Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dzieki za głosik Pożegnalna przed naprawą, ale myślę, że nie już całkowita Dareczku a nie da się nigdzie odnaleźć jeszcze tych lamp??? Do czarnego bardzo pasują. Zobacz sobie u @Karasik2 jak to jest
  2. Dzięki za głosik Dam znać napewno co i jak i za ile
  3. Mówiłem, żeby na spokojnie robić. W kontakcie będziemy cały czas także wszystko będzie obgadane. Żonka ma czym jeździć, bo szwagier jej zostawił golfa IV na tyle na ile będzie potrzebowała (pracuje ze mną za miedzą, więc i tak stoi i gnije ). Ale myślę, że 2-3 tyg zejdzie.
  4. Zobaczymy co będzie tutaj.. ori to ori Tak jest, w razie za dużych nieprawidłowości w tamtym, jest opcja nr2
  5. Silver Arrow pojechało dziś na poprawę serducha.. były już wycieki i płynu chłodzącego i ubywało oleju w stopniu 2l/10000km. Dużo nie dużo, zrobić trzeba. Ogólnie będzie motor wyciągnięty i co tylko będzie nie tak będzie zmienione. Pompa oleju bo nikt nie zaglądał (ja napewno przez ponad 3 lata) i co tylko można. Z racji tego, że musiałem wrócić do polski na weekend (ukruszyłem zęba ) sam zaprowadziłem Audi i osobiście mówiłem co i jak. Żonka też dałaby radę ale.... no lepiej jak ja zaprowadziłem Cyknąłem również fotkę przed oddaniem, więc jakby ktoś miał ochotę oddać głos, byłoby super. Będę informował o autku jak coś będe wiedział. Pozdro https://a4-klub.pl/competition/
  6. Wreszcie opisałeś co i jak Super Dawid, że przedewszystkim jesteś zadowolony z usług u Gregora, bo to najważniejsze. Wynik jak i wiedza nabyta, napewno Ci się przyda. No i zadowolenie z jazdy Ze szwagrem już możecie sobie polatać
  7. To znaczy, że autko śmiga bezawaryjnie... też ważne
  8. Tak spolerowaleś B7 że wyszło czarne B6 Nie no pięknie się świeci Narzeczona będzie zadowolona
  9. Zestaw hebli super na tą moc wystarczający
  10. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zobacz sobie tutaj..
  11. Kieruneczki fajnie świecą A robiłeś coś z światłami wstecznymi, czy nadal jest błąd???
  12. No i oczywiście temat z twoją B6
  13. Adam87 odpowiedział(a) na Adam87 temat w 2.0TDI
    Cena troszkę odstrasza, ale gdyby nie miał takiego to sobie kupie ew. taki Choć myślę, że coś takiego powinien mieć... Dzięki za info
  14. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Marcin poszukaj faktycznie innego lakiernika, tak jak Tomek podpowiada
  15. Adam87 odpowiedział(a) na Adam87 temat w 2.0TDI
    Wiem, że jest kosztowny dlatego też napisałem o opłacalności naprawy. W razie co jest słupek po remoncie w dobrej cenie, więc zobaczymy najpierw rozebrać i zobaczyć co jest.. Ale gdyby mój był robiony to napewno wspomnę mechanikowi o tym uszczelniaczu. Masz gdzieś może fote jak wygląda ten uchwyt?
  16. Adam87 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Powitać Panowie remont mojego BRD już lada chwila (start 4 listopad). Motor out na stół... Zakres prac szykuje się taki, jeżeli tylko jeszcze będzie się opłacało: Regeneracja głowicy(sprawdzenie, uszczelniacze na zaworach) Pierścienie na tłokach Pompa oleju... Coś jeszcze żeby wystarczyło na kolejne tys km???
  17. To pokaż fote po zakończeniu pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.