Treść opublikowana przez MikelA4
-
Spotkania na drodze
Jakiś czas temu się chyba nawet mijaliśmy Zgadza się, pracuję tam i dość często widuję Twoją Audiczkę
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tylko niech nie przegną w drugą stronę, bo jazda na LPG też ma swoje granice opłacalności. W ten sposób doprowadzą do tego, że w PL będą same sprowadzone diesle z 400kkm przebiegu.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Rabbi Tylko porównując ceny jakiegokolwiek paliwa trzeba też porównywać ceny rynkowe surowca. Z tego co wiem gaz jest teraz taniutki. PS. Sory, ze bez odpowiedzi, ale nie wiem jak to na telefonie zrobic...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Waha nie byla po 6zl, po drugie wtedy ceny za barylke ropy były dużo wyższe. Dzieki PIS podrozaly juz kredyty, w sklepach jest coraz drożej, a zaraz się przestanie na LPG opłacać jeździć.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ustawia juz podpisana, to jedno. A druga kwestia to, ze LPG jest nie na rękę koncernom paliwowym.
-
Czy to normalna temperatura dla 1.9TDI? Troszkę ponad 90
Jak jedziesz wraca do 90? Bo jak tylko w korkach lekko rośnie to pewnie wisko.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Czytałem, że podobno ma zacząć się stabilizować cena lpg.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Trochę tych samochodów z gazem w PL jest... oni kuzwa doprowadza do tego, ze kazdy bedzie jezdzil klekotem, ktory kopci co nie miara.
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z B6ki, parkujesz w Pzn na Słowiańskiej
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zobaczymy kiedy wystopuje.
-
Zgrzyt rozrusznika
Bendiks za wolno odbija. Daj go do regeneracji. Ja dałem ponad 300 zł i wymienili praktycznie wszystko (ale skasowali mnie dużo i na pewno zrobisz to taniej).
-
Zaczepy do dywaników
Jak chcesz to Ci mogę fotkę ogarnąć jak to wygląda u mnie.
-
Zaczepy do dywaników
A masz oryginalne dywaniki? Bo mi w oryginalnych siedzi tak, że nie tak łatwo go wyjąć.
-
Opłacalnośc A4 B8 na długi trasy
Jak firma zwraca 0.83zł/km, to dostaniesz 0.68zł/km. Przynajmniej ja tak mam (wszystko na umowie).
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Bezawaryjności kolego, wiadomo jakieś pierdoły zawsze będą. Byleby samochód zawsze do celu dojechał
-
Reflektory przedlift Depo - opinie.
Ale miałeś poliftowe czy przedliftowe reflektory? Bo ja pytam teraz o przedliftowe, bo moje oryginalne już strasznie słabo świecą.
-
Reflektory przedlift Depo - opinie.
Jeżeli ktoś ma to poproszę o opinie na temat tych reflektorów.
-
Ceny paliwa marzec 2026
No nie ma niby jeszcze, ale wiesz... ceny można ponieść. Jak zwykle będą powtarzać, że przecież to nie dotknie obywateli. Taki ch*j, na końcu i tak zapłacimy MY. Ale jest #500+ jest #dobrazmiana nic tylko się cieszyć.
-
Ceny paliwa marzec 2026
A podtlenek drożeje.. ciekawe czy to powiązane z tymi opłatami dla dystrybutorów gazu co mają wejść w życie. #dobrazmiana
-
A4 B6 vs Volvo S60
Kolega szuka 2.0T w S60 Pisał w pierwszym poście. UP. Sory nie widziałem, otworzyłem kartę i długo nie odświeżałem.
-
Jazda za granicę po stłuczce !
Może spróbuj wyprostować tę maskę. Ja u siebie wgniotłem i udało się tak wyprostować, że prawie nie widać. Co prawda moja nie była tak uszkodzona.
-
Źle założony rozrząd, awaria silnika, problem z ubezpieczycielem oc sprawcy (warsztatu)
@patach92 Kolego pochodzę z Bydgoszczy, daj znać, który warsztat. Jak nie chcesz tu to może być na pw.
-
Duże rozbieżności w spalaniu miasto vs. trasa.
@pulpecik Ale to co napisałeś nie przekłada się przecież na spalanie większe o kilka litrów. Moim zdaniem po mieście w zależności od warunków może być to maksymalnie +1.5 litra przy normalnej jeździe.
-
Pierwszy iphone - 6s?
Wczoraj porównywałem mojego Galaxy A5 z Iphonem 6s, niebo a ziemia. Tylko ta różnica w cenie 1:3.
-
Kierowca zapłaci daninę...
szakal222 masz rację, ale problem jest taki, że sporo ludzi wierzy w dobra zmiane.