Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. No to może nas jakiś expert oświeci
  2. Spoko Ci wyszły te skóry ? mnie też to czeka w przyszłości. Czym czyściłeś ? Szybki też na plus. Z czego wynika że niektóre 2.0T mają czerwoną literkę T ? Do dzisiaj w sumie tego nierozwikłałem heh. Jakieś USA ? PS. Dwa znaczki quattro na jednym grillu jak dla mnie za bogato. Pozdrawiam
  3. 225/40/18 na feldze 8J
  4. Mam Michelin ps4 i są extra. Raz już miałem pilne hamowanie ze 150 km/h i mało co przez przednią szybę nie wyleciałem. Niestety na Sportcontact 6 nie jeździłem to nie mam porównania.
  5. Nie przeszkadza tylko przed wymianą sugeruję zrobić płukankę silnika. Ow będzie miał wyższą odporność na niskie temperatury; chociaż patrząc na ostatnie zimy raczej nie mamy do czynienia z mrozami w Polsce powyżej -30* dla których ten olej jest dedykowany.
  6. Narazie sobie sam odpowiem Znalazłem takie oto cudo w garage i potraktowałem nim obudowy lusterek. Użyłem gąbeczki i MFibry. Stan przed: Stan po: Ogólnie efekt oceniam 3/5; ręcznie tą pastą chyba się wiele więcej nie uzyska. Plus taki że trochę odzyskały blasku i zeszła trochę warstwa białego nalotu. Natomiast do efektu lustra jeszcze daleko ..
  7. Dobra nalewka nie jest zła mi by się takich kilka przydało heh Lampy narazie zostają ori, ale może się uda w sierpniu coś innego zmajstrować Super pomysł ?️ chociaż ta nalewka 1 i 5 nie przyjmuje bo są za duże ?
  8. Tak się zbiera na mody w nalewce babuni ???
  9. Odświeżę temat. Czym najlepiej ogarnąć aluminiowe obudowy lusterek ?
  10. Piękna sztuka no i rocznik! Powodzenia w reanimacji
  11. qruku odpowiedział(a) na Patryk1997 temat w 2.0T
    Cześć, A zadałeś sobie odrobinę trudu przeczytać powyższy wątek ?
  12. teraz nowy lakier to podwójna motywacja żeby bardziej dbać planujesz jakąś powłokę zarzucić albo wosk ?
  13. Gruby update Michał wszystko elegansio yyy tylko ja się pytam gdzie jest znaczek na tylnej klapie, tak jakoś łyso bez niego
  14. oo kurłunia ? to już chyba ciężko okiem mrugnąć na pełnym przyspieszeniu Goń go Tomek z kreskami Powodzonka
  15. Dużo lepiej ? Jakiej szerokości wziąłeś dystanse i jakie masz et?
  16. Też je mam i są naprawdę dobre, bierz śmiało
  17. No widziałem właśnie że się ostro zbroicie chłopaki hehe wjechaliście na ambicje i też mnie korci wyciąganie suszary ...no ale zobaczymy co przyszłość przyniesie ?
  18. Tylko tak nie popijcie żeby później jeszcze na bani nie malował ? A tak na serio to ja tam czekam na wynik strojenia ?
  19. Bose zamontowane parę dni temu także można już coś napisać ?? Całością prac zajął się kolega @czaki22 za co serdeczne dzięki Ameryki nie odkryje że gra dużo lepiej, basu w końcu nie brakuje i jak dla mnie dodatkowy sub w kole jest już zbędny. Różnica przede wszystkim odczuwalna przy mocnym "volume" rzekłbym że gdzie standardowe nagłośnienie się kończy tam Bose się zaczyna. Czuć moc Dodatkowo wskoczył adapter aux bluetooth który podpatrzyłem u @afroo. (przy okazji dzięki za dodatkową pomoc za kulisami ), aczkolwiek tu się niestety borykam z pewnymi problemami. Podpięty jest zgodnie ze sztuką do stałego zasilania rnse i po chwili się wiesza i nie chce się połączyć ze smartfonem. Odpięcie od zasilania i ponowne wpięcie - działa, gra, telefon go znajduje już myślałem że to tylko jednorazowy wybryk ale niestety na drugi dzień powtórka z rozrywki także temat jeszcze do dopracowania bo na prawdę przyjemna sprawa słuchać mjuzik bezkabelkowo z fona. Korzystając z uroków ładnej pogody w ten weekend udało się wyskoczyć do Arłamowa na mały relaks gdzie Audiczka chętnie zapozowała do zdjęć w barwach narodowych ?:
  20. Strzelone dzisiaj w Arłamowie. Pozdro dla kierownika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.