Treść opublikowana przez A4CCH
-
Osłona pod silnik
Ten uchwyt czy osłona ? :-P
-
Osłona pod silnik
No i wyszło... Nie mam tej listwy. Ona jest montowana na samym końcu ? (przed skrzynia)
-
Osłona pod silnik
Witam, mam polifta w benzynie 99r. I mam problem, nie pasuje mi osłona pod silnik, przód jest ok, ale bliżej skrzyni biegów lipa... Osłona ma szerzej otwory do montażu, a ja mam bliżej siebie (na tej belce) i tak zagięte w góre, o co w tym chodzi ? Brakuje czegoś, czy co jest ?
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Siema
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
garażowa, zazwyczaj jest tam około 18*C czasem i lepiej.
-
Dziwne "coś" po nałożeniu wosku
Zobacze czy dziś te plamy będą, czy tylko sa jak mróz wchodzi. Jak mróz z niej odpuścił, nie ma plam, ani przebarwień wszystko ok, zobaczymy czy jak dziś mróz wejdzie znów taka mozaika się zrobi Znów było to samo, ten typ tak chyba ma, dziś leje u mnie, wosk ładnie kropelkuję i płynnie wszystko spływa także chyba ok
-
Dziwne "coś" po nałożeniu wosku
Oj, nie mam pojęcia, troche postało w garażu. Ale jaką temperature to miało to nie wiem, myślę że dobra ... Blachy już dość ciepłe były, np. Na bokach karesorii nie ma tego, bynajmniej nie aż tak, najbardziej dach i tylna klapa (od góry)
-
Dziwne "coś" po nałożeniu wosku
Garażowa, ogrzewany myślę że te 15*C lub więcej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Rurka odmy
ja wymieniałem z tydzień temu, wszystko zamówiłem w serwisie Ogólnie odma jest dostępna tańsza drogą (allegro), ale czy warto ? Nie wiem, zamówiłem z serwisu z myślą że dłużej wytrzyma, z wężami już inna bajka, zostaję ci raczej serwis, jedynie że popytasz w hurtowniach lub dobrze poszukasz, u mnie tego nie było.
-
Dziwne "coś" po nałożeniu wosku
Collinite 476S, umyte dokładnie szamponem o neutralnym pH, no i osuszone mikrofibrami.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, Panowie to normalny efekt po wosku ? Dziwnie mi dziś fura zmarzła xd http://www.fotosik.pl/zdjecie/184c0ba382da4c1f
-
Dziwne "coś" po nałożeniu wosku
Witam, dziś umyłem furmankę, wstawiłem do garażu, osuszyłem, no i nałożyłem już dość trwały wosk na zimę, tą porą łapią u mnie przymrozki, i zawsze taka gładka, jednolita warstwa mrozu mi wchodziła na auto, a dziś takie coś ... To dobrze czy źle, bo nie wiem ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/184c0ba382da4c1f
-
Wysokie spalanie
Jak na 15l 32km robisz, to chyba zbiornik dziurawy Na 100km wychodzi ponad 45l troche nierealne... Sonda czy coś by padło to troche za duży ten skok... Pooglądaj fure od spodu, przewody itp.
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
Po wymianie przepływki wszystko ok
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
Ale skoro ją wypne i wszystko gra, to myślę że ona padła i złe dane do kompa podaje Logi mi ciężko by było... Bo mam ja zawsze na kablu podłączona, komp mi na to nie pozwoli
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
Oby to było to ...
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
Błędów miałem chyba z 5-6, ale ostatnio była czyszczona przepustnica, skasowałem jutro się podepnę i zobaczę może coś wywali. Jakby ktoś był zainteresowany mogę wysłać filmik na FB, lub dodam na jakaś stronę jak znacie, proszę bez wpisów wrzuć na YT, bo nie mam konta Zaciekawił mnie głównie błąd: 17536 - fuel trim bank 1 (mult) system too lean , kiedyś już był ale, usunąłem bardzo długo go nie było i nic się nie działo. Odłączyłem wtykę od przepływki audi wkręca się na 6,8tyś, bez żadnej zamuły, także tego. Diagnoza chyba postawiona teraz jaka przepływkę zakupić Polecicie coś ?
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
Jutro podepnę, ale niedawno nic nie pokazywał :x Rozrząd nie tak dawno był robiony z 8tyś km temu. A jak zdiagnozować czy to ten czujnik ?
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
Witam, od jakiegoś czasu męczy mnie problem, audi mi odcina zapłon przy 3,5-4 tyś obrotów, stoję na luzie dam jej gazu to nie przekroczy 4 tyś obrotów ... Co to może być ? Jest to dość uciążliwe przy wyprzedzaniu i wręcz niebezpieczne.
-
Odpryski na masce - lakier do paznocki
W ASO są zaprawki do kupienia, baza(kolor nadwozia) + bezbarwny. Podajesz tylko kod lakieru, nie jestem pewien ale chyba płaciłem 54zł, jest tam ich chyba 9ml, czyli zbliżone do pojemności lakierów do paznokci.
-
Jaka sonda siedzi ?
Witam jest ktoś w stanie mi powiedzieć jaka sonda jest dokładnie u mnie w autku, jak tak to proszę o Priv Zamierzam kupić nową, ale ktoś przede mną wsadził jakiś zamiennik, kabel długi jak nic ... I szukam numeru oryginału :x
-
Jaka sonde lambda kupić
Stara to już nie wiem czy nie jest jakimś zamiennikiem, jakiś kabel strasznie długi :x bym wolał raczej nową.
-
Jaka sonde lambda kupić
Witam, padła mi chyba sonda lambda. Sond jest multum, ma ktoś doświadczenie i poleci coś sensownego do mojego silnika ? Mam tylko jedna, przy kolektorze wydechowym.
- Zawór EGR