Treść opublikowana przez pila24
-
B8 TrOOOOp
Po 40 zł nowe na allegro można kupić.
-
Wypadanie zapłonu 2cylinder
Tam wypada tylko na 2gim cylindrze,taki jest zawsze opis przy wypadaniu zapłonów (wypadanie na jedynym/wielu ; wypadanie na x cylindrze). Tam jest tylko 1 cewka i przewody. Świece i przewody wn do sprawdzenia,jeżeli jest lpg to sprawdzić na samej pb.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth - podłączenie elektryczne
Nie podłączasz tych przewodów z navi zegarowego do rnse (czerwona wtyczka 10 pin ) i tyle,wszystko będzie działało jak trzeba.
-
Kolorystyka wnętrza
Dla specyficznych klientów śliwka wewnątrz była ? może @Langista ma co jeszcze pozostałego ze swojej byłej śliwki.
-
Zmiana licznika z czerwonego na kolorowy fis a4 b6 1.9 tdi
Takie sztuczki tylko w silnikach benzynowych ze sterownikami me7.x.x,poza tym przed zabawą w hakera pierwszy raz,trzeba zrobić kopie wsadu swojego licznika bo inaczej unieruchomisz auto i nie będzie tanio wówczas.
-
Zapłon 3.0 ASN
Jak dla mnie to zapchany katalizator,temperatura podczas normalnej jazdy pewnie 1000°C przekracza.
-
[A4 B6] 1.8T Quattro 240 KM - historia od zera
W a4 b6 wymiana nagrzewnicy to nie jest jakieś duże wyzwanie (jak np. w b5),więc na spokojnie mógłbyś sam to ogarnąć.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Moduł kierownicy nie na lini K,na stronie wcześniej @MaTeo85 wkleił schemat komunikacji pomiędzy modułami. Moduł komfortu,MCE,moduł kiery diagnozę mają po lini can komfort,następnie "zgłaszają" się w zegarach i dopiero od zegarów diagnoza idzie po linii K . A linia Can jest równoległą linią,inaczej wystarczyło by odłączyć jeden sterownik i cała linia by padła.
-
B6 DIVISION
O ile ktoś chce tego używać do nawigowania ? toporne jak na dzisiejsze standardy. Ja co najwyżej włączam mapę na podgląd jak gdzieś jadę w trasę i młody woła "tata włącz nawigację!" ?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Może jednak coś się wywaliło w tym mce który posiadasz,can jest w porządku. Zapewne będziesz za jakiś czas konwertował na jakiś wyższy więc ogarniesz ? ewentualnie za grosze wyrwiesz taki sam jaki teraz posiadasz i podmienisz. A na dole masz foto mk z a3 8p
-
Problem z licznikiem same bledy
Prawdopodobnie uszkodzona płytka z przyciskami tam gdzie jest serwis,można to wymienić.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Masz zwykły moduł komfortu z b6 ze standardowym softem,moduły z a3 8p w ogóle są inne bo to inna platforma. Na kilku różnych interfejsach podłączyłeś i zawsze ten sam problem?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Myślę że to nadal dobry moment aby w kanistry zalać te kilkadziesiąt litrów benzyny/diesla póki jeszcze można. Może być to nieocenione....
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Na ekranie z kodowaniem powienien być soft w prawym górnym okienku
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Langista ma moduł komfortu z A3 a tam może być inny sotf przy takim samym hardware jak z a4,z uwagi na to że szyna danych w a3 jest obsługiwana poprzez dedykowany gateway oraz brak lini K moduł komfortu z a3 może nie uwzględniać diagnozy na lini K w A4. A przynajmniej tak mi się wydaje,trzeba by było looknąć jaki soft w tym MK siedzi.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Można wejść zegary i w blokach pomiarowych kanał 120,121 albo 130,131 sprawdzić,będzie tam wyszczególniony każdy sterownik zakodowany w adaptacjach zegarów. Cyfra 1 to połączenie poprzez can,cyfra 0 to brak komunikacji zegarów z danym sterownikiem. Bo komunikacja może być zachowana,przy braku możliwości połączenia się z danym sterownikiem .
-
problem po odłączeniu akumulatora
Sprawdź jeszcze raz adaptacje,eeprom raczej nie wysypał się z czego widzę.
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Daj sobie spokój z tym SPK i dopisywaniu 100 tys km bo przebiegu nie zmieniłeś.... tak jak powyżej kolega napisał,do @Banan się zgłoś,albo napisz jak zmieniałeś ten przebieg bo vag eeprom bez problemu to ogarnia w licznikach crypto z b6.
-
problem po odłączeniu akumulatora
Wklej zdjęcie z ekranu jak się połączysz z licznikiem
-
Zalana podsufitka
Sama termokurczka nie wystarczy ,ja zapakowałem 2 połówki wężyka w tłoczek plastikowy + klej poliuretanowym wewnątrz tłoczka i na to termokurczka. Zestaw naprawczy z aso to kawałek wężyka gumowego.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Zapewne tłoczek od schowka duży opór stawia i trzeba ciągnąć w dół klapę? Taka jest przyczyna 99% wyłamał zawiasów.
-
A4 B6 1.8T problem z ogrzewaniem
Silniczek w wersji C,poprawione to wersja D.
-
A4 B6 1.8T problem z ogrzewaniem
Pokaz jaki silniczek wsadziłeś. Chyba od 2006r dopiero były poprawione,więc z b7 od 2006r lub z exeo. Jak wsadzisz z b6 to problem może nie ustąpić.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nie ma co się dziwić że on tak na kasę leci... Facebook.mp4
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Adapter był ok jak na chińczyka,aczkolwiek został przerobiony pod Twój samochód. Problem to za radiem masz,ale wiesz co zrobić ? Też chętnie bym na jakimś filmiku zobaczył jak świecą te lampki ?