Treść opublikowana przez pila24
-
Bluetooth w RNS-E
Sprawdzić napięcie na link K przy radiu,powinno być około 10-11V. Nie ma czegoś takiego jak "za nowe rnse do b6 i za stary komputer w b6". Radio można zakodować nawet na stole w kilka minut.
-
AUDI A4 B6 - Problem z immobilizerem
Pewnie nie wiedział że coś takiego jest ? w pilotach tego typu jakie są w b6 bardzo ciężko wyciągnąć transponder bez jego uszkodzenia. Ja często ciąłem stare piloty by wyciągnąć transponder i przełożyć do nowych.
-
Odbiornik muzyki bluetooth
Wklej zdjęcie tego co chcesz podłączyć pod rnse.
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Montaz_WEBASTO_A4_8E.pdf
-
Aplikacja na Androidzie do kontroli DPF w 3.0 TDI ASB
Sprawdzałeś torque pro? Bo przy dobrym adapterze elm327 powinno odczyt zrobić.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zależy od stopnia świadomości ?
-
Audi A4 B6 Klimatyzacja padła
.
-
Audi A4 B6 Klimatyzacja padła
To sprzęgło jest na gumkach zrywalnych,jeżeli się pojawia opór na kompresorze to gumki się zrywają by nie przenosić momentu na kompresor a koło pasowe kręci się nadal. Skoro pojawił się opór na kompresorze to się zatarł,trzeba sprawdzić czy opiłki nie poszły w układ. Jeżeli tak to układ do płukania,do wymiany osuszacz,dysza rozprężna i kompresor.
-
Audi A4 B6 Klimatyzacja padła
Ona już nie chodzi,samo koło pasowe się kręci po zerwaniu sprzęgła. Tanio nie będzie
-
Montaż Schowka pasażera z zmieniarką
Byś mnie o to zapytał ?♂️ rób jak uważasz,ja przekazałem moje informacje.
-
Montaż Schowka pasażera z zmieniarką
Zmienarka waży naprawdę mało,musiał byś z 30kg do schowka upchać to może by się zerwał po roku jeżdżenia po dziurach. Poza tym schowek ze zmieniarką ma mniejszą pojemność niż standardowy.Masz podgląd jak wygląda schowek w aucie mojej siostry w którym zmieniałem na taki pod zmieniarkę,wypchany na maxa od kilku lat. Wszystko jest stabilne bez tej śrubki.
-
Strojenie STAG QBox4
Zrób autokalibrację, po niej wróć na benzynę i jedz z kimś kto będzie kierował. Jak już będziesz na odpowiedniej drodze to odpalasz vcds i robisz podgląd korekt stft ,odpalasz lpg oraz program staga a na mapie korekt od obrotów dodajesz lub ujmujesz wartości przy różnych obciążeniach silnika tak by zapełnić wszystkie kratki. Z reguły korekty latają +-5% na pb,tak samo ma być na lpg.
-
Montaż Schowka pasażera z zmieniarką
Możesz bez tej śrubki nad zmieniarką się obejść,jest zbędna.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Strajkują za tym co im media podpowiedzą,teraz mają wszyscy grzeczni być i biednieć.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Dostajesz poparzeń 1 stopnia.... ja mam speedy i na szczęście tylko boczki skórzane. Ale podłokietnik za to parzy.
-
Tiptronic szaleje
Sterownik lub wiązka sterownika do sprawdzenia.
-
swap z 288 na 320
Na forum kupisz w lepszej cenie.
-
Cewki zapłonowe wymiana
Podejdą tam inne różne cewki z grupy vag,kwestia średnicy gumy uszczelniającej i wysokości cewki. Do swojego 2.4 wsadziłem cewki 06H905115B z 2015r po podcięciu gumek uszczelniających. Cewki siedzą pewnie i nie wyskakują,do tego w miarę świeże.
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Wyczep silniczek i ręcznie rusz cięgnem od klapki,zobacz czy w skrajnych pozycjach klapy leci powietrze o różnych temperaturach.
-
Zmiana lamp z przedlifta na poliftowe
Co Ty,ja b5 nigdy nie miałem ?
-
Lusterko wewnętrzne android
Działa zawsze tak samo,obojętnie czy w aucie jest 60°C czy -20 °C. Jakoś nagrań taka sobie,ale funkcjonalność dużo większa niż przy zwykłej kamerce.
-
Lusterko wewnętrzne android
U mnie po 2 latach lusterko przestało widzieć kartę sim,tym samym tracąc sporo ze swojej funkcjonalności (można było w dowolnym momencie podejrzeć na telefonie co widać z obu kamer auta gdy np. jest u mechanika ?).
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To coś nie tak jest jednak z tymi modułami,ja bym odesłał sprzedawcy.
-
Lokalizacja połączenia elektrycznego
Przedzwoń przewody od wtyczki sterownika ABS do tej zielonej wtyczki aby wykluczyć zwarcie/przerwę. Czyli 32 do 6 i 37 do 7 czy jest ciągłość i 32 do 37 czy jest zwarcie (przy odpiętym czujniku stopu). Jeżeli jest ok,to możliwe że sterownik ABS pada,wówczas generuje różne błędy.
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
Kup w aso,zamienniki nie działają