Treść opublikowana przez qruku
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Zuch !
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No ja je właśnie od Was odgapiłem ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No właśnie cała ciekawostka polega na tym że nie trzeba oporników i nie wywala błędu. Moduł świeci mocno (może nawet ciut za mocno ) białym światłem. Ogólnie jest superowo. Oby się tylko szybko nie zjarały. @daglas Ja już je kupiłem jakiś miesiąc temu tylko nie było czasu zainstalować także o aktualne ceny proszę pytać kolegę krystianeos.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
DRL LED od @krystianeos Błędu nie ma, jakość wykonania bardzo wysoka, świecą elegancko - oby żyły jak najdłużej. Parę fotek led vs. zwykła.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
extra gada
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ostatnio mnie zamurowało po tym co tu zobaczyłem i ciężko było się ogarnąć i cokolwiek napisać ? Bóg Cię stworzył ale Szatan opętał z tym detailingiem Garaż, fura, kosmetyki, zdjęcia - nie mam pytań. Pozdro
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Taki kupiłem akurat ze zderzakiem ale odnoszę wrażenie że jest trochę jaśniejszy kolor? Kurcze no powiem Ci że nie odczuwam niedosytu wielkości. Ewentualnie po 5 mm większe to chyba max na co bym się zdecydował. Jakby to było V8 to może i bym się szarpnął na coś "grubszego" Po części też chciałem uniknąć takiego efektu jak niżej; a te powinny się równo "smolić".
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dzięki Adam za miłe słowo Tak, to dyfuzor od S4 ?
-
S4 B7 Rozmiar opon
245/30 będzie sporo niższa od 235/35 bo o 17,5 mm. Bardziej bym się martwił w przypadku pierwszego rozmiaru czy nie będzie coś tarło o elementy zawieszenia. Też bym postawił na 235/35/19.
-
opłacalność lpg - rozwianie wątpliwośći
Krótkie trasy, dość niski roczny przebieg, koszt instalacji, droższe przeglądy, co jakiś czas serwis instalacji i strojenie - nie widzę w tym przypadku jakiś znacznych oszczędności.
-
opłacalność lpg - rozwianie wątpliwośći
Cześć, osobiście uważam że przy przebiegach rocznych rzędu do 10k km rocznie szkoda pchać się w instalacje. Przy krótkich traskach rzędu kilku km i tak będzie jeździł na benzynie zanim nie osiągnie odpowiedniej temperatury, zwłaszcza w zimie. Ja raczej bym nie zakładał.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Parę szybkich shotów po montażu. Teraz już chyba pora zrobić porządek ze znaczkami na tylnej klapie Dźwięk - bałem się że będzie jakiś hałas i na codzień będzie męczący albo w dłuższej podróży aż głowa rozboli a tu na pierwsze wrażenie odgłos podobny do ori puszek. Po krótkiej przejażdce i przyłuchaniu się bardziej basowo brzmi od wolnych obrotów tak do 4k; powyżej nie słyszę różnicy przynajmniej wewnątrz auta.
-
Moje B7 2.0tfsi - walka o lepsze jutro
Fajna sztuka kolor to LX7Z ? Motorownia zacny remoncik przeszła także powinna już długo bezawaryjnie posłużyć. Dokładnie planuje taki sam zestaw podniesienia mocy tj. dp + hybryda. Napisz proszę ile płaciłeś za przeróbkę w Perun Turbo. Też miałem przyjemność wymieniać dwumasę ze sprzęgłem i również popłynęły łzy szczęścia heh Powodzenia w dalszych pracach nad autkiem. Pozdro
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Są chyba lekko owalne i mają ok. 6x8 cm
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No zobaczymy jak będą wyglądać na aucie, jutro jadę na montaż to się przekonam ? Szczerze to nie zależało mi na wielkich kominach tylko na czymś zbliżonym do ori s4.
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Również gratuluje osiągniętego wyniku i umiejętności reżyserskich żony
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Hej, Jedna z ładniejszych b5 jakie w życiu widziałem ale czar prysł z tą kierownicą Liczę na opamiętanie się ?
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Gałeczka fajna; z b8, a5 czy q3 ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Końcówki 2x70mm. W ich sklepie są za 1150 PLN ale w internetach można trafić za 1000 PLN i za tyle kupiłem. No może nagram filmik stary vs nowy ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dzięki Spoko, dam znać po montażu jakie odczucia. Po cichu liczę właśnie na jakiś miły pomruk ?? BTW i tak uważam że ori puchy w 2.0tfsi nie brzmią najgorzej jak na stock'owy osprzęt.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Nie, mają dedykowane kompletne tłumiki do tego silnika w quattro i kombi ? Pod ori nie wejdą, z s4 musi być.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Naprawdę fajny wóz dla kobiety Ogarniesz problemy i będzie Pani zadowolona. Widać że w środku potrzebuje trochę miłości. Fajnie się prezentuje na tej s-linowej feldze
- B7 Crew
-
A to moja Audi
Witaj, a to coś z przodu to jakaś zemsta blacharza ?