Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shogu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shogu

  1. Są dwa rodzaje 55mm i 57mm. Wychodzi na to ze do 6cio biegowych jest ten większy. Sprawdzałem na forumowej etce... nr 01x103551 wychodzi na to ze ten. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. To nie wąż a raczej nakrętka.
  3. Panowie który to przewód wysprzęglika nr 26,29 czy 38 ?
  4. Ma ktoś z was dostęp do etki żeby sprawdzić jaki nr oem jest ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. shogu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Przekładam oske na quattro wersja uk, można ktoś z was wie jako nr oem ma ta linka na rynku angielskim lub ma ktoś na sprzedaż ? W aso nie pomogą... ;/ Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Jaki dystans dobrać do skrzyni Her ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Spróbuj odczytać, jak Ci pin wyskoczy to daj zdjęcie Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. EPC

    shogu odpowiedział(a) na wujeczek333 temat w Audi A4 B5
    Sprawdź tez vcds błędy Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. EPC

    shogu odpowiedział(a) na wujeczek333 temat w Audi A4 B5
    U mnie sie tak dzialo: Czyszczenie przepustnicy pomoglo i reset wszystkich bledow, poki co samochod pod obserwacja ale chlopaki tez mowia ze moze to byc czujnik polozenia walu.
  10. Panowie, robie przekladke u siebie i zakl;adam zestaw z s4 b6 do a4 b7 bfb. Skrzynia ma oznaczenie HER - bedzie to jakos razem dzialac ?
  11. Musisz mieć k commander żeby odczytać pin Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Rozmawiałem dziś z vag serwis w Gliwicach. Powiedzieli ze pasuje z s4 b6 i mogą to zrobić bez wyłączenia immow ecu aczkolwiek kontrolka nie bd działać. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Koledzy, czy wydech z s4 b6 podejdzie bez większych problemów do b7 BFB ? Ponoć jest troche krótszy niz w b7..
  14. Tak, najlepiej z s4. Patrząc po tym numerze który podał sprzedawca licznik ma kolorowy fis. Chyba ze w ASo coś by pomogli. Jak masz chwile to ppdeslij numery Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Tylko uk, dlatego nie zgadzają mi się numery z tabelki na pierwszej stronie . Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. W takim razie o jakim oznaczeniu takiego licznika szukać ? Czy może już lepiej z rs4 wrzucić. Druga sprawa mógłby ktoś odczytać numer mojego licznika po nr vin? Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Witam koledzy, Mam b7 i chciałbym wymienić licznik na ten z s4 b6. Kod licznika który mogę kupić to 8e0920981f, jest to kolorowy FIS ? Podejdzie do mojego B7 ?
  18. Jesteś zadowolony? Czytałem opinie na dobry mechanik i wiele osób odradza Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Części już mam, teraz by się przydał ktoś kto to poskłada ;d Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Jest ktoś, lub znacie kogoś kto się podejmie przekładki we wrześniu. Najlepiej, małopolska, Śląsk, świętokrzyskie ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. . To te ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Sory złe sformułowałem pytanie, hamulce już mam 345 i 288. Szukam tarcz i klocków do takiego zestawu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Koledzy co najlepiej do 350km potworka, tryb jazdy sportowy, raczej weekendy tylko. Przód 345mm tył 288mm ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. shogu odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Skasowałem błąd, przejechałem Ok 50 km, pójdę później zczytac jeszcze raz błędy. Póki co nic nie swieci Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. Panowie przymierzam się do przekładki za 2 miesiące i mam kilka pytań do was: 1. gdzie najlepiej szukać części ? Sprawdzam Allegro i najwiecej ofert jest od użytkownika Małysz, osoba która będzie robiła przekładkę odradzała branie części od niego, bo nie pochodzą z jednego auta tylko jest to składak z kilku samochodów. Na forum mało osób oferuje się z takim zestawem. 2. Postanowiłem włożyć wydajniejsza pompę paliwa dw65v - jakie przewody paliwowe wtedy dać ? 3. Pójdą sprężyny -30mm jakie wtedy amortyzatory na tył dajemy ? Co zazwyczaj dostajecie w pakietach zakupionych do przekładki ? Przód zostaje taki sam ? 3. Jaka skrzynie biegów polecicie , zostać przy 5b czy 6b dodam ze ciężko coś znaleźć z 6b Może macie jakiegoś sprzedawcę godnego polecenia ? Sent from my iPhone using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.