Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Szukaj w dziale B8 lub C4, w zależności z którym masz problem. Tutaj się tylko witamy
  2. Damy rade A ktoś jeszcze się pisze???????????
  3. Widać E-mail już poszedł z zapytaniem o cene, także dam znać co i jak Choć szczerze te za 2zyla też nie świecą jakoś nie tak. Choć pewnie z żywotnością inaczej
  4. Marcin to te 4 ostatnie zdjęcia to są te od Tomka???
  5. O matko... to będę musiał wstać o 8
  6. Jak dla mnie ok
  7. No właśnie ładnie To śle gołębia do Tomka z zapytaniem
  8. No to podeślijcie linka do Tomka? Żebym wiedział co zamówić. @Norbas tak trzeba zrobić z kapselkami albo jeszcze są 2 wyjścia.. Na superglue albo wkręty
  9. Na szczęście (lub nie) z zimówek te dekielki U mnie z drzwiami spokój szukam teraz jeszcze żarówek led do całego środka, żeby jaśniej było A z tym oświetleniem nóg to dużo gratów potrzeba??
  10. Masakra, nic tylko łapy utrącić Tak jest Jeszcze dzisiaj tylko psikne je bezbarwnym i będzie malina
  11. Siemka Przy autku Narazie nic się nie dzieje.. choć będąc przed świętami na zakupach w galerii to zapie....ił mi ktoś 2 dekielki z felg(dziwne, że tylko 2).. A ogólnie to mam jeszcze do zamontowania cuś od kolegi rsdziadek także w sobote zabawa
  12. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Aha Ale i tak nie ulega wątpliwości, żeby posprawdzać wszystko wokół koła Prawego Daj znać co i jak.
  13. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To jak w prawo Cię ściąga przy normalnej prędkości a szybciej lewe koło szaleje to już nie wiem... trza szukać niestety tak jak pisałem. Posprawdzaj wszystko co pod ręką, zobacz ciśnienie, Jeszcze mój kierownik w swoim aucie miał może nie identycznie ale podobnie, że go ściągało i jakieś wibracje.. okazało się, że miał zajeb...e koła od środka i ten brud działał jak bardzo hu..wo wyważone koła... (taka myśl)
  14. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hmmm .. bardzo dziwne, że takie coś przy tak dużych prędkościach, a wcześniej nic.. Sprawdź najprostsze rzeczy: dokręcenie kół, może hamulce coś robiłeś i zacisk nie jest na tyle dokręcony, z zawiasem też chyba nie bo tak jak pisałem to są za duże prędkości ale lepiej sprawdzić.
  15. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A to na 100% koło??? Hmm.. gdyby to była półoś to wibrowała by napewno wcześniej.. nie poluzowało się coś?? Co na dołkach?? Może też coś czuć przy wolniejszej jeździe..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.