Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Pogoda się zrobiła więc kompleksowe czyszczenie i zabezpieczenie wnętrza głównie środkami od Gtechniq która we współpracy z firmą BioCote specjalizuje się w opracowywaniu technologii antybakteryjnych Tak to wyszło.... Jeśli chodzi mody to wpadł rejestrator jazdy Navitel RS2 Duo który również nagrywa kabinę w środku... Jeszcze ulubiony zapach i gotowe Pozdr !!!
  2. 345
  3. Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost Stan Obecny Witam Serdecznie No to jedziemy na nowo, tym razem w moich rękach A3 8V Limousine 2.0 TDI 184KM 380Nm Moonson Grey Auto znalezione przypadkiem przez moją drugą połówkę, w sumie tylko tak przeglądaliśmy ogłoszenia a skończyło się kupnem, motor to najmocniejszy 2.0 TDI w tym modelu czyli 184km i 380Nm Poprzednia Audi A3 8P Lift 2.0 TDI 143km 2011r, sprzedała się w 14h od wystawienia - temat poniżej https://a4-klub.pl/topic/409312-simply-clean-a3-8p-sportback-20-tdi-lift-by-fros-t……-monika/ Ogólnie zastanawiałem czy założyć kolejny wątek, planów nie jest za dużo, ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie, auto jedzie mega, ori przebieg 166k no i 184km i 380Nm robi robotę w tak małym aucie A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey Na pokładzie Pełen S-line zewnętrzny Ambition wewnątrz Fabryka dała Reflektory bi-xenonowe + spryskiwacze, Lampy tylne Led Halogeny, Ledy do jazdy dziennej ABS, ESP MMI Bluetooth Sterowanie głosem Czarna podsufitka Domykanie szyb z pilota Tempomat Audi Drive Select Fotele podgrzewane z wysuwanym podnóżem, Pakiet oświetlania: Ambiente, pakiet oświetlenia podłogi i drzwi, Pełna elektryka wszystkich szyb i lusterek + podgrzewanie lusterek, Parktroniki tył i przód z wizualizacją Asystent ruszania pod górę TPMS Grzane d*py Ścięta kierownica z multifunkcją Elektryczne lusterka System Strat Stop - wyłączony Dwustrefowa klimatyzacja Podgrzewane i elektrycznie ustawiane lusterka Przyciemnione szyby tył itd Jest na prawdę całkiem nieźle jeśli chodzi o wyposażenie.... Rolki Lato: Ispiri FFR1 19x8,5 et32 Zima: Rotor 19x8,5 et43 OEM Mody Grill Audi S3 8V Ledy wewnątrz Rejestrator jazdy Navitel RS2 Duo Ściema wszystkich szyb Sprężyny obniżające Eibach Sportline Swap spowalniaczy: przod: Porsche Macan 345mm tył: Audi s3 310mm całość złożone na klockach Ferodo, tarczach OZ Sport, założyłem też oplot Hel Plany Po pierwsze ma być niżej ale raczej sprężyny bo to nie ja będę latał na co dzień, tylko moja druga połówka, na pewno hamulce z S3 i potem chciałbym zrobić program. Jeśli chodzi o rolki to bankowo19 na lato i zimę, pełna kosmetyka jak zawsze, no i na pewno jakaś drobnica się jeszcze znajdzie Poza tym jeśli chodzi o mody to na pokładzie są już ledy wewnątrz i grill z S3 Klika fotek Pozdr
  4. Auto dziś widziałem na żywo i wygląda 100 raz lepiej w realu niż na tych kilku zdjęciach, zdjęcia w ogóle nie oddają koloru folii, koło tez dobrze siedzi
  5. A ja widziałem felgi na sprzedaż
  6. Auto sprzedane, moderatorów np @H4mm3R proszę o zamknięcie tematu, widzimy się w kolejnym
  7. Ponoć logo ubezpieczalni, sprawcy uszkodzenia zderzaka
  8. E tam, Rotor oklepany jest to prawda ale na dobrej glebie będzie ogien z d*py
  9. 20 kupiłeś ?
  10. Nice, obserwujemy
  11. Dobre hamulce to problem w naszym kraju , ja tez wyhamowałem ale gość za mną już nie….
  12. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z nas dwóch, chyba nie ja jestem tym który nie zrozumiał
  13. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wejdź na Allegro, wyszukiwane, uchwyt do telefonu i zaznacz, cena od najwyższej i tam będzie jeszcze opcja Ultra i już gotowe
  14. A normalnie się lata
  15. No właśnie ja kupiłem zwykle czarne pokrowce ale pełne i nie kurza się koła w ogóle i nic się nie dostaje….a nie mozesz powiesić na ścianę , ja do góry powiesiłem jeden komplet na hakach
  16. E no bez przesady ale miałem już dość patrzenia na auto z c**jowym kołem w zimę i dopóki gdzies tam będzie mi sprawiało przyjemność delikatne grzebanie w aucie to będą fajne rolki na zimę i lato
  17. Poprzedni właściciel zahaczył o krawężnik…
  18. Zima na pokładzie.... Rolki wychodzą praktycznie na równo z budą, także będzie co myć Pozdr!
  19. Założ Sportline, mam w a3 i to dobrze wyglada i nigdzie nie szura, prokit to za mało…

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.