Treść opublikowana przez pila24
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Po chwili się zjarzylem że telewizor oszukał ? ale efekt zacny.
-
Ramiona wycieraczek AERO
Jeżeli po przykręceniu ramion one nie dotykają szyby to są wygięte (zapewne od ich ściągania bez ściągacza). Ja już miałem takie ramię ktore po przykręceniu lewitowało 3 cm nad szybą. Część ramiona gdzie wskazuje strzałka powinna być prosta,a na fotce widać jej wygięcie. Sprawdź swoje.
-
Ramiona wycieraczek AERO
Zmień wycieraczki na takie z miękkim pałąkiem,ja kupiłem najtańsze i jest ok (link poniżej),wcześniej kupiłem nieco droższe i były problemy jak u Ciebie. Poza tym sprawdź po zdjęciu wycieraczek czy ramiona są prosto ustawione w stosunku do szyby. Bez tego żadna wycieraczka dobrze nie będzie zbierała. https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-exeo-kpl-5576767553
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Ja wrzuciłem ten film z yt na tv by zobaczyć w 4K,i było wow 4K i 60 fps. A to tv upłynnił do tych 60fps ?
-
Ocena bixenon A6 C6
Świecą normalnie jak na c6,te lampy hella są na twardym kleju i wszelkie przeróbki w nich to masochizm. Możesz dać palniki cbi i zrobić polerkę kloszy jeżeli są już zmęczone,wówczas będzie jakaś poprawa ponad standard.
-
Szarpie i nie chce iść przy dodawaniu gazu
.
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
Szukaj z a3 polift modułu lub seata exeo-im nowszy tym lepszy. Najlepiej 8P0......AA lub 8P1. Ten który wymieniłeś nie obsługuje bt tylko kołyskę telefonu. Wiązkę do modułu zakup z linku poniżej,zrobisz tylko malutką przeróbkę i wszystko będzie działało z modulem telefonu allegro.pl ALLEGRO.PL Jakość jest ok,tak jak pisał @Langista trzeba media w telefonie na max głośności ustawić. Druga sprawa iż niektóre rnse mają problemy z modułami wefa (powiedzmy że 1 na 10 źle współpracuje).
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Wyciągniesz pin z zegarów i dopiszesz nowy transponder do immo. Zadziała,trzeba przyuczyć nowy pilot do MK.
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Nie mogą być ori z różnymi częstotliwościami,poprzednik zakupił niewłaściwy pilot i używał tylko kluczyka do zamykania zapewne.
-
Zmiana ecu
Nie kombinuj,wez te ecu i wyciągnij pin z niego. Wtedy dopiszesz do zegara ecu.
-
Dziwny dźwięk z silnika
Jak katy zapchane to również zaczyna szaleć,u mojego ojca jak kat zaczynał się zapychać to sai piszczała.
-
Dziwny dźwięk z silnika
Tak jak piszesz,ona odpala się właśnie na 30 sekund przy zimnym motorze.
-
Swap 2.0 na 1.8t podpięcie wiazki
Sam chcesz tego dokonać? Bo z samego pytania wnioskuje iż będziesz miał dużo problemów,przynajmniej z elektryki,bo nie wiem jak z mechaniką u Ciebie.
-
Licznik, brak prędkości oraz poziomu paliwa.
Zrzucenie kiery to jakieś 5 minut..... tylko musisz mieć odpowiednią końcówkę do odkręcenia śruby która trzyma kierownicę. Wymiana kostki stacyjki to łatwa robota,możesz w 30 minut to ogarnąć.
-
B6 DIVISION
@Langista ma widocznie dual motor wiper system ?
-
B6 DIVISION
Panie,kiedyś za herezje na stosie palili ? Ja na schemacie dla mce low nie widzę bezpieczników dla silniczków wycieraczek i pompek płynu
-
B6 DIVISION
Mce zasila wycieraczki,dlatego nie ma tam bezpieczników.
-
Problem z przełączaniem z benzyny na LPG
Błąd będzie zapisany w sterowniku lpg,więc jak szwankuje czasami to ślad usterki jest podany
-
VCDS jak wykodować nawigację
Wykodowanie nie usuwa fizycznie sterownika,on nadal jest wpięty w instalacje auta pod stałe zasilanie. Więc nadal będzie prąd ciągnął,wymień lub napraw sterownik.
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Wgniotki robią się od dociskania podsufitki do dachu auta,trzeba to robić delikatnie,a najlepiej przez jakiś grubszy złożony materiał.
-
Problem z przełączaniem z benzyny na LPG
Zapewne czujnik temperatury reduktora zaczyna padać.
-
B6 DIVISION
Mój sposób na to by silniczek tylnej wycieraczki nie ulegał awarii... nie używać nigdy tylnego spryskiwacza ? wówczas nie ma opcji by dziadostwo padło.
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Nie wiem jak się to w zegarach z b7 (bo nie mają kontrolki immo w tym miejscu ),ale tutaj cytat z opisu moda: Każdy licznik da się zakodować pod kontrolę ciśnienia, ale działają prawidłowo tylko liczniki które posiadają kontrolkę TPMS (żółta opona z wykrzyknikiem).
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Powyżej masz fotkę zegarów z b7 z właśnie tą kontrolką.... zarówno w b6,jak i b7 jest ta kontrolka.
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Musi być funkcja obsługi kapcia w liczniku,nie każdy licznik ją posiada (te które posiadają w miejscu immo mają kontrolkę kapcia). Jeżeli licznik nie posiada tej funkcji to nie zadziała pokazywanie spadku ciśnienia w kole. Więc dołożenie 3d mfa nie dołoży tej funkcji do licznika który jej fabrycznie nie posiadał.