Treść opublikowana przez qruku
-
S3 8V white arrow
Te a3 w sedanie podobają mi się zajebiaszczo a już w białej esce .. Gratuluję zakupu i życzę dużo mocy
-
A4 b7 Avant 1.8t bfb #200hp #FWD #Recaro#19"3SDM 0.01
Kolega miał tak w Renault które było po dzwonie. Oczywiście nie oceniam ale dziwne to trochę. Oby to tylko jakaś regulacja była ? Ps. Albo załóż po jednej stronie dystans 15 mm po drugiej 25 mm i będzie cacy ?
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Super robota i efekty, gratuluję ?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dobrze siadło ? zacny rozmiar
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Nie brzydkie to koło! tylko tak jak @HOLMATRO chciał napisać koza jest teraz i cza zglebić
-
A4 B7 BlackUni, BLB OEM+
Witamy na forum i gratuluję zakupu b7 Z marką Audi jesteś jesteś od bardzo dawna jak napisałeś; więc dobrze że się nie dałeś oszukać co do zewnętrznego s-line'a robi robotę Tak, to bardzo dobry kierunek Życzę bezawaryjności i miłego modzenia.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Elegancko teraz z boku wygląda, good job ?
-
BRILLIANT RED B7 AVANT 1.8T Quattro [210HP / 325NM]
Świetnie wygląda i fajna baza na start zwłaszcza z zewnątrz ? pochwal się jeszcze wnętrzem ? pozdrawiam
-
1.8 tfsi po chipie
Witam, powinieneś tankować to na czym było strojone.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Bez wątpienia dużo serca włożone w autko tak trzymać
-
S8
Odnośnie dopieszczania między czasie wpadło m.in.: ori ramię wycieraczki, piasty, amory przód, gumy kielichów, podpora tylnego mostu, nowe klocki i tarcze
-
S8
Thx, cały czas w sumie się coś dzieje Też mi się ta buda zawsze podobała Nie ma takich planów z zawiasem, ma być jak najbliżej oryginau Dziękuję manual rzeczywiście jest dużo rzadszy. I co ciekawe był opcją w konfiguracji Ponoć manuali łącznie wyszło coś ponad 1000, z czego w polifcie ok. 350 sztuk. Twardy jak fix 1BD czuć na każdym dołeczku Dzięki z wydechem kiedyś pomyślimy, bo rzeczywiście dobrze zbudowany przelot dla tego pieca to w zasadzie jedyny możliwy 'chip tuning' Ronin świetny film, popieram
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Zdrowo wygląda ? a koło robi robotę ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
@KoJ@K i @kamil-vag tuningują lampy to może ich zapytaj
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Odezwij się na priv jak aktualne
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
A te naleśniki też planujesz zostawić ?
-
S8
Witam po sprzedaży b7 została zabawa z "D2" Brand AUDI Model AUDI S8 QU. 4.2 Production date 2000-09-28 Model year 2001 Engine code AVP (V8) Power, PS 360 Colour of body 4Z (BLACK: ebony black pearl effect) Gearbox code DGV (6S) Dodatkowe wyposażenie m.in.: Lusterka z pamięcią, składane, podgrzewane, fotochromy Aku 110 Ah Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia zmieniarka CD solardach skibag PDC przód + tył lampy xenon plus zegar radiowy el. składane tylne zagłówki Podgrzewana multifunkcyjna kierownica wersja 4 osobowa Bose servotronic pakiet Alcantara tempomat RNSD podrzewana przednia szyba podwójne szyby wszystkie stołki podgrzewane fotele Recaro przód tył tylne fotele w pełnej elektryce el. przesuwanie przedniego fotela pasażera z pozycji tylnego siedzenia telefon Nokia 6310 pamięć foteli roletki w tylnych drzwiach el. roleta tylnej szyby webasto z pilotem brak kagańca na 250 km/h Plany / mody : wieczny brak LPG wymiana sprzęgła - zrobione regeneracja hamulcowni - zrobione by @Dev felgi 20 MultiSpoke - zrobione nowe opony - Good Year Eagle F1 A3 - zrobione w dalszej przyszłości może jakiś wydech custom wymiana gałki na drewnianą i mieszka - in progress Mody:
-
Audi 60L 1971
konkretne podejście do tematu
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
W suchą pogodną noc jest fajnie - zgadzam się. Wygląd również na duży plus. Kiedyś miałem je w A3 .. wracałem ze Słowacji, noc, deszcz, mega pochmurno, mokra droga, lasy, zakręty - ledwo dojechałem do domu z pełnym pampersem. Światła tyle jakbym na postojówkach wracał. Kupiłem później zwykłe żarówki za 5 zeta i w podobnych warunkach światło wróciło Ja już bym nie skorzystał
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Na tych żarówkach można się zabić w deszczową noc. Uja widać. Nie przypadkowo nie mają homologacji.
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
Fajna wersja ? wrzuć więcej fotek. Jakieś dodatkowe plany ?
-
Stuki po odpaleniu na zimnym silniku / drgania całej budy 2.0tfsi
Obstawiam szklanki właśnie, pewnie po rozłożeniu silnika zostały stare szklanki, silnik po remoncie dostał lepszej kompresji i mogły puścić. Miałem kiedyś identyczną sytuację w innym aucie tylko padły akurat po kilkuset km po remoncie
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ4DZ1N004361
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Adam, taki doświadczony forumowicz i takie pytanie ?? Karol wrzucaj na auto, zima już odwołana ?✌️
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Pięknie w tym kolorku się prezentuje. Trafiła w dobre ręce