Treść opublikowana przez qruku
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No nie wiem co Ci mam odpisać; w wielu wątkach na forum temat tych silników myślę że został już wyczerpany odnośnie ich + i -. Może napiszę trochę ironicznie; ale jeśli nie przeraża Cię wizja: ewentualnej wymiany dwumasy i sprzęgła za ponad 3k pln (w 1.8T przez pół), spalania w mieście przy emeryckiej jeździe 12-13 litrów (przynajmniej w ), tankowania PB 98 , braku LPG (tak, wiem że technicznie jest to możliwe, ale większość się pewnie ze mną zgodzi że to niezbyt opłacalne do tego silnika), ogarnięcia/sprawdzenia typowych bolączek tego silnika (odma, szklanka, nagar, dv, pompa, napinacz + łańcuch), prawdopodobnie trochę wyższego zużycia oleju niż w 1.8T, to ................. warto Thnx
-
s4 b7 W0 TAS
Powinien rozwiać pewne wątpliwości
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dokładnie, zdjęcia jedno a w realu inne wrażenia. Natomiast te zdjęcia u Ciebie już się niestety nie wyświetlają
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Okej, przekonałeś mnie z tym cieplejszym muszę dopisać do planów
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Narazie tylko tablica. Nad środkiem się zastanawiam bo nie przepadam za białym światłem w pomieszczeniach
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
-
Zdarzenie na A4 - brak sprawcy.
Masakra. Naprawdę szczęście w tym całym nieszczęściu że nic Ci się nie stało
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Żeby było najłatwiej proponuję ostatnie tj bodajże 2?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Będę w centrum za niedługo to zbadam ten parking piętrowy za dworcem jak tam sytuacja dzisiaj wygląda.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Szczerze to mi to obojętne, mogę się dopasować
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
To spróbujmy jutro tam w takim razie. Godzina 17 ? bo część osób chciało po 16. To fajnie Dopa, ja będę na pewno. Chętnie obejrzę Twoje 2.0T
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Gratuluje sprzedaży. Wpadnij Passatem Co za furka teraz na tapecie ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jako alternatywę proponuję parking przy myjni na ulicy Zbylitowskiej https://www.google.pl/maps/@50.0004261,20.9099291,3a,90y,307.52h,66.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1sgKsxDhUCGy5OLkApt5HRBQ!2e0!7i13312!8i6656 Jest spokojnie miejsce na zaparkowanie, dość dobrze oświetlony i ma jutro nie padać w okolicach 17.00
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dobrze wiedzieć rzeczywiście kosztuje śmieszne pieniądze a na alledrogo kupują ją jak opętani
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Prawie 150 zł
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Pewnie że lepiej, ale w rezerwie jakąś skrobaczkę też dobrze mieć
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
6 razy droższa czy skuteczniejsza też nie wiem; na pewno bardziej gadżeciarska Polatam w zimie na tej, myślę że gorsza od innych "zwykłych" nie będzie.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Macie jakiś pomysł na miejscówkę ? Galeria byłaby zapewne najlepsza, ale znaleźć kilka miejsc w godzinach popołudniowych w okresie przedświątecznym może nie być łatwe
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Jak sobie nie zapomnę to dam znać za parę miesięcy jak zniosły zimę No tak, podkład prawdę Ci powie
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Ja w tej feldze jestem zakochany hehe Najbardziej mi się podoba z OEM'ów
-
Felgi 18 a zawieszenie
Sprawdź sobie wlepke z kodami wyposażenia. 1BA - zwykłe 1BE - sportowo/komfortowe obniżone 20 mm 1BV - sportowe obniżone 20 mm