Treść opublikowana przez pila24
-
RNS E, jakość muzyki....
Mój ranking jeżeli chodzi o jakość dźwięku z bose: 1. RNSE LED 2. CONCERT 2+ 3. RNSE 4. CHORUS 2 5. BNS 5.0 Takie radia miałem u siebie i taki jest mój osobisty ranking .
-
A4 B6 3.0 ASN kręci, ale nie odpala
Nie zawsze to tak działa,sprawdzałem i w niektórych autach kręci a nie odpala w ogóle. Najlepiej wyciągnąć pin i dopisać ecu do zegarów
-
A4 B6 3.0 ASN kręci, ale nie odpala
Jak zamrugał to kod błędu powinien być w ECU przechowany. Cud by był gdyby odpalił na podmienionym ECU.
-
Jeden z wentylatorów w A4 B6 nie pracuje przy włączonej klimatyzacji
Sprawdz numery sterownika wentylatorów.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Nie doczytałem że wcześniej pisałeś o tym że masz graty z a3 8p,tam jest jednak inna platforma która nie jest zgoda z b6/7 c6.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
No trzeba ją ściągać by sprawdzić czy jest przejście z obu stron taśmy.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Sprawdza się przejście na pinach wejściowych i wyjściowych taśmy. Powinno być przejście na każdym pinie,tylko musisz mostek na pinach airbagu w taśmę rozłączyć by pomiar był poprawny. Mostki są na każdym wejściu do elementu airbag by nie doszło do przypadkowej detonacji (poduszka,moduł,wiązki-z jednej strony mają mostki które się odginają samoczynnie po zapięciu wtyczek).
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Wystarczy że zdemontował na skręconych kołach. Nie ma sensu teraz jej ustawiać,możesz sprawdzić ją miernikiem. A do ustawienia wystarczy kiere ściągnąć. Na klakson nie ma (klakson ma przewody wpinane na wsuwki),ale na poduszkę i MF oczywiście.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Tak,bo jej nie wypozycjonowałeś więc nie wiadomo czy nie została zerwana. Trzeba za każdym razem policzyć wszystkie obroty od pozycji skrajnych i ustawić w połowie obrotów.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Uszkodzony moduł lub zwalona taśma od airbagu. Pozycjonowałeś ją przed montażem?
-
Falowanie obrotów A4 B6 2.4
Ale skoro jest dym,to dalej leci olej. Półksiężyce i uszczelki napinaczy wymieniałeś też?
-
Falowanie obrotów A4 B6 2.4
To się obudziłeś w ostatniej chwili... niech uszczelnieni górę silnika,sprawdzenie, czyszczenie i ewentualnie wymiana odm. Jak będzie dalej falował to trzeba sprawdzić szczelność dolotu (tutaj sterownik LPG się przyda i podpowie jaki jest odczyt ciśnienia MAP),zapłon,instalacje LPG itd itd
-
Kontrolka poziomu oleju w A4 B6
Powinno się zapalić czy braku około 1L,wejdź w zegary i w blokach pomiarowych w grupie 6,okno nr 3 masz wartość podaną w mm. Jeżeli ona spadnie poniżej 0mm to powinien wyświetlić się komunikat o niskim stanie olej. W oknieku 1 i 2 masz odpowiednio stany minimalne i maksymalne w danym interwale wymiany oleju. Również jak poziom oleju będzie na czujniku poziomu poznizej 36mm (grupa 7,okienko 1) to zapalić się powinien komunikat.Bagnet o ile masz ten z okrągła końcówką,to jest tak nieczytelny że nie ma sensu na niego patrzeć,tylko obserwować poziom oleju w zegarach. Możliwe że za dużo oleju masz w silniku kierując się wskazaniami bagnetu (np. bagnet niewłaściwy),lub masz uszkodzony czujnik poziomu. Te silniki (2.4 i 2.8) biorą trochę oleju i nie ma sensu ich remontować,nie ma to żadnego uzasadnienia. Po remoncie będzie nadal brał olej,a kasa wydana na remont nie zwróci się nigdy. Lepiej dolewać troszkę i nadal jeździć latami.
-
Problem z wyświetlaczem między zegarami
Mijania można włączyć na zegarach,są domyślnie wyłączone w b7
-
Przygaszający xenon.
Proponuję od razu zapodać inną przetwornice
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Ja przerobiłem tą z b6 na 1 wkręt
-
a4 b6 2.4 bdv jak odpowietrzyc uklad chlodzenia
A jak jest wpięty reduktor?
-
a4 b6 2.4 bdv jak odpowietrzyc uklad chlodzenia
Zalać do pełna,rozgrzać nieco motor,włączyć ogrzewanie i pojeździć po drogach gorszej jakości.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Dlaczego zwrotnica? Trzeba sprawdzić sanki i tuleje w nich.
-
Błąd po zmianie klimatronika
Błąd wskazuję na mate grzewczą w fotelu,sprawdź czy jakiś pin się przy kostkach nie zagiął jak zmieniałeś panel. I zrób znów odczyt błędów na starym panelu.
-
A4 B6 ASN #3.0#QUATTRO#TIP#BLACK#AVANT
https://a6klub.pl/warsztat-c5/swap-przekladka-na-2-8-193km-t80207.html
-
A4 B6 ASN #3.0#QUATTRO#TIP#BLACK#AVANT
Teoretycznie 10% słabszy niż ASN,ale jak się może okazać Twój ASN stracił już tyle mocy że może już sam być słabszy niż 2.8... sprawdź ile masz 0-100km.
-
A4 B6 ASN #3.0#QUATTRO#TIP#BLACK#AVANT
Osobiście nie naprawiał bym tego ASNa,po taniości to można wrzucić 2.8 AMX i zgrać z tym automatem który jest. Taki tani 2.8 nawet w ciemno brany będzie lepszy niż najdroższy ASN na allegro,wychuchany i wypicowany.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tego nie używaj w b6/7. Nie będzie poprawnej komunikacji między modułami po can. Ma być z początkiem 8P. Wsadź emulator zmieniarki bt i będzie ok. Nic się nie gryzie,telefon łączy się z obydwoma modułami na raz. Jak zadzwoni tel to muzyka pauzuje na czas rozmowy. I będziesz mógł zmieniać utwory z poziomu kierownicy MF,radia. Przy aux można zmieniać utwory tylko telefonem.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Możliwe że prąd w obwodzie mikrofonów tak spadnie że w ogóle nie usłyszy nikt nic.