Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. qruku odpowiedział(a) na daglas temat w Audi A3/S3/RS3
    Te a3 w sedanie podobają mi się zajebiaszczo a już w białej esce .. Gratuluję zakupu i życzę dużo mocy
  2. Kolega miał tak w Renault które było po dzwonie. Oczywiście nie oceniam ale dziwne to trochę. Oby to tylko jakaś regulacja była ? Ps. Albo załóż po jednej stronie dystans 15 mm po drugiej 25 mm i będzie cacy ?
  3. Super robota i efekty, gratuluję ?
  4. Dobrze siadło ? zacny rozmiar
  5. Nie brzydkie to koło! tylko tak jak @HOLMATRO chciał napisać koza jest teraz i cza zglebić
  6. Witamy na forum i gratuluję zakupu b7 Z marką Audi jesteś jesteś od bardzo dawna jak napisałeś; więc dobrze że się nie dałeś oszukać co do zewnętrznego s-line'a robi robotę Tak, to bardzo dobry kierunek Życzę bezawaryjności i miłego modzenia.
  7. Świetnie wygląda i fajna baza na start zwłaszcza z zewnątrz ? pochwal się jeszcze wnętrzem ? pozdrawiam
  8. qruku odpowiedział(a) na Prezes860 temat w 2.0T
    Witam, powinieneś tankować to na czym było strojone.
  9. Bez wątpienia dużo serca włożone w autko tak trzymać
  10. S8

    qruku odpowiedział(a) na qruku temat w Audi A8/S8
    Odnośnie dopieszczania między czasie wpadło m.in.: ori ramię wycieraczki, piasty, amory przód, gumy kielichów, podpora tylnego mostu, nowe klocki i tarcze
  11. S8

    qruku odpowiedział(a) na qruku temat w Audi A8/S8
    Thx, cały czas w sumie się coś dzieje Też mi się ta buda zawsze podobała Nie ma takich planów z zawiasem, ma być jak najbliżej oryginau Dziękuję manual rzeczywiście jest dużo rzadszy. I co ciekawe był opcją w konfiguracji Ponoć manuali łącznie wyszło coś ponad 1000, z czego w polifcie ok. 350 sztuk. Twardy jak fix 1BD czuć na każdym dołeczku Dzięki z wydechem kiedyś pomyślimy, bo rzeczywiście dobrze zbudowany przelot dla tego pieca to w zasadzie jedyny możliwy 'chip tuning' Ronin świetny film, popieram
  12. Zdrowo wygląda ? a koło robi robotę ??
  13. @KoJ@K i @kamil-vag tuningują lampy to może ich zapytaj
  14. Odezwij się na priv jak aktualne
  15. A te naleśniki też planujesz zostawić ?
  16. S8

    qruku opublikował(a) temat w Audi A8/S8
    Witam po sprzedaży b7 została zabawa z "D2" Brand AUDI Model AUDI S8 QU. 4.2 Production date 2000-09-28 Model year 2001 Engine code AVP (V8) Power, PS 360 Colour of body 4Z (BLACK: ebony black pearl effect) Gearbox code DGV (6S) Dodatkowe wyposażenie m.in.: Lusterka z pamięcią, składane, podgrzewane, fotochromy Aku 110 Ah Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia zmieniarka CD solardach skibag PDC przód + tył lampy xenon plus zegar radiowy el. składane tylne zagłówki Podgrzewana multifunkcyjna kierownica wersja 4 osobowa Bose servotronic pakiet Alcantara tempomat RNSD podrzewana przednia szyba podwójne szyby wszystkie stołki podgrzewane fotele Recaro przód tył tylne fotele w pełnej elektryce el. przesuwanie przedniego fotela pasażera z pozycji tylnego siedzenia telefon Nokia 6310 pamięć foteli roletki w tylnych drzwiach el. roleta tylnej szyby webasto z pilotem brak kagańca na 250 km/h Plany / mody : wieczny brak LPG wymiana sprzęgła - zrobione regeneracja hamulcowni - zrobione by @Dev felgi 20 MultiSpoke - zrobione nowe opony - Good Year Eagle F1 A3 - zrobione w dalszej przyszłości może jakiś wydech custom wymiana gałki na drewnianą i mieszka - in progress Mody:
  17. qruku odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi
    konkretne podejście do tematu
  18. W suchą pogodną noc jest fajnie - zgadzam się. Wygląd również na duży plus. Kiedyś miałem je w A3 .. wracałem ze Słowacji, noc, deszcz, mega pochmurno, mokra droga, lasy, zakręty - ledwo dojechałem do domu z pełnym pampersem. Światła tyle jakbym na postojówkach wracał. Kupiłem później zwykłe żarówki za 5 zeta i w podobnych warunkach światło wróciło Ja już bym nie skorzystał
  19. Na tych żarówkach można się zabić w deszczową noc. Uja widać. Nie przypadkowo nie mają homologacji.
  20. Fajna wersja ? wrzuć więcej fotek. Jakieś dodatkowe plany ?
  21. Obstawiam szklanki właśnie, pewnie po rozłożeniu silnika zostały stare szklanki, silnik po remoncie dostał lepszej kompresji i mogły puścić. Miałem kiedyś identyczną sytuację w innym aucie tylko padły akurat po kilkuset km po remoncie
  22. Adam, taki doświadczony forumowicz i takie pytanie ?? Karol wrzucaj na auto, zima już odwołana ?✌️
  23. Pięknie w tym kolorku się prezentuje. Trafiła w dobre ręce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.