Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja je miałem i mi akurat nie podeszły (zresztą Panowi diagnoście również i mi je wyciągnął dziad bo nie chciał przeglądu podbić). W jasny słoneczny dzień mało widoczne, a jak nie było słoneczka to znowu świeciły za bardzo na niebiesko. I tym sposobem jeżdżą teraz w schowku BTW w jednym wątku wyczytałem że ktoś już miał ich dwa komplety kupione w różnym czasie; z jednych był zadowolony a z drugich miał to co ja powyżej. Także to może kwestia szczęścia ..
  2. qruku odpowiedział(a) na daglas temat w 2.0T
    Najciekawsze że mi właśnie Dominik @winner4 montował PCV Delete Kit i wszystko działa bez zarzutu przy okazji witam kolegę na forum
  3. Dokładnie mam je wrzucone na felgi o takich parametrach także na spokojnie.
  4. Podpisuje się. Super rozmiar na 17 zwłaszcza w zimę.
  5. Proponuję 215/50/17 jak Ci zależy na komforcie. Mam zimę w tym rozmiarze i jest naprawdę oki
  6. Tyle ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić
  7. Wg mnie 17" na 225 będą lepsze bo jak chcesz podkręcić moc to przypuszczam że lubisz czasem po*******ć więc szersza opona może się przydać.
  8. Fajnie jakbyś jeszcze dopisał jaka wielkość felgi.
  9. Przecież napisał autor że ze Szwajcarii. @talib1990 Fajna Renia, niech się słucha
  10. Michelin ma coś dla Ciebie chwali się teraz nową oponą która ma trzymać parametry nawet jak jest zużyta - model Primacy 4.
  11. Jeden i drugi rozmiar będzie dobry do felgi 8J. Jak masz w dobrej cenie 225/40/18 to możesz brać
  12. Widzę że kolega poszedł w myśl teorii "albo grubo albo wcale" Zapowiada się świetnie. Trzymam kciuki
  13. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wczoraj zamówiłem, dzisiaj przyjechało dzięki za info.
  14. Super stan felg gratuluje udanego zakupu
  15. Hej, i jak osobiste wrażenia ? bo wszędzie o niej piszą bardzo dobrze.
  16. sorry bo nawet nie mam takiego zamiaru, to wręcz bardziej z troski.
  17. Wszystko się zgadza; będą wytrzymalsze i bardziej trwałe ale trochę mniej komfortowe. Jak masz w dobrej cenie to zakładaj.
  18. To jakbym się kiedyś zdecydował na takiego moda, to chętnie Ci wyśle moje jak Cie to odpręża
  19. Hmm to ciekawostka bo 225/40/18 Uniroyal RS3 mają 92Y PS. Teraz patrzę i w sumie wszystkie 225/35/19 mają 88Y więc ten typ tak ma
  20. Nie no aż na takich "listewkach" w lecie jeździł nie będę
  21. Nie twierdzę że się nie da rady ale to się raczej bierze pod uwagę dopuszczalną masę całkowitą pojazdu + ewentualną małą rezerwę. 2.0T Q miało fabrycznie 93Y a pewnie Twój możliwe że i więcej.
  22. Dobry wybór mnie też to czeka właśnie i też rozkminiam pomiędzy 225 a 235 ale na 8J. Ale jak Ty wziąłeś 225 na 9J to też taki wezmę PS. Nie chcę kolegi niepokoić, ale 88Y do ciężkiego quattro 3.0 moim zdaniem ciut za mało ..
  23. Też proponuję łopaty RS, dobre i sprawdzone a wozik super baza do modów powodzonka !
  24. Szacun za "home made" a na tych soczewach żadna ciemność nie będzie już straszna
  25. A dlaczego chcesz założyć 98Y zamiast 94Y ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.