Treść opublikowana przez WYSKUN
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
zapchany smok wygląda np tak: jak odkręcisz korek od oleju i boki pokrywy zaworow wyglądaja coś jak tu to wiedz że helmut w niemczech wymieniał żadko olej i pewnie jezdzil na LL Ja miałem robiuona płukanke, czyszczenie smoka i zalane dobrym olejem. teraz mam Liqui moly sht 5w40 i jest gicior. zmierz sobie cisnienie oleju. to da Ci jakiś podgląd czy jest ok
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
wymagał. przy 170tys.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
dla pewnosci ja bym zrobił. i u siebie zrobilem. sprawdz cisnienie oleju przxy okazji
-
Trakcja w a4 B5 1.8t+
też mam u siebie 195 65 r 15 Dunlopy blue response i po chipie DP i wtryskach od bexa na suchym na 2 biegu często mryga mi ESP. Czasami jak asfalt bardziej chropowaty to lepiej trzyma Na zimówkach 205 jest ciut lepiej. Myślę ze 225 będzie gicior pod trzema warunkami -Markowa opona -max 3-4 letnia -bierznik nie mniejszy niż 6mm miałem kiedyś w bmw continentale sport contact 3 i na początku super trzymały. Jak bierznik zszedł na ok 4mm to już było sporo gorzej. jak duzo jexdzisz to wal nowe 225 45 z dobrej firmy i masz po problemie
-
błąd 16885 licznik wariuje szarpie autem
dziś odpalam auto i wszytsko nagle działa. prędkościomierz, wskaźnik paliwa i autem nie szarpie. A nic nie ruszałem coś mu się odwidziało i działa ALe pewnie znając życie za niedługo przestanie działać Trzymam ręke na pulsie
-
błąd 16885 licznik wariuje szarpie autem
chylę czoła za tak konkretną odpowiedź jutro sprawdzę, albo pojutrze bo mam niemowlaczka w domu Dzieki za pomoc!! aha gdzie na vagu sprawdzić tą prędkość?
-
błąd 16885 licznik wariuje szarpie autem
1.8t avj
-
błąd 16885 licznik wariuje szarpie autem
Witam Wczoraj odpalam auto i prędkościomierz nie działał a wskaźnik paliwa działa własnym życiem, dodatkowo zaczęło szarpać autem przy puszczaniu gazu. Zrobiłem test liczników (wszystko działa) Błąd jaki mi się pokazał to 16885 p0501 35-10 Intermittent poszperałem w googlu i winowajcą jest albo czujnik prędkości w skrzyni biegów. Kabelki posprawdzałem i wyglądają ok. Mam miernik elektryczny ale nigdy go nie używałem ktoś podpowie jak przyłożyć kabelki od miernika i jakie wartości powinny się ukazać na mierniku?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Plukanka, czyszczenie smoka i miski. Olej motul 5w40 xcess lub liqui moli hi tech syntol 5w40 od kolegi "dzik". Mi na LM chodzi ciszej silnik
-
1,8T AMB quattro Analiza LOGOW VCDS A4 B6 2003r
mi to brzmi jak samolot który niedaleko właśnie ląduje musialbys nagrac dokladny filmik z lepszej jakosci dzwiękiem ale mi to brzmi jak zużyty któryś z pasków
-
1,8T AMB quattro Analiza LOGOW VCDS A4 B6 2003r
nagraj filmik tego dzwięku
-
dymek z rana
u mnie jak było -3 to mam zasłone dymna jak tu
-
dymek z rana
ja mam tak samo jak Ty Nie mam kata tylko DP (może to też ma jakiś wpływ - nie wiem) oleju nie ubywa wogole płynu chłodniczego też nie. czy zimny czy cieply dymi zawsze u mnie im zimniej tym bvardziej dymi przestaje dymić jak jest wiecej jak +16 stopni na dworze jak wąchałem to czuje spaliny + pare wodna nic nie śmierdzi
-
Pęknięty drut
Pstryknij fotke
-
Pęknięty drut
ha! o kurde mam dokładnie tak samo jak Ty takie auto już kupiłem i też sie zastanawiałem co z tym zrobić ale później jakoś olałem temat. Dołączam sie do tematu i czekam może ktoś coś sensownego podpowie
-
Jak sprawdzić stan szklanek
Cykały mi szklanki na 4 cylindrze (napewno nie napinacz) i probowalem jakis czas temu wcisnąć szklanki drewienkiem. Ani drgnely. Myslalem o wymianie ale stwierdzilem ze najpierw wymienie olej Nastepnie zrobilem plukanke i zalalem LM HTS 5w40 i dźwięk szklanki ucichł praktycznie calkowicie. Wczesnie jakis mechanik zalal tam (pewnie podrube) motula 5w30
-
1.8T na hybrydzie K03s - mało mocy
zwracam honor jak w 8 sekund zamykasz 3 bieg to rakiete tam masz pod maską
-
1.8T na hybrydzie K03s - mało mocy
ja tam sie nie znam ale logi sie robi na 3 biegu a nie na 2
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
WItam:) Wyczytałem gdzieś że w 1.8t można zamontować fmic z 2.5 tdi czy chodzi mniej więcej o taki? http://allegro.pl/intercooler-audi-a6-c5-2-5-tdi-quattro-manual-i6778414501.html#thumb/3 Rozumiem że montuje go centralnie ale seryjny smic od 1.8t demontuje? jaki koszt skompletowania reszty częsci do tego IC i czy duża różnica w temp w dolocie po zamontowaniu tego z 2.5TDI? Aha, i czy trzeba coś rezać czy wchodzi jak ulał? dzięki pzdr:)
-
Znaczenie ET Felgi
No wlasnie myslalem o 215 60 r15. Dzieki
-
Znaczenie ET Felgi
Siema Mam oem felgi 7Jx15H2, ET39 I mam na nich lacie 195 65 r 15 I jakie najszersze opony da sie zalozyc na te felgi bo po programie często brakuje mi trakcji nawet na 2 biegu
-
2.0 TFSI vs 3.2 V6 porównanie kosztów A4klub/A6klub
e39 z V ? e39 ma R czyli rzędowy silnik. Jeździłęm jednym e39 z 3.0 benz. Jak dla mnie brzmi lepiej niż V w audi. Jeździ dobrze. Ale pomodzone 1.8t ją łyka
-
Moje Audi s4 - pobór oleju ponad normę /świsty-gwizdy
nagraj ten świst silnika
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
dorzuce swoje 3 gr. jeździlem na motulu 5w30 i lekko mi szklanke było slychać jak cyka na cieplym zrobilem plukanke i zalalem LM 5w40 i praktycznie wogole nie slychac cykania. trzeba sie przysluchac aby cos było slychac
-
AUDI A4 B5 2.4 V6 by Michał
Ładnie wygląda, naprawde:) Szacunek że sam wszystko robisz:) 2.4 v6 ładnie gada napewno:) Niech słuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuży jak najdłużej