Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na Adi2071 temat w 3.0
    Wyregulować instalacje lpg na korekty ecu,oczywiście tylko w trakcie jazdy autem jest to możliwe,a nie poprzez poklikanie na mapce która niczego nie odzwierciedla. Trzeba sprawdzić też czy reduktor wyrabia ciśnieniowo i termicznie.
  2. pila24 odpowiedział(a) na chrismtch temat w Audi A4 B6/B7
    Z czego sprawdziłem to panel sterujący występuje jako opcja. Może być sam panel,sam pilot lub jedno i drugie. U Ciebie jest sam pilot,aczkolwiek nie wiadomo czy jest to dobrze podłączone,trzeba pierw uruchomić sam piec (choćby na stole) by upewnić się ze działa,a następnie szukanie przyczyny w samym podłączeniu.
  3. Można zrobić to w na niefabrycznej tubie w ori miejscu,ale koszta sporo większe. Przykład (bez wzmaka) Zestaw Audi A4 B6/B7 Avant obudowa + subwoofer - Sklep internetowy AGD i RTV - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz ✅ za 849 zł - Zestaw Audi A4 B6/B7 Avant obudowa + subwoofer (11181002173) w kategorii Zestawy głośnikowe - RTV i AGD. Allegro.pl - Najwięcej ofert, opinii i sklepów w jednym miejscu. Radość...
  4. Prawą stroną się puszcza te okablowanie,ściągasz osłony,odciągasz wykładzinę i jest dostęp do korytek którymi idą przewody. W takiej cenie nic lepszego nie uzyskasz,a co do basu to mógłbyś się zdziwić jak potrafi zagrać sam sub. Tylko że musi on zasilać max 2 kanały wyjściowe oraz kodowanie dsp musi być odłączone (brak masy na wejściu bose we wzmaku). Jak wszystko jest podłączone jak producent zaplanował to moc wzmacniacza jest mocno ograniczona.
  5. pila24 odpowiedział(a) na chrismtch temat w Audi A4 B6/B7
    Teraz pytanie: Czy ten zestaw działał wcześniej w tym aucie? Bo nie wiadomo czy coś uległo awarii,czy też nigdy nie ruszyło z różnych powodów (złe podłączenie,usterki itd).
  6. Chyba nie ? za 200 zł można ogarnąć ori tubę bose i przewody. No i pasuje to idealnie
  7. Możesz zamontować sam woofer od bose,ale potrzebujesz przeciągnąć trochę przewodów do niego. Zasilanie,wybudzenie,sygnały z radia. Wówczas zagra sam woofer i będzie grał mocno i groźnie. On zaczyna łagodnieć gdy dołączymy do niego 4 głośniki oraz przewód masowy bose (zmienia się wówczas charakterystyka pracy wzmacniacza,jest czyściej ale ciszej i mniej basu). Jak chcesz podłączyć wszystkie głośniki pod wzmak bose to dodatkowo potrzebujesz 8 lub 10 (w opcji z głośnikiem w desce) przewodów puścić bezpośrednio do głośników,lub pośrednio poprzez wtyczkę która masz za radiem.
  8. pila24 odpowiedział(a) na chrismtch temat w Audi A4 B6/B7
    Widać że było rzeźbione,zobacz czy od góry widać piec ogrzewania postojowego. Jak nie widać to odkręć lewe przednie nadkole i zrób fotkę pieca. Ten ori z b6/7 nie zadziała z tym odbiornikiem easystart, możliwe iż ktoś chciał właśnie zastąpić ori odbiornik tym który teraz masz i nie działa. Masz panel z menu w tunelu środkowym?
  9. Jak już chcesz zakładać woofer na tył to nie zakadaj harmana bo jest słaby,jak już to bose. Musisz wymienić wówczas wszystkie głośniki średniotonowe (ori są z 4 Ohmową impedancją,a bose 2 Ohmy) by zmusić wzmak bose do pracy. Opcjonalnie wymienia się również wysokotonowe oraz głośniczek w desce (prawdopodobnie nie masz go,a warto bo ten od bose jest mocny). Jak będziesz chciał wrzucić ori radio to trzeba będzie pociągnąć z licznika cany oraz linię K.
  10. A takie kombi daje możliwość załadowania 200kg do bagażnika i wówczas te z tyłu mają też ciężko ? u mnie po zakupie sprężyny z tyłu były uklepane mocno,poprzednik często obciążał auto z tyłu i łożyska dostały.
  11. Z tym ustaleniem które łożysko huczy nie jest takie proste. U mnie zaczęło huczeć z tyłu to usiadłem na tylnej kanapie i nadsłuchiwałem podczas gdy kolega prowadził auto, i na 100% słyszałem z prawej strony. Więc poszło łożysko na wymianę z prawej a dalej huczało.... pojechałem na warsztat w którym mieli sprzęt który napędzał tylko 1 koło (taki silnik elektryczny z dużym i szerokim kołem )z dociskiem, podczas gdy auto było na podnośniku. I okazało się że to lewa strona huczała,a słychać było z prawej wewnątrz auta ?
  12. No to nie to samo co AUX z linku powyżej,taki AUX zadziała w radiach Concert 2+,chorus 2 +,symohony 2+,rnse,bns 5.0. W innych radiach nie zadziała bo nie ma obsługi auxa poprzez dodatkowy tor audio.
  13. Skoro wiesz że temat był poruszany wielokrotnie to masz wiedzę iż aux nie działa w tym radiu. Tylko zmieniarka zatrybi.
  14. Dlatego ja zaczynam puszczać przewód pierw wpychając pomiędzy słupek A i deskę,po tym przewodem idę w górę słupka i do lampki. Oczywiście można osłonę słupka odkręcić,ale jest małe ryzyko ułamania ząbka od zaślepki z airbag.
  15. No to trzeba obadać,aczkolwiek wiązka od silnika jest ma dodatkowy oplot z włóknem szklanym wewnątrz by gryzonie nie podjadały jej.
  16. Tam za komunikację odpowiadają cany,wejdź w sterowniki w których jest błąd komunikacji i sprawdź blok 125,i wklej jaka jest wartość z tego bloku. Robiłeś jakiegoś softa w ecu?
  17. Wsadzasz pomiędzy osłonę słupka a szybę przednią plastikowy klin (np. do podważania tapicerek) i tworzy się szpara w którą wsadzasz przewód. 5 minut i cały będzie ukryty.
  18. U mnie przy oponach 235/45 r17 i ori felgach s-line od opony do łączenia górnych wahaczy jest około 20mm. I to jest na seryjnych gratach,a na "obcych" felgach z wyższym ET i na szerszych oponach ile będzie? Może 5mm, 2mm lub mniej ? ?
  19. pila24 odpowiedział(a) na Wlodi a4 temat w Audi A4 B6/B7
    Silniczek v159 wymień,kup z exeo lub a4 b7. Tutaj masz temat
  20. To nie problem z masą tylko z komunikacją pomiędzy sterownikami,nie wywala błędu na lini can więc możliwe iż któryś ze sterowników zakłóca komunikację.
  21. Zrób foto jak świecą przed ścianą,jeżeli zejchały mocno w dół to może być problem z samym sterownikiem zasięgu świateł. Problem jest tam taki iż są to 2 płytki z elektroniką połączone ze sobą bolcami poprzez przelotki. A w takich rozwiązaniach po czasie brakuje styku na przelotkach i zaczynają się fiksacje. Przylutowanie bolców w przelotkach uleczy sterownik zasięgu. Ale pierw ogarnij wtyczki,skoro jest tam problem to już nie są hermetyczne lub zatrzask trzymający ułamany został. Foto sterownika z b6,w b7 winno być podobnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.