Treść opublikowana przez qruku
-
Płukanka-stosować czy nie
Wg mnie płukanka konieczna. Z racji że pewnie nigdy nie był płukany część osób zaleca po płukance wymienić jeszcze raz filtr oleju po przebiegu 2-3k km.
-
Bixy na ledy?
Ja osobiście uważam że nie warto, zwłaszcza że masz bixy. Dla wielu jest to wieśtuning. Był już jeden temat w tym dziale na ten temat https://a4-klub.pl/topic/303629-lampy-dayline-kilka-pytań/ Ale ostateczny wybór oczywiście należy do Ciebie
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
No na żywo niestety jeszcze nie widziałem ale już na samych zdjęciach wygląda elegancko
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Szczerze to w ogóle nie myślałem że może być zużyty, nie hałasował jakoś typowo. Podczas gaszenia i zapalania było natomiast czuć delikatne bujnięcie karoserii i myślałem że ten typ tak ma i czasami przy dynamicznej jeździe i szybkim wbijaniu biegów było czuć lekkie szarpnięcie. Po wyciągnięciu koła dwumasowego okazało się że ma spore luzy zarówno w poziomie jak i w pionie i no i wpadło nowe firmy Luk. Przy okazji gdzieś wyczytałem że w uturbionych benzynach koła wytrzymują 250k do max 300k km i w moim przypadku ewidentnie się to potwierdziło. Natomiast objawy są wg mnie mniej wyczuwalne niż w dieslach. Teraz po wymianie przy odpalaniu/gaszeniu samochód nawet nie drgnie
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Samochód odebrany parę dni temu. Wymienione kompletne sprzęgło (tarcza, docisk, łożysko, wysprzęglik) + dwumas. Dodatkowo przy okazji zrobiona płukanka, wymieniony olej, filtry, płyn chłodniczy. Jak go odpaliłem to go nie poznałem; całkiem inne odczucia i dźwięk po serwisie i wymianie zwłaszcza dwumasy Po wcześniejszym usunięciu nagaru + bolączek silnika i teraz na nowym sprzęgle jazda to czysta przyjemność
-
Srebrna B7 1.8t Full S-line
Cześć, extra a4, jakby miała quattro to już w ogóle byłaby bajka miłego modzenia aczkolwiek taki dyfuzor z kratką jest od rs4 nie od s4. Jak już chcesz wrzucić wg mnie lepiej ten od s4 Pozdr
-
[BWE 2.0TFSI] Wycie podczas wciskania sprzęgła
Wymienione całe sprzęgło i już błoga cisza ale głównym winowajcom tego hałasu było łożysko od sprzęgła.
-
S4 B7 Avant Tiptronic Audi Exclusive
Fajna eska ale widać że potrzebuje trochę miłości. Odnośnie blendy pisz do @afroo. bo gdzieś mi migło że taką chce sprzedać. Pozdro
-
A4 wizualnie S4 B6 niebieska piękność że środkiem od RS4
Ładna, zadbana ale myślę że w tytule tematu S4 to lekkie nadużycie
-
Mercedes 124 coupe
Piękny Mietek A beemka jeszcze na czarnych blachach
-
A3 1.9TDI czyli Nasze dziecko xD
Siema też mam A3 z tego roku. Silnik 110 KM ALH ? Widzę że dziewczyna mocno wyrozumiała skoro zgodziła się na auto bez klimy Pozdrawiam
-
A4 B7 BPJ, BYK rozrząd co wymienić?
Oczywiście niestety jest. I dwumas też do wymiany ? Regenerowany bym raczej odradzał bo to loteria.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
bo to mądry mechanik jest
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
z dwumasem ponad 3k zł
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Rzeźbimy dalej. Przyjechało parę fantów od dzika dodatkowo dokupiony wysprzęglik + płukanka LM. Niestety po rozebraniu sprzęgła okazało się że dwumas też do wymiany cena kompletnego sprzęgła z dwumasem dobija. Nic tylko kupić se flaszkę i zapomnieć na chwilę o kosztach
-
B7 Avant BRD
Ładna fura kolego i ciekawe koło To był ori pakiet Sline bo ciężko z opisu wywnioskować ? no i szkoda że ośka. Wrzucaj te foty z tym nowym przodem i powodzenia w dalszych modach Pozdrawiam z Tarnowa
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Ładny wozik (Nm robi wrażenie) i niech się dobrze sprawuje. Powodzenia w dalszych pomysłach
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Byłem parę razy przejazdem przez DG i stwierdzam że ... Twoja B6 to jedna z większych atrakcji w tym mieście powinieneś się postarać o dotację z UM za wkład w rozwój kultury i sztuki miasta
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
no właśnie są katy i test wyszedł podręcznikowo ale ich "góra" zaczyna o to powoli cisnąć i robić jako obowiązkowe badanie sam jestem ciekaw jak to będzie bo moja szanowna wife ma diesla z wyciętym katem co gorsza od listopada ponoć ma jeszcze wejść przepis że za przegląd będzie się płaciło z góry przed badaniem.
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Bardzo ładnie siadło cały czas mam rozkmine u siebie czy zostać przy pojedynczych czy wstawić podwójne, dzisiaj mi bliżej do podwójnych co to za końcówki wrzuciłeś ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Testy "japońskich"" żarówek DRL dobiegły końca. Dzisiaj kolo "służbista" w SKP nie zaakceptował moda hehe i wymienił je osobiście w celu podbicia przeglądu. Jednak w żadnym wypadku nie rozpaczam bo rzeczywiście były beznadziejne; świeciły za bardzo na niebiesko i ich nie polecam. Paradoks że za takie "pierdoły" auto nie przejdzie przeglądu natomiast przepisy nie nakazują badania skuteczności amortyzatorów, sprawdzili mi je dopiero na moją prośbę widocznie takie żarówki mają większy wpływ na bezpieczeństwo niż skończone amory ... z ciekawostek pierwszy raz w życiu badali mi jakość spalin
-
a4 b7 2.0 tfsi BWE 245Km 390Nm --> 310Km 428Nm
Ciekawe wykresy nie powiem byłbym wdzięczny kolego za info na priv jaki koszt mniej więcej takiej hybrydy. Pozdrawiam
-
A4 B7 2.0T opaska turba
Cześć, jak w ASO nie mają to może być problem. Pozostają ewentualnie jakieś sklepy zagraniczne lub podzwoń trochę po szrotach. Pozdrawiam
-
A4 B7 BPJ, BYK rozrząd co wymienić?
yy a co masz ?
-
[A4B7 1.6 ALZ] niepokojące odgłosy
Hej. Nagraj to i wrzuć filmik jak to słychać to Ci ktoś prędzej podpowie. Z opisu ciężko wywnioskować. Pozdr