Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. Wg mnie płukanka konieczna. Z racji że pewnie nigdy nie był płukany część osób zaleca po płukance wymienić jeszcze raz filtr oleju po przebiegu 2-3k km.
  2. qruku odpowiedział(a) na graal15 temat w Audi A4 B7
    Ja osobiście uważam że nie warto, zwłaszcza że masz bixy. Dla wielu jest to wieśtuning. Był już jeden temat w tym dziale na ten temat https://a4-klub.pl/topic/303629-lampy-dayline-kilka-pytań/ Ale ostateczny wybór oczywiście należy do Ciebie
  3. No na żywo niestety jeszcze nie widziałem ale już na samych zdjęciach wygląda elegancko
  4. Szczerze to w ogóle nie myślałem że może być zużyty, nie hałasował jakoś typowo. Podczas gaszenia i zapalania było natomiast czuć delikatne bujnięcie karoserii i myślałem że ten typ tak ma i czasami przy dynamicznej jeździe i szybkim wbijaniu biegów było czuć lekkie szarpnięcie. Po wyciągnięciu koła dwumasowego okazało się że ma spore luzy zarówno w poziomie jak i w pionie i no i wpadło nowe firmy Luk. Przy okazji gdzieś wyczytałem że w uturbionych benzynach koła wytrzymują 250k do max 300k km i w moim przypadku ewidentnie się to potwierdziło. Natomiast objawy są wg mnie mniej wyczuwalne niż w dieslach. Teraz po wymianie przy odpalaniu/gaszeniu samochód nawet nie drgnie
  5. Samochód odebrany parę dni temu. Wymienione kompletne sprzęgło (tarcza, docisk, łożysko, wysprzęglik) + dwumas. Dodatkowo przy okazji zrobiona płukanka, wymieniony olej, filtry, płyn chłodniczy. Jak go odpaliłem to go nie poznałem; całkiem inne odczucia i dźwięk po serwisie i wymianie zwłaszcza dwumasy Po wcześniejszym usunięciu nagaru + bolączek silnika i teraz na nowym sprzęgle jazda to czysta przyjemność
  6. Cześć, extra a4, jakby miała quattro to już w ogóle byłaby bajka miłego modzenia aczkolwiek taki dyfuzor z kratką jest od rs4 nie od s4. Jak już chcesz wrzucić wg mnie lepiej ten od s4 Pozdr
  7. Wymienione całe sprzęgło i już błoga cisza ale głównym winowajcom tego hałasu było łożysko od sprzęgła.
  8. Fajna eska ale widać że potrzebuje trochę miłości. Odnośnie blendy pisz do @afroo. bo gdzieś mi migło że taką chce sprzedać. Pozdro
  9. Ładna, zadbana ale myślę że w tytule tematu S4 to lekkie nadużycie
  10. qruku odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Piękny Mietek A beemka jeszcze na czarnych blachach
  11. Siema też mam A3 z tego roku. Silnik 110 KM ALH ? Widzę że dziewczyna mocno wyrozumiała skoro zgodziła się na auto bez klimy Pozdrawiam
  12. Oczywiście niestety jest. I dwumas też do wymiany ? Regenerowany bym raczej odradzał bo to loteria.
  13. Rzeźbimy dalej. Przyjechało parę fantów od dzika dodatkowo dokupiony wysprzęglik + płukanka LM. Niestety po rozebraniu sprzęgła okazało się że dwumas też do wymiany cena kompletnego sprzęgła z dwumasem dobija. Nic tylko kupić se flaszkę i zapomnieć na chwilę o kosztach
  14. qruku odpowiedział(a) na KamyczeQ temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ładna fura kolego i ciekawe koło To był ori pakiet Sline bo ciężko z opisu wywnioskować ? no i szkoda że ośka. Wrzucaj te foty z tym nowym przodem i powodzenia w dalszych modach Pozdrawiam z Tarnowa
  15. Ładny wozik (Nm robi wrażenie) i niech się dobrze sprawuje. Powodzenia w dalszych pomysłach
  16. Byłem parę razy przejazdem przez DG i stwierdzam że ... Twoja B6 to jedna z większych atrakcji w tym mieście powinieneś się postarać o dotację z UM za wkład w rozwój kultury i sztuki miasta
  17. no właśnie są katy i test wyszedł podręcznikowo ale ich "góra" zaczyna o to powoli cisnąć i robić jako obowiązkowe badanie sam jestem ciekaw jak to będzie bo moja szanowna wife ma diesla z wyciętym katem co gorsza od listopada ponoć ma jeszcze wejść przepis że za przegląd będzie się płaciło z góry przed badaniem.
  18. Bardzo ładnie siadło cały czas mam rozkmine u siebie czy zostać przy pojedynczych czy wstawić podwójne, dzisiaj mi bliżej do podwójnych co to za końcówki wrzuciłeś ?
  19. Testy "japońskich"" żarówek DRL dobiegły końca. Dzisiaj kolo "służbista" w SKP nie zaakceptował moda hehe i wymienił je osobiście w celu podbicia przeglądu. Jednak w żadnym wypadku nie rozpaczam bo rzeczywiście były beznadziejne; świeciły za bardzo na niebiesko i ich nie polecam. Paradoks że za takie "pierdoły" auto nie przejdzie przeglądu natomiast przepisy nie nakazują badania skuteczności amortyzatorów, sprawdzili mi je dopiero na moją prośbę widocznie takie żarówki mają większy wpływ na bezpieczeństwo niż skończone amory ... z ciekawostek pierwszy raz w życiu badali mi jakość spalin
  20. Ciekawe wykresy nie powiem byłbym wdzięczny kolego za info na priv jaki koszt mniej więcej takiej hybrydy. Pozdrawiam
  21. qruku odpowiedział(a) na mnetzimny temat w 2.0T
    Cześć, jak w ASO nie mają to może być problem. Pozostają ewentualnie jakieś sklepy zagraniczne lub podzwoń trochę po szrotach. Pozdrawiam
  22. yy a co masz ?
  23. Hej. Nagraj to i wrzuć filmik jak to słychać to Ci ktoś prędzej podpowie. Z opisu ciężko wywnioskować. Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.