Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. No w końcu , bo czekam na info o pogodzie . Widzę że nawet nie jest zła . Ja ruszam wieczorem . Maćku !!! jesteś nie poprawny z tymi mandatami . Laleczka prezentuje się zacnie .
  2. Nie jest źle , tydzień temu gorszą pokazywali . Też jadę , ale do miejscowości Zadar . Maćku ostrożnie i bez pamiątek z Austrii i Czech
  3. U mnie , od 160 - 200zł.
  4. Chciałbym podzielić się fajnym modem - zamontowaniem ŁADOWARKI INDUKCYJNEJ w naszych A4 b8 . Cała instalacja jest bardzo prosta -JEŚLI MAMY POD PODŁOKIETNIKIEM BAZĘ NA TELEFON !!! Myślę że też nie droga , bo ładowarkę dostaniemy od 160 - 200 zł. Potrzebna nam będzie ładowarka indukcyjna - posują z Audi A4 b9 ; A6 c7 , Q7 , i trochę zdolności manualnych - ja dałem radę to i każdy da radę . Że by nam praca poszła łatwo , musimy zdemontować tunel ( dla osób które już tunel wyciągały to max 10 minut pracy ) Wykręcamy starą bazę i możemy tak jak ja wyciąć otwór na ładowarkę . Może ktoś będzie miał inny pomysł, jak ją tam umieścić - można próbować . Ja miałem też plan wycięcia uchwytu z A6 c7 i wspawania go do mojego tunelu , ale w końcu temat odpuściłem . Tak jak zrobiłem - wyszło naprawdę dobrze . Po wycięciu zostaje niewielki otwór ( stara baza jest dłuższa ) zastawiłem go wykorzystując wycięty odcinek . Otwór wycinałem nożykiem . Podłączenie !!! - dla celów opisu przetestowałem ładowarki z A4 b9 i A6 c7 Ja finalnie u siebie zamontowałem ładowarkę z A6 , ale miałem oryginalną wiązkę ( 4G1 971178A ) - jednak na rynku wtórnym trudna do kupienia a w ASO ponad 350zł. Ma być tanio , nie bawimy się w żadne wiązki . Kupujemy ładowarkę z A4 b9 - różni się od A6 c7 wejściem - wtyczką ( A4 b9 ma kwadratową 4 piny taką jak nasza baza , a A6c7 płaską 6 pin.) Tu wtyka A6 Do ładowarki z A4 b9 wykorzystujemy nasz przewód antenowy ( ten który jest przy starej bazie taki krótki ) a brązową wtyczkę( cztery piny) do której była podpięta stara baza wpinamy bezpośrednio do ładowarki i to wszystko . Jeśli kupimy ładowarkę z A6 c7 musimy tylko przerobić wtyczkę do ładowarki . Tak jak wspomniałem wcześniej , ma płaskie wejście . Oczywiście to żaden problem - wykorzystujemy naszą wiązkę z starej bazy . Wiązka jest na stałe zamontowana do bazy , musimy uciąć i założyć wtyczkę , cztery piny i mamy wiązkę . Nr. wtyczki 4B0 971 978 B . I to wszystko , po podpięciu cieszymy się ładowarką Jeśli kupimy ładowarkę na której będzie znaczek„ keyless” to będzie ładowała dopiero po uruchomieniu auta , bez znaczka działa od razu . .
  5. Musisz z tych listw (używanych które kupisz ) sciągnąć tą starą taśmę 3M i nakleić nową , potem ładnie próg odtłuścić i przykleić . Będzie trzymać super i nic nie będzie odstawać
  6. Ja używam Tugi - Tuga Chemie Alu Teufel Spezial
  7. Marcin , nie myślałeś dać do regeneracji ? Są firmy które robią to profesjonalnie . Zamontują nowe naboje , wymienią pasy ( tak pasy pasuje też wymienić ) Będziesz miał pewnoś że wszystko będzie działać tak jak trzeba . Oczywiście dają gwarancje . U nas jest firma która za cztery pasy ( wszystkie z nabojami - Ameryka ) wymianą pasów , naboi ( Ameryka ma też często w przednich pasach takie dodatkowe naciągi , które też się blokują i też trzeba je wymienić ) plus np. kolanówkę . Za to wszystko biorą ok. 2 tysiaków . Na allegro trzeba uważać , bo są magicy którzy opanowali odblokowywanie , ale nabojów już nie wymieniają .Jak się nie znasz to ciężko się kapnąć . Pas będzie działał , ale nabój już nie wystrzeli .
  8. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Drzwi do malowania 700-800 zł.szt. W kolor 1000-1100 zł. - szukał bym w kolor . Zrobienie tego nadkola może do 400zł.Myślę że w 2500 / 2700 tyś powinieneś się zmieścić .
  9. Te z linku z BT-CARS można kupić . Jeśli chodzi o nowe to trochę kosztują . Z tego co widzę to mają z jednego auta ( ale trzeba dopytać ) , jeśli tak to może Ci to zadziałać bez kalibracji . Jak wymienisz tylko jeden , to raczej będziesz musiał robić kalibrację .U mnie w ASO wołali 800zł. Kupiłem na ebayu niemal nowe , założyłem i śmigają super bez kalibracji . Jeśli chodzi o śrubki , to w ASO .
  10. Sprawdź sobie akumulator , jak jest bardzo słaby to takie wariactwa elektronika potrafi wyprawiać . Może był tak słaby że ładowanie mu nic nie dało . Pożycz na próbę akumulator ,wymień , może to być przyczyną .
  11. Powinno się Maćku dać . Mieliśmy kiedyś lampę która miała dość głęboką rysę na całej długości i dało się to spolerować . Robił nam to gościu z Będzina . Zrobił super .
  12. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Włączałeś /wyłączałeś przyciskiem PDC ? ( taki mały reset ). To raczej napewno od mycia , ale że mu nie przeszło . Może jakiś błędów nałapał i trzeba kompa podpiąć .
  13. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moduł masz w bagażniku po prawej stronie .
  14. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź czy nie wywala zaworkiem bezpieczeństwa który jest w zbiorniczku ( tak z boku zbiorniczka ) . Jak ciśnienie wzrasta za bardzo to tym „zaworkiem" rozpyla płyn . Jak auto jest rozgrzane to szybko odparowuje i trudno zlokalizować . Często ślad widać na osłonie silnika . Jak otworzysz maskę to zobacz czy na osłonie nie ma płynu od strony zbiorniczka . Następne miejsce to podszybie , idą tam dwa węże gumowe do nagrzewnicy . Jeden ma taki otwór odpowietrzający , może się wąż lekko cofnął i tym leci płyn , w tedy spływa sobie odwodnieniem i też trudno na początku to zdiagnozować .
  15. Poważnie ??? I wiedzą jak z tego korzystać - ciekawe
  16. Tak , dokładnie . Ja robiłem tak jak podał laguna , bezpośrednio do gatewaya .
  17. Właśnie widziałem , warto zadzwonić i dopytać . Masz fajny kolor , ale też trochę trudny do malowania . Lakiernik pewnie malując błotnik ,( żeby nie było różnic ) będzie chciał cieniować drzwi a to szkoda tak robić - za fajne auto . Maskę faktycznie ciężko będzie kupić , tak na szybko sprawdziłem co tam jest na allegro , ale okazuje się że Twoja jest najładniejsza . Tak jak Ci napisałem - postaraj się kupić błotnik w kolor , a maskę pomaluj . Nie wiem jak tam u Ciebie z cenami za malowanie , ale myślę że 500-800 za maskę może kosztować . Tak sobie myślę że w 2000 tyś powinieneś się zmieścić z naprawą .
  18. Poszukaj części w kolor , przynajmniej błotnik powinno się udać kupić , szkoda malować jak całe auto jest w oryginale . Z maską może być gorzej znaleść w kolor , ale trzeba zobaczyć . Choć jak samą maskę pomalujesz to tragedii nie będzie , bo na masce nikt różnicy nie zauważy , jeszcze jak lakiernik zrobi pod miernik . Jeśli lusterko nie uszkodziło drzwi , to zdecydowanie szukaj błotnika w kolor - znaku nie będzie .
  19. Tak jak masz na rysunku , T12h / pin 5 ; T12h /pin 12 to cany , skręcasz je i ciągniesz do gatewaya ( czerwona wtyka ) Pin 5 do T20 pin 7 ; Pin 12 do T20d pin 17 . Tymi oznaczeniami się nie przejmujemy .
  20. Nie , to nie ta , musi być taka jak Ci podałem nr. Ja kupowałem w ASO . Tak jak napisałeś , ma to mniej więcej być . Z lampek kontrolnych w lusterkach idzie + i masa . Masę łączysz z prawego i lewego lusterka i ciągniesz do tyłu i łączysz do przewodu masowego który wychodzi z modułów . Oryginalnie ma kolor zielono - brązowy ( może drobiazg , ale ja z tą masą na początku nie wiedziałem gdzie podłączyć )
  21. 4F0 972 112 Z tymi wtyczkami już wiesz ? Te przewody od czujników się rozchodzą w prawej wnęce przy module , jedna wchodzi do modułu PDC a druga idzie do przodu , ale wchodzi do tego gniazda co pytasz o numer .
  22. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kierownica pasuje , multifunkcja pasuje a airbag nie - musi być z A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.