Treść opublikowana przez pila24
-
Szarpnięcia tiptronic 6hp19 skrzynia GCX
Trzeba robić adaptacje,dzięki temu skrzynia działa płynnie jeżeli jest sprawna.
-
Szarpnięcia tiptronic 6hp19 skrzynia GCX
Skasuj nastawy i rozpocznij adaptacje. Poczytaj tego pdfa od strony 58 SSP385_PL - Automatyczne skrzynie 6-biegowe 09L, 0AT, 0B6, 0BQ, 09E.PDF
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
U mnie czasami sie właczy jak pierd**** w klakson gdy ktoś wymusi ?
-
Zatarty silnik
Raczej się nie wygada jak to zrobił,a wiem o tych a6c6 z bbj. Możliwe że posiłkowali się sterownikami i ich softem z takich a6
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Zrób test przycisków w blokach sterownika kierownicy,nie powinno tak być. Możliwe że się przycisk mode zawiesza
-
Zatarty silnik
Dają radę chłopaki by to obejść https://youtu.be/V24P-9aCcE0
-
Automatyczne zamykanie szyb podczas deszczu
Z czego pamiętam to w bordnetzie są 3 systemy - mce,wycieraczki i RLS. I ten ostatni kontrolował czujnik oraz komunikował się z gatewayem a cała reszta powinna być uśpiona i czekać na sygnał.
-
Automatyczne zamykanie szyb podczas deszczu
Jaki błąd? W Octavii 2 ojca aktywowałem to po zmianie gatewaya i nie było ani żadnego błędu,ani drenażu aku. A działało jak należy.
-
Automatyczne zamykanie szyb podczas deszczu
Czujnik deszczu tylko do automatyzacji wycieraczek i odpalania świateł służy. W a3 8p i innych vagach na tej platformie ta opcja jest dostępna.
-
Gaśnie po długiej jeździe.
Przy czujniku położenia wału jest to możliwe że dopóki nie padnie zupełnie to nie będzie błędu. Dlatego napisałem aby sprawdzić jego rezystancje. Przy wymianie tylko na boscha,inne zamienniki mogą nie działać
-
Wskaźnik zapiętego biegu jak w Audi A4 B7 jak w Seat Exeo
Słyszałem że końcówka produkcji b7 ma taką funkcję .
-
Gaśnie po długiej jeździe.
Czujnik położenia wału do sprawdzenia (rezystancja na zimnym jak i na ciepłym powinna być taka sama).
-
Brak reakcji na pilota A4 B7
Jeden to chinski produkt,a drugi wersja K która ma tendencje do awarii, kup ori kluczyk najlepiej w wersji Q i dopisz do modułu komfortu. Bo że te oba nie działają jako piloty jest wysoce prawdopodobne.
-
Klimatyzacja pracuje ciągle pomimo włączonego ECON
I spoko,trzeba omijać magików ?
-
Klimatyzacja pracuje ciągle pomimo włączonego ECON
Nie powinno być przekaznika,w sprężarkach takich jak Twoja obecna jest kostka 2 pin z sygnałem z panelu i masą jakby ktos mial schemat z elsy z modelu ze sprzęgłem elektromagnetycznym to można było by porównać różnice instalacji
-
Klimatyzacja pracuje ciągle pomimo włączonego ECON
Pierwsze wypusty miały elektromagnetyczne sprzęgła,niestety nie mam schematu by porównać
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Moduły H to takie same dziadostwo jak K. Mogą się wysypać w każdym momencie.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Funkcje takie same są w modelach high. Im nowszy model tym szybciej się łączy z telefonem,szybciej pobiera kontakty,nieco lepsza jakość rozmów i lepsza kompatybilność z nowszymi telefonami. Polskich liter nie wyświetla,możesz co najwyżej edytować swoje kontakty w tel by nie było PL liter. Rnse wiele nie zmieni jak masz kierę MF,z niej się najwygodniej obsługuje telefon + do tego obsługa głosowa kontaktów w module.
-
Klimatyzacja pracuje ciągle pomimo włączonego ECON
6SEU12C ma sprzęgiełko zrywalne i zawór regulujący,kostki normalnie pasowały ze starej do nowej sprężarki? Bo w starej było sterowanie typu 1/0 ,w nowej jest wydatek regulowany natężeniem prądu na zaworze. Możliwe że po wciśnięciu econ teraz jest jakiś niski prąd który wcześniej monitorował obwód sprzęgła elektromagnetycznego a teraz po prostu wysterowuje zawór na jakąś wartość i ciśnienie w układzie nie jest właściwe. Dasz radę sprawdzić odczyty z bloków pomiarowych kilamtornika tym vscanem? Blok 1 i 2. Ciekaw jestem ciśnienia w układzie z włączonym i wyłączonym econ,oraz czy odczyta zapodany prąd sterujący. Jeżeli instalacja jest taka sama jak w młodszych rocznikach to wymiana panelu załatwiła by sprawę.
-
Klimatyzacja pracuje ciągle pomimo włączonego ECON
A masz numer sprężarki która została zamontowana? Masz zapewne problem ze sterowaniem sprężarką,jakie masz błędy z klimatronika?
-
Zamiana RNS-e na Symphony II
No taki zestaw by się właśnie przydał,nie widziałem takiego gotowca na allegro,ale pewnie kwestia filtrowania przy szukaniu. Generalnie za 120-150 zł można trafić symphony2+ lub concert2+,i wyjdzie tyle co Twój kaseciak z adapterami. A wygląd i jakość dźwięku jest lepsza w tych nowszych radyjkach,przetestowałem już wszystkie radia fabryczne i wiem co pisze ?
-
Klimatyzacja pracuje ciągle pomimo włączonego ECON
Jeżeli ciągle pracuje to jest możliwe że zawór sterujący wydatkiem kompresora szwankuje,że słychać rozprężanie czynnika po zganieszeniu silnika to norma. Szron na rurkach pod maską to problem z rozprężeniem czynnika,dysza rozprężna do sprawdzenia.
-
Zamiana RNS-e na Symphony II
Nie spotkałem się z takim gotowym pełnym adapterem quadlock-iso by pasował do b6/7. Trzeba samemu wyrzeźbić...lub też mogę taki wykonać o ile będę miał wszystko na miejscu.
-
Zamiana RNS-e na Symphony II
Symphony 2 z kasetą?Czy te Symphony 2+ bez kasety ?
-
Wariujące światła awaryjne
Akurat awaryjnymi potrafi sterować moduł komfortu,tak się dzieje pod wykryciu dzwona.