Treść opublikowana przez Adam87
- B7 Crew
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ciekawe właśnie kiedy rusza głosowanie na październik
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Do kalendarza coś wyślij
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Fotki super Gdzie jedziesz na program???
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Jak zaje... w krawężnik to każda się skrzywi czy ukruszy... co za różnica.. a przedewszystkim nie ori nie oznacza odrazu Chiny..
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
Potwierdzam i również zapraszam
-
Spociki w Kielcach
No to albo kolega z forum grzanek85, albo ja jeżdżę do Górna do młodego chłopaszka ale obeznany w temacie. Jego firma to EGT PERFORMANCE Górno 141.
-
Spociki w Kielcach
A które okolice???
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Dokładka w salonie Seata kosztuje 150 zł a wydechy to już zależy jakie Także poprawisz przód i tył
-
Spociki w Kielcach
A dokładniej??? Model????
-
Spociki w Kielcach
Karolku nagrywarka DVD wystarczy.. Jakiś dobry program i nagrywać najwolniejszą prędkością.. i powinno śmigać https://forum.vw-passat.pl/topic/11544-jak-i-jaka-plyte-skutecznie-wypalic-dla-mcdmfd/
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Super, że się sprawuje bezawaryjnie Fajnie jeszcze by było jakbyś dokładkę cupry dorzucił koszt nieduży a robote robi..
-
Spociki w Kielcach
Dobra, spróbujemy... Ja będe w Pl 3 listopada to zgram w sobote i dam ci w niedziele czy jakoś na tygodniu..
-
Spociki w Kielcach
Zależy jak jest radio zakodowane.... @H4mm3R będzie wiedział napewno
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Wiadomo, rodzinka Najważniejsza ale fotka Pierwsza Klasa Naprawde zgrabny... ciekawe czy do sedana też pasowałby Musze na wiosnę coś kupić więc się już rozglądam..
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Daj więcej fotek bo fajnie się zapowiada
- B7 Crew
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Zastanawiałem się kiedyś nad tym także zobaczymy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A jaki był koszt oklejenia a4??? Jest pewnie w temacie ale weź przeszukaj 170 stron historii autka
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
To jak znalazłbyś czas to zrób jakąś sesie zdjęciową, żeby było widać całość projektu Black Mat
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Fajna B6 Gratki furki Szkoda, że B7 poszło, no ale to już twoja decyzja... Bezawaryjności życze
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Zobacz sobie u mnie na autku jak wygląda folia na lampach.. kupiłem ciemną i tak to wyszło.. nie jest przesadnie czarna
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A tu co taka cisza??? W opisie pisze, że już wszystko zrobione.... Zawsze coś się znajdzie do podmianki
- B7 Crew