Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Passat b6 jest technicznie dużo bardziej zbliżony do a3 8p,a4 b7 to zupełnie inna elektronika.
  2. Nie będzie się drapał,liczniki zamienia się p&p. Oczyscie kwestia dopisania licznika do auta tylko zostaje.
  3. Nie,są różnice w zegarach.
  4. Jak pisałem - najczęściej pada sterownik na płycie a nie sam fis. Najlepiej całe zegary,jak nie znajdziesz nic w sensownej kasie to mam kolor zegar z exeo uk,mogę go przerobić na eu. Jedynie tarcze z Twojego by się przydały by koszta były mniejsze.
  5. W b6/7 ,exeo nie było lutowanych. Wszystkie już miałem na swoim stole operacyjnym ? Same wyświetlacze padają bardzo rzadko (jak już to blakną kolorowe lub górne pixele w mono od temperatury przestają się wyświetlać). W kolorowych pada często sterownik fis.
  6. Da się wymienić bez problemu,tam jest taśma oraz zasilanie które można bez problemu wyczepic z płyty głównej licznika. Ale to nie wiele da bo problem zazwyczaj jest na płycie zegara,a nie z samym wyświetlaczem.
  7. A może czas zaopatrzyć się w narzędzia do instalacji elektrycznych w autach? Tj. Zaciskarka,konektory,wyciagacze do konektrów... uwierz mi że o wiele lepiej to wygląda i działa niezawodniej jak jest wszystko zrobione zgodnie ze sztuką ?
  8. pila24 odpowiedział(a) na adizd577 temat w Audi A4 B7
    Wystarczy że ktoś wsadzi palnik z tłustymi śladami od palców,po tym odbłyśnik zacznie się powoli wypalac.
  9. Instalacja włącznika A (lub w instalacji LOW (MCE A, C i D): Odpowiadając na kilka pytań, które dostałem na pw – aby założyć włączniki o zwiększonej funkcjonalności czyli ten z końcówką A lub B (auto) w przypadku gdy wcześniej używaliśmy przełącznika standardowego - wymagane będzie przełożenie pinów w kostce włącznika świateł. I tak aby uruchomić światła mijania, postojowe i pozycyjne (plus ze stacyjki) przekładamy pin 4 do 11. Aby podać stałe zasilanie dla świateł postojowych i pozycyjnych – przekładamy pin 16 do 14. Swap włącznika A na B (pod kątem przygotowanie do uruchomienia czujnika światła): Mostkujemy piny 7 i 16 w włączniku świateł (dzięki temu połączeniu zasilimy żółtą diodę AUTO). Oprócz tego pin 7 łączymy z pinem 29 w 32-pinowej kostce MCE (uruchomienie automatycznego włączania świateł gdy włącznik ustawiony zostanie w pozycji AUTO). Następnie łączymy pin 1 przełącznika świateł z pinem 18 w 32-pinowej kostce MCE (ucinamy ori czarny kabelek doprowadzony do pinu 1 w przełączniku świateł, izolujemy go i zostawiamy luzem).
  10. Bez czujnika światła wlacznik w pozycji auto będzie za każdym razem uruchamiał światła,z uwagi na błąd który powoduje (brak wykrycia pozycji przełącznika). Pozostałe pozycje działają normalnie,trzeba tylko 1 kabelek przełożyć. 20190430_200704_001.mp4
  11. pila24 odpowiedział(a) na Krzysiek_K temat w 2.0
    Jeżeli po deszczu to się stało to całkiem możliwe,aczkolwiek byś miał problem z komunikacją z ecu.
  12. pila24 odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B7
    Jak chcesz by nie było problemów to wsadz projektory bosch al lift,montaż p&p a świecenie dużo lepsze.
  13. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Trzeba ustawić światło mijania względem drogowego. Po to są tam te silikonowe grube podkładki by za ich pomocą ustawić oba światła odpowiednio,ale możliwe że masz na sztywno przykręcony projektor tego bileda bez żadnej regulacji.Jak nie masz diagnozy żarówek to wypnij tą h7... aczkolwiek przy instalacji pod xenon zawsze jest diagnoza,chyba że była rzeźba.
  14. Na klej przewodzący przyklej i w miejscu łączenia daj kilka małych żył miedzianych. Lewa szyba najwazniejsza dla dobrego odbioru radia.
  15. No ceny prawie jak przed "wojną" ? Koszalin jak zwykle opóźnia obniżki bo zmowa zawsze aktualna. Aczkolwiek na BP od kilku tankowań wchodzi mi rabat 30gr/litr na pb i lpg. Bez żadnych aplikacji zniżkowych itp.
  16. Pociągnij cany z zegarów i zamontuj odpowiednią wtyczkę do radia. Masz instalacje pod radio niefabryczne,głośniki z tyłu nie będą grały.
  17. To jest została instalacja do sprawdzenia,musisz sprawdzić jej ciągłość od połączeń tego silniczka do klimatronika.
  18. Nie ma motoru 1.8 tfsi o mocy 170KW w a4b8... Jak już to masz 160KM. cena samych gratów to od 1000 zł się zaczyna i to za jakieś zamienniki tańsze. Zestaw z aso od 1500 zl ,a pracy jest trochę przy wymianie.
  19. Filtr oleju w nią wkręcasz.
  20. Podepnij ten silniczek zamiast innego i zobacz czy poruszy się wtedy. Jeżeli tak to masz uszkodzoną instalacje lub panel.
  21. Chłodniczka oleju przepuszcza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.