Treść opublikowana przez grabson765
-
Nowe wtryski 216 w 1z - co ustwiać
ja mam chipa
-
Jakiej firmy klocki hamulcowe na przod???
u mnie ATE strasznie piszczaly teraz masz boscha i jest cicho no i cena za boscha lepsza
-
Nowe wtryski 216 w 1z - co ustwiać
zrob najlepiej komplet logow i wklej wtedy bedzie jakis podglad na wszystko
-
Nowe wtryski 216 w 1z - co ustwiać
to sprawdz u siebie jak u Ciebie na vagu zachowuje sie dawka paliwa i kat wtrysku
-
Nowe wtryski 216 w 1z - co ustwiać
niczym dziwnym poprostu na vagu skacze kat wtrysku w bs 000 a tak nie powinno byc raczej
-
Nowe wtryski 216 w 1z - co ustwiać
wlasnie powiem ze u mnie tez jest pompa od afn i tez mam problem z katem wtrysku... moze tu tkwi problem ?? na poczatku myslalem ze to moze wina napinacza rozrzadu ewentualnie kola pasowego walu ale moze jednak przyczyna jest w pompie ?? ja wymienialem pompe razem z rozrzadem wiec ciezko mi powiedziec czego to wina wczesniej na starej pompie i rozrzadzie nie mialem czegos takiego u mnie sie dzieje tak ze rano lub po spokojniej jezdzie jest ok ale jak pojezdze ostrzej potrafi mi sie kat opoznic o 7 jednostek nawet....
-
Nowe wtryski 216 w 1z - co ustwiać
kat wtrysku sie zmieni na jakies 30 pare jednostek tak bylo przynajmniej u mnie i dodatkowo zmniejszy sie dawka paliwa na jalowym ale na 216 mozna miec troche nizsza to nie bedzie wtedy dymic za mocno
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
normalny wynik u mnie tez tyle bierze w takich warunkach
-
Dziwny objaw samochod nie odpalal
przyjrze sie temu przekaznikowi 219 dokladniej
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu a ... zębatka wałka rozrządu
to wkoncu sie wymienia te kolo pasowe walu czy nie?
-
Dziwny objaw samochod nie odpalal
jak to sprawdzic ? wtyczki do ecu?
-
Dziwny objaw samochod nie odpalal
jutro rano zajrze tam i zobacze co tam sie dzieje kosci pamieci to chodzi o te co na nich chipa sie wgrywa tak? a tak zapytam jaka powinna byc temperatura paliwa bo mnie wynosi 60 stopni
-
Dziwny objaw samochod nie odpalal
witam dzis mialem dziwna sytuacje przejechalem trase ponad tam 120km podjezdzam na parking podczas podjezdzania zlapalem lod i zaraz asfalt i troche szarpnelo jak to bywa w takich sytuacjach podjechalem pare metrow pod miejsce gdzie mam juz parkowac i nagle samochod zgasl mysle sobie moze za szybko sprzeglo puscilem ale dziwne ze nic nie szarpnelo, odpalam ponownie odpala jak trzeba cofam chce troche skorygowac i znowu zgasl i juz nie odpala włączam zaplon wszytsko kontrolki sie zapalaj z wyjatkiem swiec zarowych i samochod nie odpala kreci ale nie zaskakuje objaw taki jakby rozrzad byl przestawiony o zabek albo paliwo nie dochodzilo dzwonie po brata zeby przyjechal z vagiem bo moze jakies bledy zapisalo podpinamy vaga z poczatku nie chce wogole sie polaczyc wkoncu zalapal i bledow zero czysto jak zawsze lecimy po grupach MB i za ktoryms razem zaswiecila sie kontrolka swiec zarowych na moment po jakims czasie znowu probuje odpalic włączam zaplon i kontrolka swiec sie pojawia i samochod odpala i teraz juz pali jak wczesniej co moglo byc przyczyna takiej sytuacji ?? rozrzad raczej powinien byc ok bo pozniej odpalil moze cos z komputerem ze kontrolka swiec zarowych sie nie zapalala ale bledow tez zero moze cos z pompa wtryskowa ze sie zawiesza bo mam problem z skaczacym kątem wtrysku: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/skaczacy-kat-wtrysku-256167/ po sylwku wymienie chyba dla spokoju jeszcze raz rozrzad razem z kolem pasowym i śrubą
-
Prośba o analizę logow.
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ zeby zrobic BS musisz miec pelna wersje
-
Prośba o analizę logow.
z tych logow nic nie widac po za tym ze termostat masz dobry zrob wszytskie logi wtedy dopiero bedzie mozna cos powiedziec a pali Ci wiecej bo temperatury nizsze i pewnie czesto masz niedogrzany silnik
-
Skaczacy kat wtrysku
nie wymienialem tego kolo wiec przyjrze sie jemu i w razie co wymienie a wartosci w bs i mb powinny zawsze sie pokrywac? bo w mb zawsze mialem 49-53 niezaleznie ile bylo w bs a tu wartosci sie pokrywaja...
-
Skaczacy kat wtrysku
witam mam taki problem ze zaczal skakac mi kąt wtrysku wymianialem rozrzad jakies 7tys km temu i przy okazji pompe wtryskowa samochod odpalil od strzala i po nagrzaniu kat w MB 000 mialem 53 a w BS 000 43 i tak zostawilem. pozniej byl chip przyszla zima i postanowilem ustawic kat i troche go przyspieszylem zeby lepiej odpalal i ustawieniu mialem w BS 60-63 ale i razem z tym katem zmianila mi sie wartosc w MB na taka sama czy tak powinno byc ?? bo przedtem nie mialem takich problemow dzis postanowilem bardziej przyjrzec sie temu kątowi rano po nocy przed odpaleniem w BS mialem 35 pozniej nagrzalem samochod i wtedy kat byl BS 60 pozniej zrobilem szybsza trase ze 30km tak 140-150km/h na koniec zrobilem 4 logi dynamiczne i sprawdzilem kat i byl BS 53 przejechalem spokojnie 2km i na luzie postal z 5min samochod i juz kat mialem BS 56 dodam ze w MB wartosci sie pokrywaja co moze byc przyczyna takich skokow wartosci ?? wina napinacza rozrzadu ?? co myslicie ?? sprobuje ustawic ksiazkowe 49-53 i zobacze czy wtedy bedzie tez tak skakac pozdrawiam Grabson765
-
Jak to jest z tymi olejami LongLife. Dylemat po opini pewnego mechanika...
czujniki sprawdzajace olej odliczenie do wymiany oleju mozesz ustawic sobie jakie chcesz jesli serwisujesz samochod w Longlife masz ustawiona wymianie oleju co 30tys i to Ci pokazuje komputer kiedy ten okres mija
-
A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
przegrzania silnika napewno
-
modyfikacje silnika ALH
na starych wtryskach odpalal lepiej?
-
Spadek mocy
czyszczenie turbo to koszt jakies 300zl
-
Wtryski z 2.5 tdi AHY
na 100% nie podejda
-
Wtryski z 2.5 tdi AHY
wtryski od akn nie podejda do afn mocniejsza pompe od afn to juz chyba tylko 11 z ahh ewentualnie jakies hybrydy z tloczkiem 11 mm
-
Wtryski z 2.5 tdi AHY
a jaki silnik posiadasz?
-
Urodzinki
kowi87 niezle ale jeszcze slabo <br /><br />