Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Tylko sugerował że nasz poziom życia jest bardzo wysoki w porównaniu do plemion stepowych,i trzeba go zrównać ?
  2. pila24 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Jak kat się zapycha to sondy się smażą od temperatury,dodatkowo przy redukcji na wyższe obroty powinieneś odczuć nagle zamulenie,przy czym bardziej zapchany kat tym mocniejszy efekt.
  3. Napisz jakie masz kodowanie zegarów
  4. Fabrycznie powinno być 32%,więc ktoś siedział w tym. Tak jak kolega wyżej napisał - obczaj żarówki.
  5. Adaptacje mce kanał 003,tam ustawiasz jasność świateł tylnych w zakresie 13-40 %
  6. pila24 odpowiedział(a) na Avari temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie tak gładko nie wyszedł,trzeba się nagimnastykować z tą osłonką gumową by wyciągać wężyk,a później go ponownie przez nią przepuścić .
  7. Po takim czasie nie wyszło by to
  8. Dodaj w adaptacjach licznika w kanale 62 wartość +1 do obecnej i zapisz jako nowa wartość.
  9. pila24 odpowiedział(a) na Avari temat w Audi A4 B6/B7
    Nie przykleisz tego częściowo bez śladów kleju. Fabrycznie klej jest na gąbce która się trzyma się materiału i w ten sposób klej nie wychodzi na materiał. Możesz okleić od nowa,materiał+klej wyjdzie max 200 zł. A wężyk pęka w tej gumowej przelotce.
  10. Musi wytłumiać w jakimś w stopniu bo to pianka jest,w dodatku wodoodporna więc tak jak pisałeś oddziela elektrykę od "mokrego" wnętrza poszycia drzwi. Sam producent twierdzie że to wygłuszenie,w dodatku dla aut z fabrycznym bose jest inne (pewnie grubsze).
  11. Niech kolega sprawdzi czy mce jest suche...
  12. pila24 odpowiedział(a) na KamilRolly temat w Audi A4 B6/B7
    Jeżeli wcześniej działała,a teraz nie to albo czujnik padł,albo nie masz czynnika - co z kolei grozi zatarciem kompresora i kosztami około 3 tys by doprowadzić układ klimy do ładu. Więc działaj,kompresor nie ma sprzęgła na elektromagnesie tylko na gumkach zrywalnych,jeżeli się zerwą to kompresor juz mówi papa.
  13. Musisz go dobrze wsunąć pod mocowanie ramienia,idealnie na środek bo inaczej ściągacz może się zsuwać. Jak już mocno będzie wszystko napięte ale ramię nadal nie odskoczy to możesz nieco nim poruszać - wówczas powinno puścić.
  14. Też taki pierw kupiłem,ale poległem z nim-nie dał rady ruszyć ramion które nie były ruszane nigdy. Dopiero ten z mojej fotki dał radę,a i tak lekko nie było.
  15. Tym to tylko z tyłu ramię ściągniesz,na zapieczony przód musi być taki jak na tym foto. 20 zł kolega wyda i nie będzie musiał kombinować.
  16. Kawał roboty wykonałeś @Langista,sporo czasu i krwi z zadrapań poświęciłeś ? Ja lightowo będę wygłuszał - same drzwi,ale myślę że od razu te otwory technologiczne również zakleję matami. A ori wygłuszenie z pianki może zostawię.
  17. Wejdź w adaptacje licznika,kanał 19 i wpisz jako nowa wartość 31000 lub 31001 (jeżeli masz zegar radiowy).
  18. pila24 odpowiedział(a) na Tomek2908 temat w 1.8
    Tam chyba były numery kanałów 25 26 o ile dobrze pamiętam.
  19. Biała kostka,pin nr 7 A tak w ogóle widzę iż kostki od diversity nie podpiąłeś,przez to radio słabiej zbiera bo tylko antena fm1 z lewej szyby ściąga i brak jest częstotliwości pośredniej.
  20. pila24 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    To może kolega zdiagnozować vcds poprzez test elementów silnika.
  21. pila24 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    A pozostałe ?
  22. pila24 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Kompresje sprawdzałeś?
  23. Jo,tylko nie pamiętam czy pin bose już był wpięty,czy był w tej części która miałeś wpiąć samemu po przeciągnięciu samych przewodów do małej wtyczki. Sprawdź czy na tym pinie jest połączenie z masą,bo skoro rnse zgłasza brak kontaktu to jednak coś nie tak jest. Edyt: przypomniało mi się jak pytałem czy chcesz mocniejszy dźwięk czy bardziej czysty,i chyba wyszło że miał być mocniejszy ,wiec pinu bose nie wypuściłem w takim razie kostka b pin 7 do masy podłącz i będzie można zakodować pod sound system i błędy znikną. Kodowanie sprawdź 0319717
  24. Z licznikami z s4 były jakieś problemy z dopisaniem z procedury o ile dobrze pamiętam, na forum jest jeszcze @Banan który ogarnia liczniki na wiele sposobów.
  25. Źle zakodowane rnse masz nadal,trzeci błąd to pin bose (B 7) nie podłączony do masy/wzmaka. Z czego kojarzę to nie da się zakodować sound system jeżeli nie jest podłączony z masą/wzmakiem .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.