Treść opublikowana przez qruku
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Na aucie chyba nie malowałeś bo wyszło super Co do tej blaszki S4 na 320 mm to nie mam przekonania
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Też ubolewam ale w tym roku nie da rady niestety a miłoby było poznać forumowiczów osobiście Liczę że w przyszłym roku się uda Amen
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
To co dla wielu jest zimą dla mnie będzie latem jednak miłość do avusków III zwyciężyła hehe ich największym minusem jest brak rozmiaru 19' Teraz czeka je profesjonalna renowacja. Kolor raczej wyląduje srebrny bo czarnych nie lubię a grafit chyba zabardzo się zleje z kolorem auta
-
A4 B7 2.0TFSI / Quattro / Gwint / 19" / 260KM 368Nm - by Kuli$
Zderzak jest jeden, różnią się tylko dolne dokładki. U Ciebie jest s-line'owa. S4 ma dokładkę z szerszymi otworami na podwójne końcówki wydechu. Pakuj jeszcze zderzak przedni i lotkę z s-line'a i będzie cacy. Miłego modzenia bo wozik fajny PS. Te kółka to ori z b8 ?
-
AUDI A3 8L 1.9 TDI 110 KM "MATURE"
W ramach walki z nudą pokażę swój drugi samochodzik który mam już jakieś 7 lat w sumie na codzień przemieszcza się nim szanowna wife. Samochód odkupiłem od kolegi który sprowadził go z Niemcowni w 2010 z przelotem 195 000. Aktualnie na zegarze 280 000. AUDI A3 8L 1.9 TDI 110 KM rok: 1998 Silnik to poczciwe i pancerne AHF 110 KM na pompie wtryskowej. Ogólnie samochód nie do zajechania i nigdy mnie nie zawiódł. Na pokładzie: - wspomaganie - klimatronic - elektryczne szyby - elektryczne i podgrzewane lusterka - ASR - ABS - skórzane fotele + kiera - alu 16' W między czasie ogarnięte: - pełna regeneracja turbiny - dołożony ori podłokietnik w alcantarze - kierownica poliftowa trójramienna - gałka + mieszek sline z polifta - wleciał ręczny w skórze od s3 +10KM - bolączka 8L - rdzewiejące rynienki dachu - wycięty kat - zaślepiony EGR - odkąd go mam śmiga tylko na Motulu 5w40 Xcess Foto:
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Te mają ponad pół roku ale narazie działają bez zarzutu i przeżyły kilkugodzinną podróż w lecie bez przerwy. Rzeczywiście, nagrzewają się bardzo mocno bo sam to zauważyłem; rozmawiałem w tym temacie z Tomnikiem i mnie uspokoił, że efekt "planowany" ale nic nie powinno się zjarać w sensie auto i moduły
-
Polecane opony letnie
W dziale zloty i spoty
-
Polecane opony letnie
Nie zakładać
-
Polecane opony letnie
a jeździłeś już na tych uhp2 ? bo to nowość z 2017
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
A co to kolega @FroS-t Ci polecił ? Znając jego "chorobę detailingową" pewnie nie byle co bo różnica jest mega na plus
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Żadnych rezystorów i nie ma błędu
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ponoć korzystny, zresztą jest sporo filmików na youtubie na temat pcv delete kit w tfsi i je "lajkują" Silnik działa elegancko, a z tego co mi wiadomo głowica ma jakiś jeszcze zawór odpowietrzający. Tzn. na pewno musi mieć skoro silnik pracuje prawidłowo.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Szczerze to nie wiem bo wylądowało to w pakiecie czyszczenia nagaru. Ale wyguglowałem i na aliexpres widzę że jest za niecałe 14$ Różnic nie zaobserwowałem, silnik działa tak samo
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No szkoda taką ładną blendę zasłaniać A że nasze tablice nie grzeszą urodą i są brzydkie to co poradzisz.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Odpukać, ale już od ponad 2 tygodni cisza z chekiem. Wszystko wskazuję więc, że winny całej nieszczelności był jednak ten zaworek n80. Przy okazji obfociłem też amputowaną odmę bo miałem też zapytania jak to wygląda na aucie:
-
s4 b7 W0 TAS
Też mi się nie podobają
-
Polecane opony letnie
No wsumie racja bo to chyba opona od jakiegoś vana
-
Polecane opony letnie
Nie zakładaj takich opon różnica średnic to prawie 6% gdzie dopuszczalna różnica to ok +/- 2%.
-
Jakie zegarki nosicie?
Też jestem fanem zegarków i nawet nie wiedziałem o tym wątku . Mój ostatni nabytek Xicorr Fiat 125 Akropolis Limited Edition .
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Zacne zakupy, a te zaciski + pompeiki będzie wizualnie sztos
-
A4 B6 1,8T BEX ? Avant a.k.a Bułka
Super działasz przy aucie. Tak trzymać
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Hehe no ciekawa perspektywa; zejść z "full wypas" na "full naked" Może kiedyś nadejdzie moda na największego golasa i rządzić będą stalowe 14"
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Pewnie i można ale do b7 3.0 to chyba słaby pomysł ? Skoro 235 wychodziła ori na 7.5 to chyba na 9j powinna się trochę naciągnąć
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Klasyka na 9j to raczej 235 guma