Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. Good job myślę że logi zrekompensują włożoną pracę i czas
  2. No i udało Ci się coś w końcu upolować
  3. Dobra robota z felgami. Osobiście doświadczyłem ile z tym pierdzielenia także graty ? Teraz obowiązkowo znaczek quattro w grilla zapodać trzeba ?
  4. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nic z tego nie będzie. Sprzedawca wali ściemę z barwą światła. Jak zacząłem drążyć temat to przestał odpisywać. Zwykłe żarówki z kombinowaniem i radosną twórczością jak sprzedać żarówkę wartą złotówkę za 5 zł.
  5. Wprawdzie nie byłem w BT, ale przyjemnie oglądnąć takie fotki oddają urok zlotu
  6. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Się robi
  7. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak myślę, to se kupie Narazie walczymy z opcją bez rezystorow
  8. Wygląda elegancko gratuluje osiągniętego efektu
  9. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozumiem że nie trzeba do nich żadnych rezystorów i nie wali błędu na Fisie ?
  10. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wracając jeszcze do tematu zwykłych żarówek do DRL są jeszcze jakieś takie: http://allegro.pl/zarowka-p21w-ba15s-philips-premium-vision-4000k-i6013036153.html "niby" mają barwę 3800K i świecą "niby" na biało, zwykła żarówka żołta ma jakieś 2800K Testował to już ktoś ? Jak już gdzieś był temat tych żarówek to sorki.
  11. Ciekawie przedstawiony temacik powodzenia w dalszych modach
  12. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    istnieje wyjątek http://allegro.pl/4x-gt-radial-champiro-uhp-1-225-35r19-94w-letnie-i7180227048.html
  13. Hehe dokładnie w tym tygodniu u mnie wskoczyła 37 zł z przesyłką płaciłem i naprawdę spoko leży BTW czym czyściłeś ekran RNSa bo wygląda jak nówka ? Rozumiem że rozkręcałeś ramkę do czyszczenia ?
  14. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W takim razie kup oponki z rantem ochronnym który zabezpiecza ranty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Oznaczenie FR , ewentualnie dopytaj sprzedającego czy opona ma rant.
  15. qruku odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    225/35/19 na 8J będzie ok jak nie celujesz w naciągi. Dużo osób bierze w tym rozmiarze Uniroyale RS3 biorąc stosunek cena/jakość.
  16. No właśnie słyszałem o nich dużo dobrego, poza tym pakują je często do mega furek. Parę lat temu miałem przyjemność jeździć na Pilot Sport 2 i były extra także myślę teraz może być tylko lepiej Odnośnie hałasu zobaczymy w praniu, aczkolwiek mogą być rzeczywiście trochę głośniejsze ze względu na miękkość. W sumie wpadłem w szok; jak je odbierałem z paki kuriera opony były lodowate bo było gdzieś z -5 stopni a korpus i bok opony był bardzo elastyczny. Chyba zimówki mam twardsze i sztywniejsze Kewson jest dokładnie tak jak @afroo. pisze, kupiłem jeszcze w zeszłym roku i święcą aż miło.
  17. Stosowny serwis też pomykam na tym oleju i jestem bardziej zadowolony niż z wcześniejszego LM SHT. Dobrze że sprzęgło i dwumas oki bo to nienajtańsze graty do tego silnika
  18. Bardzo fajna ta a4 i super kolor czaki nie wymiękaj
  19. Liczymy na relacje po sezonie
  20. w RS6 C6 były takie 20' 5x112 ET 36 no chyba że te na zdjęciu to jakieś repliki
  21. RS4 B7 19' 5x112 ET 29 Były dwie szer.: 8 lub 9 cali
  22. Czytałem z ciekawości o tych oponach na wielu różnych forach i ma pozytywne opinie, ale osobiście na nich nie jeździłem. Zresztą to jest nowość z 2017 roku także to opinie z jednego sezonu letniego.
  23. Gratuluję udanego przeszczepu Jak pierwsze wrażenia po testach na śniegu?
  24. Właśnie odebrałem oponki tylko gdzie ta dzisiejsza astronomiczna wiosna jak za oknem taka sytuacja hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.