Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Jak już lampa ma swój " przebieg" to te ozdobne powłoki słabo trzymają. Ja też tak raz miałem,w zwykłym xenonie-przesadziłem z siłą płukania lampy. Tak jak piszesz,trzeba delikatnie. Po tym już nigdy się to nie zdarzyło,a wypłukałem tak kilkadziesiąt lamp.
  2. Nie trzeba wyciągać projektora by wyczyścić odbłysnik i soczewkę. Wyciągasz z lampy silniczek,żarówki i płuczesz lampę ciepłą wodą + płyn do zmywania naczyń. Po tym płuczesz samą wodą,aż przestanie tworzyć się piana od płynu. Następnie wodą zdemineralizowaną wodą płuczesz 3 x,do pierkanika na 60°C z termoobiegiem i lampa w środku prawie jak nowa.
  3. Ta wtyczka jest od navi/telefonu ,jeżeli nie było tego w wyposażeniu auta to nie używasz i tyle. Jak chcesz to mogę Ci zrobić nowy adapter z ISO na quadlock,i od razu wyprowadzić resztę instalacji do fabrycznego bt do rozmów. Bo jednak ten fabryczny bt to taki must have mod.
  4. Błędna teoria ,standardowe bixy mają wady konstrukcyjne,przez co po kliku latach parują wpuszczając wodę do środka. I nie ma różnicy czy lewa czy prawa. Kamil tam coś nie tak z canem lub radiem musi być u @DarekS4,jak radio zassie VIN z zegarów po pierwszym wpisaniu kodu to nie zapyta już o kod ponownie,mimo odłączania go itd.
  5. To są mikropęknięcia na kloszu,powstają pomiędzy lakierem ochronnym a poliwęglanem z którego wykonany jest klosz. Można zjechać papierem klosz do żywego poliwęglanu i polakierować ponownie,wówczas klosze będą jak nowe. Aczkolwiek by poprawić jakość świecenia lamp trzeba sprawdzić stan odbłyśnika,wyczyścić soczewkę ,ewentualnie nowe palniki.
  6. Link podałem nad zdjęciem... A ten skv to w 90% to samo co z Ali,tylko inne pudeło.
  7. Ja mam zamiennik z Ali ,działa jak ori. Płaciłem w zeszłym roku nieco ponad 100 zł za komplet z ramieniem,stare już miało dość. 8E0941285J https://a.aliexpress.com/_uI5TAa
  8. pila24 odpowiedział(a) na Joza1 temat w 2.0TFSI
    Pisz do @kixi4,to spec od tych nieszczęsnych silników.
  9. To pozbądź się tej kostki,u mnie podgięcie pinów pomogło i od 2 lat nie wyskoczył błąd. W sumie nie wiem po co tam dodatkową kostkę dali,wystarczyły by same przewody pod fotelem.
  10. Pod fotelem jest jeszcze jedna żółta kostka (to nie ta która jest przy podłodze z innymi kostkami),to w niej dognij konektory. Najlepiej odkręć fotel by się do niej dostać,jest centralnie pod tyłkiem.
  11. Ramię może się poruszać poza zakresem działania czujnika,nawet przy mocnej glebie ramię będzie pracowało. Ale czujnik może już wyjść poza skalę odczytu i wywali błąd poziomowania.
  12. Zrób reset fabryczny modułu bt,oraz usuń w telefonie sparowanie z modułem. Następnie sparuj ponownie urządzenia. Nie wiem czy pomoże na 100%,ale warto sprawdzić.
  13. pila24 odpowiedział(a) na chchudy temat w Audi A4 B6
    Dołoży maskę,zderzak,lampy do tych błotników i już będzie miał b6,5 Już kilka takich widziałem
  14. Zrób zdjęcie wlepki z kodami,jest w miejscu koła zapasowego.
  15. pila24 odpowiedział(a) na TOMOB4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Raczej pacjent by tego nie przeżył bez uceglenia ? Nie dopisze licznika z ecu EDC15 vag eepromem,tylko z me 7.x.x to działa.
  16. pila24 odpowiedział(a) na TOMOB4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Jeżeli chcesz to zrobić bez dopisania licznika to potrzebujesz ecu,licznik,transponder. Ale pierw opisz co się dzieje z zegarami.
  17. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Looknę jutro,powinienem mieć z kilkadziesiąt sztuk.
  18. Normalnie odpala się z programem ze strony adako,głowica też się wówczas aktualizuje. Jedynie trzeba odpalić poprzez loader,jak się głowica zaktualizuje to trzeba poprzez nowszą wersję loadera odpalić.
  19. pila24 odpowiedział(a) na Arturito temat w Audi A4 B8
    Podłącz się pod vcds,prawdopodobnie którychś z tylnych silniczków od hamulca postojowego ma awarie.
  20. Możesz kupić na allegro przejściówki z kostek ISO na quadlock (duża kostka jak w b7 2 din),oraz odpowiednie przejściówki do anteny. Tutaj masz opisane co i jak. DIY: RNS-E retrofit & double DIN conversion (picture heavy) WWW.AUDIZINE.COM DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have been reading a lot on Audizine since I got my first B6 last year, and...
  21. U mnie 13 miesięcy już są i nadal dają radę,jedynie gdy na szybie jest niewiele kropli to trzeba się wspomóc spryskiwaczem by ładnie zebrało z szyby. U mnie po założeniu źle zbierały,po regulacji ramion od razu git.
  22. Model 2004,produkcja 2003. Czyli zgodnie ze schematem
  23. Chodzi Ci pewnie o symphony 2 plus z b7? Radio które masz pewnie jest 1 DIN,jeżeli tak to trzeba zrobić konwersję na 2 DIN. Oczywiście można to ogarnąć samemu. Na dole masz przykład mojego auta po zakupie z 1 DIN,a następnie po upgrade do 2 din
  24. Schemat dla rocznika 2003

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.