Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. No nie wiem co Ci mam odpisać; w wielu wątkach na forum temat tych silników myślę że został już wyczerpany odnośnie ich + i -. Może napiszę trochę ironicznie; ale jeśli nie przeraża Cię wizja: ewentualnej wymiany dwumasy i sprzęgła za ponad 3k pln (w 1.8T przez pół), spalania w mieście przy emeryckiej jeździe 12-13 litrów (przynajmniej w ), tankowania PB 98 , braku LPG (tak, wiem że technicznie jest to możliwe, ale większość się pewnie ze mną zgodzi że to niezbyt opłacalne do tego silnika), ogarnięcia/sprawdzenia typowych bolączek tego silnika (odma, szklanka, nagar, dv, pompa, napinacz + łańcuch), prawdopodobnie trochę wyższego zużycia oleju niż w 1.8T, to ................. warto Thnx
  2. Powinien rozwiać pewne wątpliwości
  3. Dokładnie, zdjęcia jedno a w realu inne wrażenia. Natomiast te zdjęcia u Ciebie już się niestety nie wyświetlają
  4. Okej, przekonałeś mnie z tym cieplejszym muszę dopisać do planów
  5. Narazie tylko tablica. Nad środkiem się zastanawiam bo nie przepadam za białym światłem w pomieszczeniach
  6. Masakra. Naprawdę szczęście w tym całym nieszczęściu że nic Ci się nie stało
  7. Skromnie ale było. Dzięki Dopa że wpadłeś . Reszta "shame on You"
  8. Żeby było najłatwiej proponuję ostatnie tj bodajże 2?
  9. Dobra miejscówka. Dzięki czaki. Dół pełny góra prawie pusta i na głowę nie pada. To co o 17 ?
  10. Będę w centrum za niedługo to zbadam ten parking piętrowy za dworcem jak tam sytuacja dzisiaj wygląda.
  11. Szczerze to mi to obojętne, mogę się dopasować
  12. To spróbujmy jutro tam w takim razie. Godzina 17 ? bo część osób chciało po 16. To fajnie Dopa, ja będę na pewno. Chętnie obejrzę Twoje 2.0T
  13. Gratuluje sprzedaży. Wpadnij Passatem Co za furka teraz na tapecie ?
  14. Jako alternatywę proponuję parking przy myjni na ulicy Zbylitowskiej https://www.google.pl/maps/@50.0004261,20.9099291,3a,90y,307.52h,66.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1sgKsxDhUCGy5OLkApt5HRBQ!2e0!7i13312!8i6656 Jest spokojnie miejsce na zaparkowanie, dość dobrze oświetlony i ma jutro nie padać w okolicach 17.00
  15. Dobrze wiedzieć rzeczywiście kosztuje śmieszne pieniądze a na alledrogo kupują ją jak opętani
  16. Pewnie że lepiej, ale w rezerwie jakąś skrobaczkę też dobrze mieć
  17. 6 razy droższa czy skuteczniejsza też nie wiem; na pewno bardziej gadżeciarska Polatam w zimie na tej, myślę że gorsza od innych "zwykłych" nie będzie.
  18. heh no on nie ma, ale mnie zmartwiłeś tym rysowaniem Tą lepszą masz na myśli tą ?
  19. Macie jakiś pomysł na miejscówkę ? Galeria byłaby zapewne najlepsza, ale znaleźć kilka miejsc w godzinach popołudniowych w okresie przedświątecznym może nie być łatwe
  20. Jak sobie nie zapomnę to dam znać za parę miesięcy jak zniosły zimę No tak, podkład prawdę Ci powie
  21. Ja w tej feldze jestem zakochany hehe Najbardziej mi się podoba z OEM'ów
  22. Sprawdź sobie wlepke z kodami wyposażenia. 1BA - zwykłe 1BE - sportowo/komfortowe obniżone 20 mm 1BV - sportowe obniżone 20 mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.