Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. Elegancko No i wszystko jasne. To zostaje wszystko po staremu.
  2. Tak ori składane. A lusterko wewnątrz mam zwykłe, bez fotochromu.
  3. qruku odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki piękne za fatygę planuję w przyszłości wydech a'la s4 to będzie do czego równać
  4. Yyy tzn że mogę sobie kupić wkłady fotochromowe ? Od razu mówię że nie mam czujnika światła. Nie zmieniałem lusterek tylko obudowy. Lusterka mam podgrzewane i składane ale nie wiem ile to pinów
  5. Przy okazji pojawiła się zagwozdka. Od czego ten kabelek? W jednym i drugim lusterku miałem go luzem podpowie ktoś ?
  6. Tak, oem s4 obudowy w pełnym aluminium. BTW ważą chyba 5 razy więcej niż zwykłe plastikowe obudowy. Jakościowo są extra. No właśnie miałem na myśli że robią mega różnice na plus w stosunku do oryginałów
  7. Właśnie jestem po wymianie. Robią mega różnice Wpadły też obudowy s4. Cieszą jak fix
  8. Kup jak koledzy piszą kompletne sprzęgło Luka albo Sachsa. Dwumas niech Ci sprawdzą po rozebraniu. Miesiąc temu też wymieniałem sprzęgło i dopiero po rozebraniu okazało się że dwumas też do wymiany chociaż też nie dawał jakichś charakterystycznych objawów. Wymiana samego sprzęgła przy zjechanym dwumasie nie ma sensu. Przy okazji pozdrawiam swojego imiennika z Tarnowa
  9. qruku odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    Chodzi nam o : szerokość pojedynczej rurki wysokość pojedynczej rurki łączną szerokość dwururki
  10. Witam ! Zacna furka muszę przyznać po przeczytaniu tematu widać że trafiła w dobre ręce i wam razem dobrze . Powodzonka w dalszym modzeniu.
  11. Bawimy się dalej przyleciały grzane spryski przed zimą
  12. Dobre oponki odnośnie hamulców rozumiem że z planowanych z s4 ?
  13. W między czasie wpadła też nowa rączka z ASO bo stara była trochę porysowana + nowe przełączniki szyb (zamiennik ale działa super).
  14. Mój ulubiony wzór felg, wygląda za******e ja takich akurat będe szukał na lato
  15. Wydaje mi się że kupując auto za tyle siana warto sprawdzić jaki był oryginalny a na ile został już zmodzony. Minuta roboty, wystarczy zerknąć w kody na wlepce. Przy ori sline powinieneś mieś E4J. Odnośnie foteli przypuszczam że ktoś wymienił bo boczki są ciemne a raczej one są w kolorze foteli. Oczywiście to są niuanse, najważniejsze żeby samochód dobrze służył bo wersję z manualem i Q masz fajną Powodzenia w dalszych modach
  16. Zeszłej zimy przejechałem na nich kilkanaście tysięcy służbowym samochodem, nie rzadko latały ile fabryka dała na autostradach i złego słowa na nie powiedzieć nie mogę. Dość ciche, przewidywalne i nie pływają przy dużych prędkościach, na śniegu też fajnie sobie radziły.
  17. Cześć, "ciekawy" nabytek trzeba przyznać. Ogarnij i sprawdź co black4 pisze i niech się sprawuje bezawaryjnie To jest ori sline zewnętrzy czy dokładany ? Rude stołki widać że były już dokładane i felgi do nich pod kolor Te kółka to masz prawdziwki Roti czy repliki ? Pozdrawiam
  18. Czołem piękna A-trójeczka wcale się nie dziwie że tyle mogło trwać poszukiwanie pewnego samochodu z w takim pakiecie. Przyczepności i powodzenia w realizacji planów PS. Moja szanowna ukochana też sobie wymarzyła A3 tylko że w sedanie, także coś czuję że w przyszłości też będzie zabawa z szukaniem czegoś sensownego. Na szczęście kolor nie został sprecyzowany ... jeszcze Pozdro
  19. Siemka, Fajne to Wasze bejbi A8 bezawaryjności życzę i powodzenia w dalszych pracach Pozdrawiam
  20. Cześć, ładnie się prezentuje z zewnątrz aczkolwiek osobiście jakbym malował już całość to raczej z gratami z s-lajna . Zastanawiam się jak z takimi szybkami z przodu jest na przeglądach; bo milicja z tego co wiem też lubi się o to przypalić. Powodzenia w dalszych modach. Pozdro
  21. qruku odpowiedział(a) na daglas temat w 2.0T
    Powinno trzymać 90 stopni cały czas. Może być termostat walnięty.
  22. Dzisiaj dotarły w full alu w "zarombistym" stanie
  23. qruku odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    w sumie to też jestem ciekawy jak to w ori wygląda, podrzuci ktoś ?
  24. Bzdura, zalej ją na starym oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.