem jechać wygrzać d*pę na plaży
  5. To myślę że na początku Maja można ustalać termin jak pogoda dopisze, może Jastarnia albo Darłówko ostatni ciągle do Darłówka latałem chyba że macie inne propozycje? mówię tu na razie o wyjeździe na jeden dzień oczywiście
  6. Pod słowem "razem" mam na myśli oczywiście większa ilość klubowiczy z kuj-pom No to gra pozostaje dogadać termin jak zrobi sie cieplutko a potem spowodować że zrobimy z tego tradycje ​Myslę że w Maju jak będzie dobra temperatura to powinniśmy zaliczyć pierwszy taki wyjazd lub w Czerwcu, polecielibyśmy na cały dzień, rano zbiórka i wieczorem powrót, ale niech reszta klubowiczy się wypowie....ustalamy termin wcześniej żeby każdemu pasowało, potem miejscowość i jazda !!!
  7. Aż sie chce fure pucować, bajka , na następny spot trzeba może jakieś jedzenie kupić fajnie byłoby też polecieć razem np na weekend nad morze, albo nawet na jeden cały dzień z rana wyjechać i wieczorem powrót, odpocząć, pogadać no i naturalnie przy okazji strzelić jakieś fotki
  8. Swój człowiek
  9. Spokojnie Fido, jak się nie rozmawia a pisze to czasami za bardzo negatywnie odbiera się wypowiedzi innych, jesteśmy klubowiczami i łaczy nas Audi także bez spin
  10. Mega parametry do B7
  11. Fido wrzuc na luz ja powiem Ci tak, bez żadnych złośliwości oczywiście z Mojej strony bo szanuje zdanie każdego klubowicza w tym także Twoje ale...... uważam że przesadzasz na maxa, w moich dwóch autach miałem 4 różne rozmiary kół , mówie miałem ponieważ sprzedałem jedno Audi niedawno ale wracając do tematu , w jednym miałem na zimę felgę 16 z opona 205/55/16 i było jak na kanapie u babci, auto płynęło, do tego jeszcze miałem zawieszanie 1BA czyli jak kolega wyżej napisał koza na maksa a na lato miałem 17 cali z opona 225/45/17 i różnica była minimalna, jeździ się normalnie bez jakiegokolwiek dramatu naprawdę..... w drugim aucie cała zimę przejeździłem na feldze 18 cali i oponą 225/40/8 a zawieszenie to 1BV czyli to najtwardsze z seryjnych i nic się nie działo, a nasłuchałem się tyle że łeb pękał a najwięcej krzyczeli ci co nigdy na takich kołach nie latali z kolei między 18 a 19 cali różnica jest znikoma i każdy Ci to powie, tu masz profil 40 a w 19 cali 35, miałem okazje pojeździć i dlatego teraz na lato wrzucam 19 cali i auto pójdzie w dół i uprzedzam pytania, jezdizłem nie pod dyskoteki bo nie bawi mnie to już od dawna jak również bujanie się po mieście, bo za stary już jestem na to ale w trasy, Kraków, Łódź Szczecin i inne miasta naszego pięknego kraju, także uważam że Twoja opinia to do kół jest baaaardzo mocno przesadzona, idąc tym tokiem myślenia najlepiej 14 cali założyć ale zawieszenie, rozmiar kół, naciąg opony to zawsze będzie temat rzeka ponieważ czy twardo czy miękko to zawsze jest subiektywna opinia każdego użytkownika, tak samo jak dla jednego za wysoko a dla drugiego za nisko ale jedno jest pewne każdy z nas chce aby autko ładnie sie prezentowało i każdy w jakimś stopniu poświeci troszkę komfortu dla prezencji, przynajmniej ja tak uważam, jednakże to do kolegi który zalozył temat, felga 17 cali nic nie zmieni jak juz napisał kolega wyżej a auto będzie ładnie się prezentowało albo po prostu lepiej, tyle ode mnie,kurde ale się napisałem, mam nadzieję że to przeczytacie w ogóle
  12. Oki jeśli jest zgoda to wrzucam , panowie mam na sprzedaż felgi ori Audi S-line 17x7,5j et 56, wzór z Audi A3 koła zadbane bez większych rys, na felgach założone opony Toyo Proxes T1-R w rozmiarze 225/45/17 kupione jako nowe w maju zeszłego roku, opony jak nówki, komplet tak jak jest cena 1700zł, osobno: felgi 800zł, opony 900zł, na jedna felgę trzeba było więcej ciężarków założyć w poprzednim sezonie ale bez jakiegokolwiek dramatu….mogę jeszcze pogadać o cenie ale nie za dużo, koła do obejrzenia oczywiście w Bydgoszczy w tym sezonie nie jeżdżone......
  13. Bez komentarza................
  14. 17 cali to nie jakieś wielkie koło, nawet do silnika 1.6 , moja druga połówka miała 17 cali w Fordzie Puma 1.4 także ten tego
  15. Panowie mam na sprzedaż felgi, mogę tu wstawić czy będą zjeby ? Bo nie będę teraz nabijał sobie postów bez sensu a możne ktoś coś szuka u nas....
  16. Usprawiedliwiony
  17. I to Srajfonem trzy auta wiosny nie czynią ale dwa Cabrio i jeden Avant już tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.