Treść opublikowana przez pila24
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Jak już lampa ma swój " przebieg" to te ozdobne powłoki słabo trzymają. Ja też tak raz miałem,w zwykłym xenonie-przesadziłem z siłą płukania lampy. Tak jak piszesz,trzeba delikatnie. Po tym już nigdy się to nie zdarzyło,a wypłukałem tak kilkadziesiąt lamp.
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Nie trzeba wyciągać projektora by wyczyścić odbłysnik i soczewkę. Wyciągasz z lampy silniczek,żarówki i płuczesz lampę ciepłą wodą + płyn do zmywania naczyń. Po tym płuczesz samą wodą,aż przestanie tworzyć się piana od płynu. Następnie wodą zdemineralizowaną wodą płuczesz 3 x,do pierkanika na 60°C z termoobiegiem i lampa w środku prawie jak nowa.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Ta wtyczka jest od navi/telefonu ,jeżeli nie było tego w wyposażeniu auta to nie używasz i tyle. Jak chcesz to mogę Ci zrobić nowy adapter z ISO na quadlock,i od razu wyprowadzić resztę instalacji do fabrycznego bt do rozmów. Bo jednak ten fabryczny bt to taki must have mod.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Błędna teoria ,standardowe bixy mają wady konstrukcyjne,przez co po kliku latach parują wpuszczając wodę do środka. I nie ma różnicy czy lewa czy prawa. Kamil tam coś nie tak z canem lub radiem musi być u @DarekS4,jak radio zassie VIN z zegarów po pierwszym wpisaniu kodu to nie zapyta już o kod ponownie,mimo odłączania go itd.
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
To są mikropęknięcia na kloszu,powstają pomiędzy lakierem ochronnym a poliwęglanem z którego wykonany jest klosz. Można zjechać papierem klosz do żywego poliwęglanu i polakierować ponownie,wówczas klosze będą jak nowe. Aczkolwiek by poprawić jakość świecenia lamp trzeba sprawdzić stan odbłyśnika,wyczyścić soczewkę ,ewentualnie nowe palniki.
-
Czujnik poziomowania bi xenon
Link podałem nad zdjęciem... A ten skv to w 90% to samo co z Ali,tylko inne pudeło.
-
Czujnik poziomowania bi xenon
Ja mam zamiennik z Ali ,działa jak ori. Płaciłem w zeszłym roku nieco ponad 100 zł za komplet z ramieniem,stare już miało dość. 8E0941285J https://a.aliexpress.com/_uI5TAa
- Panewka
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Błąd zapalnika poduszki powietrznej lewej!!!
To pozbądź się tej kostki,u mnie podgięcie pinów pomogło i od 2 lat nie wyskoczył błąd. W sumie nie wiem po co tam dodatkową kostkę dali,wystarczyły by same przewody pod fotelem.
-
Błąd zapalnika poduszki powietrznej lewej!!!
Pod fotelem jest jeszcze jedna żółta kostka (to nie ta która jest przy podłodze z innymi kostkami),to w niej dognij konektory. Najlepiej odkręć fotel by się do niej dostać,jest centralnie pod tyłkiem.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Ramię może się poruszać poza zakresem działania czujnika,nawet przy mocnej glebie ramię będzie pracowało. Ale czujnik może już wyjść poza skalę odczytu i wywali błąd poziomowania.
-
Problem z kontaktami na fis'ie
Zrób reset fabryczny modułu bt,oraz usuń w telefonie sparowanie z modułem. Następnie sparuj ponownie urządzenia. Nie wiem czy pomoże na 100%,ale warto sprawdzić.
-
Błotniki z B7 do B6
Dołoży maskę,zderzak,lampy do tych błotników i już będzie miał b6,5 Już kilka takich widziałem
-
Audi A4 B6 multitronic
Zrób zdjęcie wlepki z kodami,jest w miejscu koła zapasowego.
-
Wymiana licznika
Raczej pacjent by tego nie przeżył bez uceglenia ? Nie dopisze licznika z ecu EDC15 vag eepromem,tylko z me 7.x.x to działa.
-
Wymiana licznika
Jeżeli chcesz to zrobić bez dopisania licznika to potrzebujesz ecu,licznik,transponder. Ale pierw opisz co się dzieje z zegarami.
-
B6 DIVISION
Looknę jutro,powinienem mieć z kilkadziesiąt sztuk.
-
kabel do a4 b6
Normalnie odpala się z programem ze strony adako,głowica też się wówczas aktualizuje. Jedynie trzeba odpalić poprzez loader,jak się głowica zaktualizuje to trzeba poprzez nowszą wersję loadera odpalić.
-
Komunikat (P)
Podłącz się pod vcds,prawdopodobnie którychś z tylnych silniczków od hamulca postojowego ma awarie.
-
Kupno Symphony III do B6
Możesz kupić na allegro przejściówki z kostek ISO na quadlock (duża kostka jak w b7 2 din),oraz odpowiednie przejściówki do anteny. Tutaj masz opisane co i jak. DIY: RNS-E retrofit & double DIN conversion (picture heavy) WWW.AUDIZINE.COM DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have been reading a lot on Audizine since I got my first B6 last year, and...
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
U mnie 13 miesięcy już są i nadal dają radę,jedynie gdy na szybie jest niewiele kropli to trzeba się wspomóc spryskiwaczem by ładnie zebrało z szyby. U mnie po założeniu źle zbierały,po regulacji ramion od razu git.
-
Schemat wiązki ABS w Audi A4 B6
Model 2004,produkcja 2003. Czyli zgodnie ze schematem
-
Kupno Symphony III do B6
Chodzi Ci pewnie o symphony 2 plus z b7? Radio które masz pewnie jest 1 DIN,jeżeli tak to trzeba zrobić konwersję na 2 DIN. Oczywiście można to ogarnąć samemu. Na dole masz przykład mojego auta po zakupie z 1 DIN,a następnie po upgrade do 2 din
-
Schemat wiązki ABS w Audi A4 B6