Treść opublikowana przez Adam87
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szukaj w dziale B8 lub C4, w zależności z którym masz problem. Tutaj się tylko witamy
-
Spociki w Kielcach
Damy rade A ktoś jeszcze się pisze???????????
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ale nie china???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Widać E-mail już poszedł z zapytaniem o cene, także dam znać co i jak Choć szczerze te za 2zyla też nie świecą jakoś nie tak. Choć pewnie z żywotnością inaczej
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Marcin to te 4 ostatnie zdjęcia to są te od Tomka???
-
Spociki w Kielcach
O matko... to będę musiał wstać o 8
-
Spociki w Kielcach
Jak dla mnie ok
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo z Quattro nie da się tak łatwo spalić gumy
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No właśnie ładnie To śle gołębia do Tomka z zapytaniem
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Kamil ale ledy barwione???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No to podeślijcie linka do Tomka? Żebym wiedział co zamówić. @Norbas tak trzeba zrobić z kapselkami albo jeszcze są 2 wyjścia.. Na superglue albo wkręty
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Na szczęście (lub nie) z zimówek te dekielki U mnie z drzwiami spokój szukam teraz jeszcze żarówek led do całego środka, żeby jaśniej było A z tym oświetleniem nóg to dużo gratów potrzeba??
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Masakra, nic tylko łapy utrącić Tak jest Jeszcze dzisiaj tylko psikne je bezbarwnym i będzie malina
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Siemka Przy autku Narazie nic się nie dzieje.. choć będąc przed świętami na zakupach w galerii to zapie....ił mi ktoś 2 dekielki z felg(dziwne, że tylko 2).. A ogólnie to mam jeszcze do zamontowania cuś od kolegi rsdziadek także w sobote zabawa
- B7 Crew
-
B7 Crew
To jak w prawo Cię ściąga przy normalnej prędkości a szybciej lewe koło szaleje to już nie wiem... trza szukać niestety tak jak pisałem. Posprawdzaj wszystko co pod ręką, zobacz ciśnienie, Jeszcze mój kierownik w swoim aucie miał może nie identycznie ale podobnie, że go ściągało i jakieś wibracje.. okazało się, że miał zajeb...e koła od środka i ten brud działał jak bardzo hu..wo wyważone koła... (taka myśl)
-
B7 Crew
Hmmm .. bardzo dziwne, że takie coś przy tak dużych prędkościach, a wcześniej nic.. Sprawdź najprostsze rzeczy: dokręcenie kół, może hamulce coś robiłeś i zacisk nie jest na tyle dokręcony, z zawiasem też chyba nie bo tak jak pisałem to są za duże prędkości ale lepiej sprawdzić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
- B7 Crew