Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. No to elegancko Może jeszcze ktoś się przyłączy?
  2. Pisałem z Karolem i w sumie wychodzi koło południa. Jeszcze do dogadania konkretnie koło której.
  3. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam w dwóch autach ledy od @Tomnik Polecam.
  4. A Ty prze Kielce Zawsze można się ugadać już gdzieś bliżej BT.
  5. Siema. Jakieś plany kto i o której wyjeżdża? Można się gdzieś spotkać i polecieć na kilka aut
  6. U Ciebie to czy koła letnie czy zimowe, to i tak jest mega? Ale jak prezes napisał, większość na letnich
  7. Tym bardziej, że będzie ładnie na równo i do tego w dół z hebelkiem...
  8. Moim zdaniem rotor bardziej taki groźniejszy na tym aucie? choć Rotiform, też fajnie leży.. Twoja decyzja
  9. U Ciebie jak zawsze konkret Już masz upatrzone koła?
  10. Ale podobają mi się te A3 w sedanie ? Zaje***te auto Leszku
  11. Mam saperkę z siekierą i piłą do drewna
  12. I to nie do końca
  13. Ważne, że dało radę
  14. To fakt
  15. Dystans ze 25mm (no 20mm) i może wejdzie, ale będzie duużo wystawać.
  16. Gdzie byliście na wycieczce? Fotki mega
  17. My z Karolem jesteśmy w tym czasie na zlocie klubowym, więc odpada.. A może piątek 7 kwiecień, jakoś po południu?
  18. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Optymalnie chcą. Czyli nie za bardzo placek, ale i nie balon
  19. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaką oponkę do tego 245/40????
  20. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki
  21. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie (i Panie, jak przeglądają ) jakie najlepiej ET do allroada przy kołach 19" 8.5J? Tak aby było prawie na równo z nadkolem? Szukałem i nie mogę znaleźć takiego info
  22. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i w tym też jest..
  23. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiedziałem Dzięki za uświadomienie
  24. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siema. I gość wczoraj w południe napisał, że po zmianie płynu nadal to samo, więc trzeba zmieniać pompę i niewiadomo co z maglem.. także auto odpuszczamy.. Za to już kupiona jest kolejna, troszkę droższa, ale za to wszystko jest ok Takie jeszcze pytanie.. Czy wychodziły allroady w wersji bez S-line z czarną podsufitką?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.