Treść opublikowana przez pila24
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tylko sugerował że nasz poziom życia jest bardzo wysoki w porównaniu do plemion stepowych,i trzeba go zrównać ?
-
Zapłon 3.0 ASN
Jak kat się zapycha to sondy się smażą od temperatury,dodatkowo przy redukcji na wyższe obroty powinieneś odczuć nagle zamulenie,przy czym bardziej zapchany kat tym mocniejszy efekt.
-
problem po odłączeniu akumulatora
Napisz jakie masz kodowanie zegarów
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Fabrycznie powinno być 32%,więc ktoś siedział w tym. Tak jak kolega wyżej napisał - obczaj żarówki.
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Adaptacje mce kanał 003,tam ustawiasz jasność świateł tylnych w zakresie 13-40 %
-
Zalana podsufitka
U mnie tak gładko nie wyszedł,trzeba się nagimnastykować z tą osłonką gumową by wyciągać wężyk,a później go ponownie przez nią przepuścić .
-
Wymiana silnika- kompatybilność AVJ,BFB,BEX
Po takim czasie nie wyszło by to
-
Linia K-bus
Dodaj w adaptacjach licznika w kanale 62 wartość +1 do obecnej i zapisz jako nowa wartość.
-
Zalana podsufitka
Nie przykleisz tego częściowo bez śladów kleju. Fabrycznie klej jest na gąbce która się trzyma się materiału i w ten sposób klej nie wychodzi na materiał. Możesz okleić od nowa,materiał+klej wyjdzie max 200 zł. A wężyk pęka w tej gumowej przelotce.
-
Wytłumianie wnętrza Avant
Musi wytłumiać w jakimś w stopniu bo to pianka jest,w dodatku wodoodporna więc tak jak pisałeś oddziela elektrykę od "mokrego" wnętrza poszycia drzwi. Sam producent twierdzie że to wygłuszenie,w dodatku dla aut z fabrycznym bose jest inne (pewnie grubsze).
-
Samoczynne włączanie wycieraczek i kierunkowskazów
Niech kolega sprawdzi czy mce jest suche...
-
A4B6 2.0 2003r
Jeżeli wcześniej działała,a teraz nie to albo czujnik padł,albo nie masz czynnika - co z kolei grozi zatarciem kompresora i kosztami około 3 tys by doprowadzić układ klimy do ładu. Więc działaj,kompresor nie ma sprzęgła na elektromagnesie tylko na gumkach zrywalnych,jeżeli się zerwą to kompresor juz mówi papa.
-
Ramiona wycieraczek- Jak zdjąć?
Musisz go dobrze wsunąć pod mocowanie ramienia,idealnie na środek bo inaczej ściągacz może się zsuwać. Jak już mocno będzie wszystko napięte ale ramię nadal nie odskoczy to możesz nieco nim poruszać - wówczas powinno puścić.
-
Ramiona wycieraczek- Jak zdjąć?
Też taki pierw kupiłem,ale poległem z nim-nie dał rady ruszyć ramion które nie były ruszane nigdy. Dopiero ten z mojej fotki dał radę,a i tak lekko nie było.
-
Ramiona wycieraczek- Jak zdjąć?
Tym to tylko z tyłu ramię ściągniesz,na zapieczony przód musi być taki jak na tym foto. 20 zł kolega wyda i nie będzie musiał kombinować.
-
Wytłumianie wnętrza Avant
Kawał roboty wykonałeś @Langista,sporo czasu i krwi z zadrapań poświęciłeś ? Ja lightowo będę wygłuszał - same drzwi,ale myślę że od razu te otwory technologiczne również zakleję matami. A ori wygłuszenie z pianki może zostawię.
-
problem po odłączeniu akumulatora
Wejdź w adaptacje licznika,kanał 19 i wpisz jako nowa wartość 31000 lub 31001 (jeżeli masz zegar radiowy).
-
Nie odpala
Tam chyba były numery kanałów 25 26 o ile dobrze pamiętam.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Biała kostka,pin nr 7 A tak w ogóle widzę iż kostki od diversity nie podpiąłeś,przez to radio słabiej zbiera bo tylko antena fm1 z lewej szyby ściąga i brak jest częstotliwości pośredniej.
-
Zapłon 3.0 ASN
To może kolega zdiagnozować vcds poprzez test elementów silnika.
- Zapłon 3.0 ASN
-
Zapłon 3.0 ASN
Kompresje sprawdzałeś?
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Jo,tylko nie pamiętam czy pin bose już był wpięty,czy był w tej części która miałeś wpiąć samemu po przeciągnięciu samych przewodów do małej wtyczki. Sprawdź czy na tym pinie jest połączenie z masą,bo skoro rnse zgłasza brak kontaktu to jednak coś nie tak jest. Edyt: przypomniało mi się jak pytałem czy chcesz mocniejszy dźwięk czy bardziej czysty,i chyba wyszło że miał być mocniejszy ,wiec pinu bose nie wypuściłem w takim razie kostka b pin 7 do masy podłącz i będzie można zakodować pod sound system i błędy znikną. Kodowanie sprawdź 0319717
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Z licznikami z s4 były jakieś problemy z dopisaniem z procedury o ile dobrze pamiętam, na forum jest jeszcze @Banan który ogarnia liczniki na wiele sposobów.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Źle zakodowane rnse masz nadal,trzeci błąd to pin bose (B 7) nie podłączony do masy/wzmaka. Z czego kojarzę to nie da się zakodować sound system jeżeli nie jest podłączony z masą/wzmakiem .