Treść opublikowana przez qruku
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
19' czy 20' ?
-
S4 B7 by M0zart
Oczywiście szanuję i doceniam zakres prac ale przy tego typu projektach zawsze będą zdania podzielone Najważniejsze że właściciel zadowolony, jego wóz i jemu się ma najbardziej podobać
-
S4 B7 by M0zart
Granica między dobrym smakiem a karykaturą bywa cienka i tu została przekroczona w tą drugą
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WVWZZZ1JZ1W514251 Z góry dziękuję.
-
Gdzie i jak kupujecie elektronikę?
poszło
- NagarFSI
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Gorąca prośba o rozkodowanie: wauzzz8bzta001906
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
To przypadkiem kup jeszcze te Continentale i będzie zestaw idealny
-
Akumulator
Ciężko powiedzieć czy za duży bo ja miałem w 2.0T fabrycznie aku "J1U" 95Ah. Z takim też kupiłem samochód, nie wiem ile miał już lat aku (Fiamm), pojeździłem 3 lata, sprzedając auto dalej kręcił jak szalony. Nigdy nie było problemów z ładowaniem. Musisz sprawdzić po Vinie co tam było wsadzone. Alternator miałem "8GR" 150A
-
Strefa Śmiechu
Mikołaj nie dotarł received_657657944768378.mp4
-
Spalanie w mieście
może tyle palić: krótki dystans, niskie biegi, zimny silnik, cały czas rozpędzanie hamowanie, napęd na 4 koła. FISem chwilowym się nie sugeruj
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Ładny wykon z dbałością o detale Ciekawe jak będzie wyglądać już na aucie no i świecić
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Jak dla mnie nie pasuje zbytnio. ?
-
Drgania przy niskich obrotach?
Sprawdzałeś błędy na kompie ? Może być np. przepustnica ale wtedy raczej na wolnych obrotach też by nie równo pracował
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No idealnie to podsumowałeś. Te "ogarnięte" za 25 to miałem dokładnie na myśli że jakoś to stoi na zdjęciach a co tam człowiek zastanie to już nie zgadniesz
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Chciałbym Audi Coupe, ale takie wymarzone w miarę ogarnięte 2.8 v6 quattro kosztuje min 25k i to w cale nie w stanie kolekcjonerskim. Pewnie drugie tyle trzeba mieć żeby zrobić z tego lale Zobaczymy co czas przyniesie, narazie bez napinki, pewnie kupie jakieś zwykłe daily żeby do roboty jeździć te parę km. Dzięki, taki komentarz też miło przeczytać
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Samochodzik znalazł nowy ciepły dom Proszę o zamknięcie tematu
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Takie mody to ja szanuje
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Ładnie wyszło ? też jestem z nich zadowolony wizualnie i dźwiękowo ?
-
Strefa Śmiechu
Ale moim skromnym zdaniem jednak hybryda oleju wymaga
-
Strefa Śmiechu
To chyba pierwsze w historii Audi na prąd, w ogóle nie wymaga oleju Taką 'przewagę dzięki technice' to ja szanuje.
-
A4 B7 1.8 T Quattro BFB by XeO151
Szanuje, Twoja decyzja. A co to za czarna kropa na przednim zderzaku ?
-
A4 B7 1.8 T Quattro BFB by XeO151
Baza do modów świetna. Gratuluję zakupu Ale pomysł z tym kondomem to obciach bo do czego niby szkoda kierownicy ?
-
Strefa Śmiechu
Audi 80 cabrio Warszawa Białołęka • OLX.pl WWW.OLX.PL Sprzedam audi 80 cabrio. Projekt do delikatnego dokończenia . Silnik 2.6... Baza b3/4, przód b7, tył b8. Prawdziwy wynalazca
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Cześć, przyspawane są.