Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. Felgi felgami, ale pytanie jakie były opony na tym.
  2. Piknie sie świci
  3. Jest gangsta Jakie parametry kół i opon
  4. wyebaem sie w szok mają rozmach ...
  5. Dla mnie to co ma jest najlepsze do tego modelu, 20 calowy multispoke
  6. Hej, piękne D2 Co się silnikowi podziało że remontowałeś ? Powodzenia w dalszym modzeniu
  7. Plan doskonały Od czego masz w coupecie stołki ?
  8. Elegancko ?
  9. Rzadko się trafia z elektrycznie uchylanymi tylnymi szybami Zegary z s2 ? Abz rzeczywiście pancerne dobry wybór ? skomplikowany temat ze swapem ? Szkoda tylko że klimki chyba nie ma ?
  10. Pięknie wygląda Co było dawcą na swapa ? Sam ogarniales czy już taką kupiłeś ? Pochwal się jeszcze wnętrzem
  11. Widzę że Coupe 8B robi za półkę Napisz coś o niej i wrzuć foty
  12. qruku odpowiedział(a) na Malacz330 temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Cześć, piękny allroad i mody ze smakiem gratuluję furki
  13. S8

    qruku odpowiedział(a) na qruku temat w Audi A8/S8
    Hej, akurat to robili w detailkingu także nie pomogę
  14. Ja bym się przyjrzał jeszcze przepustnicy
  15. Lepszej miejscówki żeś już nie mógł znaleźć
  16. Fajnie, dobra robota Tył jeszcze dopasujesz i będzie cacy.
  17. Widać że staruszek trafił w dobre ręce ✌️ powodzenia w doprawadzaniu do stanu OEM ?
  18. qruku odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. Dzieje się powodzenia w dopieszczaniu
  20. Przepraszam, ale większych głupot dawno nie czytałem. Idąc twoim tokiem myślenia opona letnia jest miększa żeby przyczepność w lecie była możliwie jak największa, a opona zimowa jest twardsza żeby przyczepność w zimie była ... mniejsza No geniusz. "Grubość" bieżnika, dedukując że chodzi Ci o "wysokość" bieżnika jest również wyższa w nowych zimówkach vs. oponach letnich. Np. nowe letnie Micheliny PS4 mają tylko lekko ponad 7mm. @ostrry cień mgły chyba Cię dopadł
  21. Jakiś dobry magik jak za wymianę termostatu krzyczy 1000 Myślę że za remont 1.6 mogłoby 20k braknąć u niego ...
  22. Cześć no fajna sztuka, mega podobny konfig do mojej ex Co jest nie tak z lakierem że planujesz malowanie całego wozu ? miłego modzenia i bezawaryjności życzę. Pozdro
  23. qruku odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Mietek klasa, wygląda już jak nowy ? Napisz coś więcej o cabrioletce i obfoć ? 1.9tdi ?
  24. qruku odpowiedział(a) na daglas temat w Audi A3/S3/RS3
    https://allegro.pl/artykul/uzywane-audi-s3-warte-zainteresowania-AVElMBgeASq?bi_c=audi%20tradition&bi_m=cat.search-artTeaser&bi_s=internal przy okazji przeglądania aledrogo ... gdzieś już ten samochód widziałem
  25. Mega sztuka, gratulejszyn

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.