Treść opublikowana przez -Tomas-
-
Skromne car audio
No bo koledzy to wszystko zależy od subwoofera. Jeśli jest z bassreflexem lub szczelinowy to wyjęcie głośników jaknajbardziej może dać lepszy efekt. Natomiast jeśli jest to subwoofer zamknięty wyjmowanie głośników nie ma sensu.
-
Problem ze stukaniem
Pęknięta albo źle założona sprężyna, nie robiłeś ostatnio amortyzatorów albo sprężyn? No chyba że przegub... zależy jaki stuk
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Siemka Matrix1540, może bym dołączył
-
Niefabryczne radio a4 b5
Chyba musisz zamienić czerwony kabel z zółtym. A jak chcesz żeby działoało bez kluczyka to musisz żółty podłączyć do czerwonego. Powinienieś mieć konektory wychodzące z kostki z radia które pozwalają zamienić właśnie te dwa przewody lub je złączyć.
-
Jaka kierownica trójramienna do polifta 99
Wszystko nowsze od C4 będzie pasować, więc C5, B6 D2 itd... Nie wiem jak z A3, z nowszych pewnie tak,
-
Pionek czy alpine
Dokaładnie. Wydaje mi się że alpine jest lepszy. A tak z ciekawosci jakie radia znalazłeś 4x100 ??
-
Symphony II vs RNS-D
Jaki model? Niektóre soniaki, szczególnie te z logiem X-plode potrafią wycisnąć soki z głośników Tańsze modele mają mało możliwości ustawień i słabsze końcówki mocy
-
Jakie głośniki pod Radio Alpine UTE-72BT
Te magnat 216 dużo lepsze od 162 ponieważ nie są współosiowe, tak samo alpine. Tweetery masz tam osobno, co prawda musisz je osobno zamontować gdzieś na poziomie deski rozdzielczej ale dlatego efekt będzie dużo lepszy.
-
Radio chorus
Z tego co widzę na internetach to w Audi A3 były takie "szersze" wersje
-
Brak dźwięku z głośników w tylnych drzwiach
Jeśli to Avant to wzmacniacz jest przy subwooferze. Ale widząc te chinche mogł być dostawiany zwykły wzmacniacz. Nie ma żadnych śladów po montarzu?
-
Podłączenie ori radia Peugeot 206 do wzmacniacza - da radę?
Nic trudnego, stosujesz konwenter sygnału głośnikowego czyli high output na wyjście do wzmacniacza low outpout takie coś Czyli zamiast normalnego wyjścia na głośniki będziesz miał RCA które podłączasz pod wzmacniacz i gotowe
-
Radio chorus
Chorus był też montowany w audi A8 D2, później zobaczę jaka mam w nim ramkę. * mam tą pierwszą, węższą wersje. To na pewno oryginalne radio?
-
Silnik 2.8 AMX. 4 sondy?
Odpinaj wtyczki z sond i patrz na których wychodzą błędy, wtedy zobaczysz która jest która. Z własnego doświadczenia powiem Ci że za miesiąc, dwa tą drugą i tak wymienisz
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
Pentax jest na prawdę dobry mimo że mało reklamowany. Dajcie spokój z tymi Nikonami Jak zakupiłem Sony alfa to przez pierwszy tydzień myślałem że zrobiłem błąd, bo siostra miała nikona. Teraz tylko się z niej śmieje jak musi coś dokupić do tego nikona Jakość zdjęć jest identyczna Nigdy już nie zmienię alfy na coś innego Co do hybryd, jednak wciąż mają zbyt małą czułość matryc no i ten stały obiektyw...
-
Jaka przyczyna drgań?Pilne
MI biła przy 110 - 130 , no i przy hamowaniu z tej prędkości bicie było większe.
-
Symphony II vs RNS-D
Absolutnie nie! Wzmacniacz jak sama nazwa wskazuje tylko wzmacnia sygnał a jakość dźwięku zależy od procesora i przetwornika w samym radiu. Tak więc w tym samym aucie inaczej zagra radio z biedronki inaczej pionner, inaczej JVC i inaczej Sony. Do tego poszczególne modele tego samego producenta zagrają inaczej a raczej wycisną więcej z głośników, bo są na innych podzespołach. Więc jeśli masz bose w aucie to radio safari jeśli takie pmiętasz nie zagra CI za czysto Wracając do tematu nie znam modeli które przedstawił Kornetpl ale jeśli mają inne przetworniki dzwięku to będą grać inaczej.
-
Jaka przyczyna drgań?Pilne
Skoro klocki się kończą to może i tarcza nie jest w najlepszym stanie i jest skrzywiona?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jest aplikacja "Pistacje" ale też brak, lub nie aktulane ceny. Ponieważ to użytkownicą mają je podawać a coś nikomu się nie chce Sprzydała by się jakaś dobra apka z aktulnymi cenami. Ale nawet aplikacja ORLENu pokazuje tylko gdzie sięznajdują ich stacje w polsce ale nie ceny...
-
Błędne wskazanie zasięgu na paliwie
FIS czy tam komputer oblicza zasięg na podstawie średniego spalania. Więc nie widzę tu nic nadzwyczajnego ani błędnego. Wręcz przeciwnie, wszystko jest w najlepszym porządku. bo miałeś spalanie np. 12L/100Km Bo pojeździłeś po dłuższej trasie i spadło do 8L/100Km Więc i zasięg wzrósł. Proste jak drut
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tak szczerze to wybór mój ale dla żony, sam jeżdżę A8 D2
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Klocków się nie dobiera do felg A do tematu: ja mam Textary i mogę powiedzieć, że pylą tyle to nic, więc polecam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema jestem Tomas, Miałem kilka aut z grupy VAG, teraz przyszedł czas na A4 B5 ;-)