Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy co to jest w lampce u góry to czarne? Bo kupiłem lampkę z diodami a tam tego nie ma
  2. Ciekawe właśnie kiedy rusza głosowanie na październik
  3. Fotki super Gdzie jedziesz na program???
  4. Jak zaje... w krawężnik to każda się skrzywi czy ukruszy... co za różnica.. a przedewszystkim nie ori nie oznacza odrazu Chiny..
  5. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Napisz do @H4mm3R napewno pomoże
  6. Potwierdzam i również zapraszam
  7. No to albo kolega z forum grzanek85, albo ja jeżdżę do Górna do młodego chłopaszka ale obeznany w temacie. Jego firma to EGT PERFORMANCE Górno 141.
  8. A które okolice???
  9. Dokładka w salonie Seata kosztuje 150 zł a wydechy to już zależy jakie Także poprawisz przód i tył
  10. A dokładniej??? Model????
  11. Karolku nagrywarka DVD wystarczy.. Jakiś dobry program i nagrywać najwolniejszą prędkością.. i powinno śmigać https://forum.vw-passat.pl/topic/11544-jak-i-jaka-plyte-skutecznie-wypalic-dla-mcdmfd/
  12. Super, że się sprawuje bezawaryjnie Fajnie jeszcze by było jakbyś dokładkę cupry dorzucił koszt nieduży a robote robi..
  13. Dobra, spróbujemy... Ja będe w Pl 3 listopada to zgram w sobote i dam ci w niedziele czy jakoś na tygodniu..
  14. Zależy jak jest radio zakodowane.... @H4mm3R będzie wiedział napewno
  15. Wiadomo, rodzinka Najważniejsza ale fotka Pierwsza Klasa Naprawde zgrabny... ciekawe czy do sedana też pasowałby Musze na wiosnę coś kupić więc się już rozglądam..
  16. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na pierwszym i drugim zdjęciu wygląda na ciemny granat a na reszcie faktycznie czarny.. Ze zdjęć ciężko jest to stwierdzić.
  17. Zastanawiałem się kiedyś nad tym także zobaczymy
  18. A jaki był koszt oklejenia a4??? Jest pewnie w temacie ale weź przeszukaj 170 stron historii autka
  19. To jak znalazłbyś czas to zrób jakąś sesie zdjęciową, żeby było widać całość projektu Black Mat
  20. Fajna B6 Gratki furki Szkoda, że B7 poszło, no ale to już twoja decyzja... Bezawaryjności życze
  21. Zobacz sobie u mnie na autku jak wygląda folia na lampach.. kupiłem ciemną i tak to wyszło.. nie jest przesadnie czarna
  22. A tu co taka cisza??? W opisie pisze, że już wszystko zrobione.... Zawsze coś się znajdzie do podmianki
  23. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bardzo fajne Jak siądzie opona i całe koło na ziemie to się schowa i będzie idealnie Jaki dystans dałeś???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.