Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. brzmi jak Mandaryna
  2. zderzak zostaje, dokładka od s4 musi być
  3. W takim razie trzymam kciuki Takie klasyki wg mnie tylko ori ale z tego co czytam tu i tam to dla kolegi zawsze jest za wysoko
  4. Boję się co by było gdybyś go rozebrał do śrubki ...
  5. A jakie masz gumy założone ? Haha przypomniałeś mi o tych wycieraczkach, dramat, lecisz ponad 160 km/h i zostają na szybie w pozycji otwartej W tej co jeździłem cały czas coś znowu trzeszczało po prawej stronie deski rozdzielczej, też można było oszaleć. Również paliła średnio 7 litrów, nagle zaczęła palić 10, poszły wtryski i rozleciał się motor
  6. No niestety budżet nie jest z gumy, coś kosztem czegoś. Doskonale rozumiem dlatego b7 idzie na sell No a kolekcja bajeczna. Wszystko jednego gościa, ponoć ma jeszcze kilkadziesiąt taki rodzynków ...
  7. Wiadomo, szkoda tyrać codziennie. Wprawdzie nie e46 ale może Cię trochę zmotywuje
  8. Chyba się starzeje No to nie są proste rzeczy Przyznaj się co to za bmka Ci chodzi po głowie
  9. Odżyło moje dawne marzenie ale zobaczymy co z tego wyjdzie
  10. Obowiązkowo ?
  11. zapytaj w quattro serwis w Krakowie
  12. Przedliftem i40 1.7crdi troszkę sobie służbowo pojeździłem ale przy wysokich prędkościach na autobanie wyjątkowo lubił pływać. Jak to tutaj wygląda ? ? Pozatym przy 100k rozleciała się manualna skrzynia, przy 200k rozpadł się silnik a między czasie cały czas rdzewiał dach ??‍♂️ wszystko ASO naprawiło na gwarancji. Niech Ci służy bezawaryjnie ?
  13. Fajna czarnula te 20' wziąłbym pod uwagę ..
  14. Gratuluję zakupu, fajnie utrzymana sztuka.? Prezentuje się super ? ?
  15. Jak tam furka działa ? Planujesz jakieś inne większe koło na lato bo ten avus I do polifta to tak trochę średnio
  16. bose fabryczne montowane czy dokładane ?
  17. Rudy na błotnikach nareszcie zlikwidowany. Przy okazji poprawiona maska, zrobiona lekka korekta lakieru, wyleciały oznaczenia z tylnej klapy. Mogę polecić też n. wycieraczkę Softa już chwilę na niej latam i jest ?:
  18. To już wiadomo o czym będziesz myślał całe wakacje ? Tylko o żonie tam nie zapomnij ?
  19. fajna paczka ?
  20. Używam softa i jest konkret
  21. Sline w wersji light ?
  22. Koledzy czym najlepiej takie zmarszczki ogarnąć ?
  23. Ładniej wygląda jak zewnętrzne końcówki są trochę krótsze od wewnętrznych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.