Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Welcome Back
  2. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez uwazam ze auto jest po prostu o wiele bardziej atrakcyjniejsze w takich pakietach, i nie ma jak dla mnie w tym nic złego ze ktoś jest nakierowany na pakiet S-line i go chce , ale całkowicie pomijam fakt handlarzy, wciskania ludziom kitu, i doklejanie znaczków gdzie się da , mowie o świadomym kliencie który wie się co się składa na pakiet i chce takie auto bo po prostu bardziej mu się podoba i dopłaci za to….
  3. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzeba tu rozgraniczyć pewne kwestie jak dla mnie, napędzanie sztucznego gowna przez handlarzy a tym bardziej na auta które pakietu nie maja i dodatkowo pisanie bzdur i druga sprawa, auta które ten pakiet mają, i nie widzę tu nic złego ze ktoś szuka tylko wersji S-line bo chce żeby jego auto wizualnie lepiej się prezentowało niż wercia bez pakietu, i jest nakręcony , bo tez wole mieć czarny sufit, kiere ze ściętym wieńcem , kubły sline, niż zwykła wersje w środku z czteroramienna kierownica, z reszta każdy jak nie ma to dokłada z czasem na forum, a dlaczego? A dlatego ze takie auto lepiej się po prostu prezentuje…
  4. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie każdego stać na S albo RS, ale jest pakiet Sline nie jest to nic nadzwyczajnego ale jeśli auto ma z zew i wew, zdecydowanie lepiej się prezentuje od „zwykłej” wersji….
  5. Też myślałem o rotorach srebrnych
  6. CarPro Dlux polecam, Gyeon Rim polecam, lepiej to po 4h możesz dorzucić np CarPro Gliss jak top i bedzie absolutny rozpierdol na kołach...
  7. Wiesz co w bardzo dobrej, powiedzmy ze w cenie Mohsa EVO 50ml, ale to już ostatnią sztukę udało mi się wyrwać, już tego nie ma, same INFINITY praktycznie , na owady odporna ale na water spoty to już różnie bywa, Gyeon moim zdaniem robi bardzo fajne powłoki ale niestety trzeba bardzo o nie dbać, raz na dwa tygodnie mycie ręczne to taki mus….
  8. Zostawiam ori, za ładny lakier, chodź widziałem takie czarne i naprawdę robią robotę, może jak będzie to siedziało dobrze, to wrzucę je na lato w innym kolorze a aktualne lato sprzedam, nie wiem jeszcze, narazie zostaje sreberko jak jest, bo naprawdę po powłokach wyglądają kozacko…. Czarne i front cnc na własne życzenie, nie nie nje
  9. Nic lepszego niż CarPro Wool Mitt nie znajdziesz do mycia….
  10. Dobry bandyta
  11. Polerka i zobaczyć co się będzie działo, kiedyś mojemu koledze znajomy mył auto i skinął całej auto mocno zasadowa piana aktywną i całe auto takie było , białe w ciapki i po polerce zeszło, sam to z nim polerowalem, z tym ze tam lakier to był akryl…. gorzej już się nie narobi wiec jak bym probował polerować….
  12. Takie przebarwienia mogą być od wszystkiego , słońce, za mocna chemia na bez dotyku itp coś poprostu weszło w reakcje z klarem …
  13. Myju myju Gyeon Duraflex - lakier Gyeon View - szyby Gyeon Rim - felgi i zaciski CarPro Dlux - plastiki IMG_3796.MOV
  14. Dokładnie, element do lakierowania
  15. Nie ma, ale jeśli chodzi i polerke to można pochylić się nad pastami Gyeon Primer czy CarPro Essence a najlepiej Essence+, coś tak zamaskują a z uwagi na kwarc jest to w „miare” trwałe…
  16. Nie ma sensu glinkować jeśli nie zamierzasz polerować, dobrej firmy Tar i Iron, odtłuszczenie i wosk
  17. Lusterka ogarnięte a przy okazji zrobiłem małego moda, poszukałem fajne zamienniki kierunków na ledach i wymieniłem oby dwa, bardziej wyrazista barwa, mocniejsze światło i bardziej mi się widzi niż dynamiczne Tak to wygląda
  18. Nigdy nie wiadomo kiedy śnieg spadnie
  19. Zimowe rolki "ready to go" Na oponie Pirelli 235/35/19 Zostały w ori kolorze bo są w idealnym stanie i jednak szkoda mi było je ruszać Zabezpieczone CarPro Dlux i CarPro Gliss Gyeon Tire

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.