Treść opublikowana przez pila24
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Nie smaruj tylko pryśnij do środka jakimś w40 i rozruszaj,powinien niemal w ogóle stracić opór
-
Bixenon lampa nie włącza długich.
Nie ma sensu,za 200 zł wyrwie projektory bosch al lift w idealnym stanie które zawsze będą świeciły lepiej niż te bosche z b7. Regeneracja minimum 2x drożej wyjdzie a efekt gorszy.
-
Działanie subwoofera, podłączenie
Taki rozpierdziel jaki ma autor w instalacji to mogę co najwyżej sekatorem potraktować ?
-
Wymiana sprężyn, i błąd poziomowania xenonów w B7.
Jak sterownik zaczyna świrować to nie zawsze pokazuje się błąd,a te sterowniki używane w b6 lubią się wywalać.
-
Wymiana sprężyn, i błąd poziomowania xenonów w B7.
Jeżeli są błędy w sterowniku poziomu to wystarczy się ich pozbyć i światła bez ustawiania potrafią same wrócić na poprzedni poziom. Obniżenie świecenia świateł to tryb awaryjny pracy sterownika.
-
Audi concert III 2 din- podłączenie pod zasilacz
Can to "język sterowników" forma komunikacji cyfrowej pomiędzy sterownikami. Opornikiem chcesz coś zdziałać?
-
Audi concert III 2 din- podłączenie pod zasilacz
Can wychodzi z licznika,ale potrzebny jest też moduł kierownicy bo sygnał włączenia radia daje can comfort. Takie coś jak na foto poniżej(można odliczyć kilkanaście przewodów które u mnie idą do modułu telefonu).
-
B6 DIVISION
To nie tak dużo. Mój przed założeniem lpg ważył 1570kg,teraz po wszystkich modach i lpg to około 1650 kg,a to oska.
-
B6 DIVISION
Ja zamieniłem przednie plastikowe na szmaciane z s4b6. Plastiki już miałem połamane a komplet szmacianych które są niezniszczalne kupiłem za 50 zł. Ale fakt iż te przednie nie chłoną syfu jak te tylne. Pod tylnymi to dramat mam,tyle rudej.
-
Swiece zapłonowe wymiana
Niby w czym przesadziłeś? Robisz na świecach tyle co deklaruje producent,niezależnie czy na pb czy na lpg. Ja raz przeciągnąłem do 80 tys. na jednym komplecie świec ngk,i wiesz co ? Poza szarym nalotem od lpg nie było oznak zużycia.
-
Problem z drzwiami kierowcy
Przelutowałeś wszystkie punkty na płytce zamka?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Zakłada temat do końca tygodnia,albo dajesz mu bana ?
-
B6 DIVISION
Mój bosch s4 właśnie jakieś problemy ma,na pewno od nowego nie trzyma fabrycznej pojemności. Póki co centra ładuje się bezproblemowo i sprawuje się dużo lepiej.
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Jak ktoś lubi ciszę w aucie i wkurza go odgłos pracy pompki dozującej to proponuję zamontować ją w uchwycie takim jaki jest w a4b8. Poniżej 2 filmiki z odgłosem pracy tej samej pompki ale zamontowanej na 2 różne sposoby. Sposób montażu jak w b6/7 (obejma z gumą przytwierdza pompkę do podłogi auta przez co wibracje niosą się po aucie) 20220111_180256_1.mp4 A tutaj montaż pompki na ori uchwycie z a4b8(gumowe zawieszenie pompki + 2 gumowe amortyzatorki ) 20220112_174312_1.mp4 Wystarczy wywiercić 2 otwory pod śrubę m6 i można montować,różnica kolosalna.0
-
Transmiter FM
Ja już nie mam nic na stanie,ale na allegro można kupić co potrzeba . Oczywiście jakość różni się diametralnie na korzyść urzadzenia z bluetooth.
-
Problem z drzwiami kierowcy
Odkręcenie ramy z szybą to jakieś 15 minut,ciut więcej roboty ale jest dostęp o niebo lepszy.
-
B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Nie ma lekko,ale dołożyłem sprzętu i teraz webasto to musi być zapas. 2 lata temu miałem rękę w gipsie i musiałem jedną targać aku,a później go montować na miejscu....
-
B6 DIVISION
-
Napis PHONE na radio mute
Sygnał mute i tak idzie przez can jeżeli chodzi o rnse. Moduł masz w obudowie,pod fotelem pasażera.
-
Napis PHONE na radio mute
Wymień moduł telefonu na model S,AA lub 8P1. Zapewne masz wersje C lub F,a one potrafiły się zwieszać.
-
Problem po montażu RNSa
Przerobić wiązkę od bt i puścić sygnały tel+ , tel- i mute bezpośrednio do rnse,nie ma co się szczypać z tym bns 4.2 którego się nie używa w ogóle.
-
B6 DIVISION
Raczej do @Tom A4 ,ja jestem elektrykiem a nie elektronikiem ?
-
Radio działa po wyjęciu kluczyka
Zapewne masz podłączoną pamięć radia(stałe +12V) i wzbudzenie (+12V po stacyjce) pod stały plus który jest w fabrycznej kostce,przez co radio nie wyłącza się po wyciągnięciu kluczyka,oraz ciągnie lewy prąd.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Pffff ?