Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Który wymieniłeś?wewnętrzny czy zewnętrzny? Bo takie drgania biorą się od wewnętrznych,najlepiej oba wymienić i to nie na jakieś najtańsze. Też mi padł jeden po uszkodzeniu osłony,wpadną zaraz nowe skf.
  2. pila24 odpowiedział(a) na W3k temat w Audi A4 B6/B7
    Te 5 stopni to w generacji b5 podobnych,w b7 kompresor cały czas pracuje (nawet na econ) tylko z różną wydajnością. A osuszacz to część obwodu klimy która wyłapuje wilgoć z samego czynnika. Jak szyby zaparowane od wewnątrz to jest trochę wilgoci w aucie,rozgrzej środek auta na max a następnie otwórz wszystkie szyby na 30 sekund.
  3. Masz BOSE więc przekoduj radio na sound system,bo ono teraz diagnozuje głośniki które nie są podłączone do wyjścia z radia tylko poprzez wzmak,stąd błędy.
  4. To Vfiz do nowych zegarów dorzuć i problem się rozwiąże ?
  5. Jeżeli na tym przewodzie jest napięcie 10v to linia K jest sprawna,wówczas trzeba prześwietlić samo rnse pod względem usterki.
  6. pila24 odpowiedział(a) na chrismtch temat w Audi A4 B6/B7
    Określ pierw jaki piec ogrzewania postojowego posiadasz.
  7. Zależy czego oczekujesz od auta,jak przestrzeń to skoda,jak lepsze wykończenie i materiały to audi. A passerati to taki przeciętniak,uniwersalny dupowóz.
  8. A zobacz że lepard ma w zasadzie takie same złącze i nikt nie pisał o takich problemach.
  9. Bo używana to loteria,naprawiają takie sterowniki za 200 zł.
  10. Niestety nie widzę go na allegro,chyba już jakiś nowsze modele go zastąpiły. Coś jak z linku poniżej allegro.pl ALLEGRO.PL Ale ten jest lepszy bo ma regulacje allegro.pl ALLEGRO.PL
  11. Są 2 rozwiązania: 1. Naprawiasz swój sterownik pozbywając się zimnych lutów(trzeba ciąć obudowę) 2. Kupujesz drugi,montujesz,kodujesz i przypisujesz do auta . Ja kupiłem za 50 zł całą pompę ze sterownikiem,wymiana 20 minut,kodowanie i przypisanie 10 minut. Opis procedury adaptacji i kodowania "obcego" sterownika abs jest na forum.
  12. Też miałem taki błąd,następnie kolejne coraz to inne. Sterownik abs jak pada to generuje błędy, a błąd czujnika ciśnienia jest zazwyczaj pierwszym błędem.
  13. Odnośnie tych problemów z półprzewodnikami,wygląda na to że ktoś się bardzo stara by one były....
  14. pila24 odpowiedział(a) na tomcio2512 temat w Audi A4 B6/B7
    Pod fotelem jest żółta kostka 2 pin od poduszki (nie przy podłodze,tylko pod samym tyłkiem),ona Cię interesuje. Podepnij piny męskie lekko i powinno być ok.
  15. Numer z wiązki wskazuje iż jest z b6,u mnie też jest na dole otworek pod śrubkę. Może w trakcie produkcji zmieniali to.
  16. To jest funkcja autouzbrajania po przypadkowym zdalnym odblokowaniu zamków. Tyle że zamki ryglują się po 30 sekundach od odblokowania (jeżeli w tym czasie nie otworzymy drzwi lub klapy).
  17. pila24 odpowiedział(a) na ExeQtoR temat w Audi A4 B6/B7
    Możliwe iż pada sterownik abs,wówczas wyrzuca najróżniejsze błędy mimo sprawnego osprzętu.
  18. Do listy pasujący cewek można dopisać również 06H905115(A)(B),u mnie siadły ładnie i trzymają się świec całkiem mocno,osłona bez problemu zakrywa je. 20211016_133720.mp4
  19. Sugestia była byś zmienił jedynie wskaźnik paliwa w liczniku który jest osobnym elementem podłączonym do płyty zegara,przełożenie ze starego licznika do nowego zajmuje jakieś 10 minut max,jak po wymianie nie będzie różnicy to tak jak @Banan napisał -uszkodzenie programowe licznika.
  20. Przełóż wskaźnik poziomu paliwa ze swojego starego zegara.
  21. pila24 odpowiedział(a) na Adam1994 temat w Audi A4 B9
    Może kolega nie jest świadom iż ma schowany grot w pilocie? Niby błahe,a znam kilka osób które tego nie były świadome ?
  22. Według schematu jest to pin 10 w czarnej kostce.
  23. Wczoraj 8 rano na BP obok mnie lpg po 3.15 zł,godzinę później 3.16zł. Dziś 8 rano 3.19zł,godzina 17 to już 3.21 zł. Ja akurat do pracy mam blisko,i na jednym zbiorniku mógłbym cały miesiąc dojeżdżać. Ale są tacy którzy dziennie robią 50 km w jedną stronę,i dla takiej osoby nie jest różowo przy tankowaniu 50 zł więcej zostawia,a tankuje co tydzień. Tempo wzrostu ceny lpg jest kosmiczne,do tego straszą iż od nowego roku wygasną homologacje na obecne instalacje i nie będzie można się poruszać autem które ma instalacje lpg(mam nadzieję iż się pierdolną w łby i ogarną to).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.