Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. qruku odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wygląda na zdjęciach na niezajechaną także dobra baza powodzenia w pracach :)
  2. Powodzenia w odszczurzaniu bo jakaś mocno umęczona życiem ta b7 Czy ja dobrze widzę że jedną felgę malowałeś na samochodzie ??
  3. qruku odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  4. qruku odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  5. qruku odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  6. WAUZZZ8P25A045135 z góry dziękuję
  7. qruku odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Screenrecorder-2021-04-14-19-56-29-17(0).mp4
  8. qruku odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Screenrecorder-2021-04-14-19-56-29-17(0).mp4
  9. No ładne te spowalniacze dobry modzik Sorki, ale jak widzę rotingery to mnie mdli Do D2 założyłem ten szajs na przód + tył (montaż na nowych piastach). Samochód stał się bezużyteczny, tak france biły i klocki (też TRW) na nich piszczały. Bez kitu wstyd było na tym jeździć bo na każdych światłach przy zwalnianiu był taki pisk jakby pociąg jechał i się wszyscy gapili Odesłane na reklamacje gdzie pomierzyli je i są niby w normie Założyłem gładkie ATE i temat się sam rozwiązał, przód przestał bić i piszczeć. Jeszcze z tyłu zostały i czasami zapiszczy także też się z nimi pożegnam. Bardzo ciekawy jestem czy ty będziesz zadowolony daj znać później Osobiście Ci tego życzę bo wiem ile mnie to nerwów kosztowało i latania po warsztatach. U mnie kasa poszło w błoto bo musiałem kupić inne. Pozdrawiam
  10. Uprzejma prośba o rozkodowanie: WAUZZZ4BZYN049258
  11. Witam, ta instalacja to konieczność ? Te silniki nie kochają gazu. Poza tym wymagają droższej instalacji z dotryskiem benzyny. Oczywiście to twój wybór ale przekalkuluj to sobie jeszcze na spokojnie. Pozdr
  12. qruku odpowiedział(a) na Samfisher7 temat w 2.0T
    Witam, 2.0T 211 KM to na pewno nie dział i model B6/B7 tylko B8. Zachęcam do przeczytania kilku wątków na ten temat zanim się stworzy kolejny temat. Pozdr
  13. Zacny upgrade Tak trzymać Znaczek S8 zostawiasz w grillu ?
  14. qruku odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    received_205718677877751.mp4
  15. A4 ? Może wrzucisz jakąś sesyjke tej białej ?
  16. Ciekawa sztuka na dobrego Pana trafiła :) powodzenia w dopieszczaniu
  17. Proszę o rozkodowanie WVWZZZ9NZ5Y061229 Z góry dziękuję
  18. Gratuluję Jak utrzymasz tempo ich zdobywania to kiedyś wszystkie będą pod Twoim garażem
  19. Gratuluję cierpliwości i wytrwałości Oby projekt dotarł do końca i cieszył właściciela

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.