Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzieki za głosik Pożegnalna przed naprawą, ale myślę, że nie już całkowita Dareczku a nie da się nigdzie odnaleźć jeszcze tych lamp??? Do czarnego bardzo pasują. Zobacz sobie u @Karasik2 jak to jest
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki za głosik Dam znać napewno co i jak i za ile
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Mówiłem, żeby na spokojnie robić. W kontakcie będziemy cały czas także wszystko będzie obgadane. Żonka ma czym jeździć, bo szwagier jej zostawił golfa IV na tyle na ile będzie potrzebowała (pracuje ze mną za miedzą, więc i tak stoi i gnije ). Ale myślę, że 2-3 tyg zejdzie.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nooo Grzesiu jak to tak... @HOLMATRO
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Zobaczymy co będzie tutaj.. ori to ori Tak jest, w razie za dużych nieprawidłowości w tamtym, jest opcja nr2
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Silver Arrow pojechało dziś na poprawę serducha.. były już wycieki i płynu chłodzącego i ubywało oleju w stopniu 2l/10000km. Dużo nie dużo, zrobić trzeba. Ogólnie będzie motor wyciągnięty i co tylko będzie nie tak będzie zmienione. Pompa oleju bo nikt nie zaglądał (ja napewno przez ponad 3 lata) i co tylko można. Z racji tego, że musiałem wrócić do polski na weekend (ukruszyłem zęba ) sam zaprowadziłem Audi i osobiście mówiłem co i jak. Żonka też dałaby radę ale.... no lepiej jak ja zaprowadziłem Cyknąłem również fotkę przed oddaniem, więc jakby ktoś miał ochotę oddać głos, byłoby super. Będę informował o autku jak coś będe wiedział. Pozdro https://a4-klub.pl/competition/
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Wreszcie opisałeś co i jak Super Dawid, że przedewszystkim jesteś zadowolony z usług u Gregora, bo to najważniejsze. Wynik jak i wiedza nabyta, napewno Ci się przyda. No i zadowolenie z jazdy Ze szwagrem już możecie sobie polatać
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ładne te feleczki
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
To znaczy, że autko śmiga bezawaryjnie... też ważne
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Tak spolerowaleś B7 że wyszło czarne B6 Nie no pięknie się świeci Narzeczona będzie zadowolona
-
Czerwony Avant 4x4 /BFB 1.8T/ Sline 240KM / 350nm
Zestaw hebli super na tą moc wystarczający
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Funkiel nówka Pięknie
- B7 Crew
-
20181021_155734-3024x1701.jpg.bc241b8bbb0eca85e06bc96dc508316b.jpg
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ale jesteś W sumie to Dawid trzyma w niepewności
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale też z alliexpres?? Wiadomo dlatego ja śmigam w słuchawkach
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kieruneczki fajnie świecą A robiłeś coś z światłami wstecznymi, czy nadal jest błąd???
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i oczywiście temat z twoją B6
-
[BRD] Remont silnika
Cena troszkę odstrasza, ale gdyby nie miał takiego to sobie kupie ew. taki Choć myślę, że coś takiego powinien mieć... Dzięki za info
- B7 Crew
-
[BRD] Remont silnika
Wiem, że jest kosztowny dlatego też napisałem o opłacalności naprawy. W razie co jest słupek po remoncie w dobrej cenie, więc zobaczymy najpierw rozebrać i zobaczyć co jest.. Ale gdyby mój był robiony to napewno wspomnę mechanikowi o tym uszczelniaczu. Masz gdzieś może fote jak wygląda ten uchwyt?
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
[BRD] Remont silnika
Powitać Panowie remont mojego BRD już lada chwila (start 4 listopad). Motor out na stół... Zakres prac szykuje się taki, jeżeli tylko jeszcze będzie się opłacało: Regeneracja głowicy(sprawdzenie, uszczelniacze na zaworach) Pierścienie na tłokach Pompa oleju... Coś jeszcze żeby wystarczyło na kolejne tys km???
-
Zniwelowanie krawężnika - prośba o poradę
To pokaż fote po zakończeniu pracy
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
Hebelek ładnie wygląda