Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tu się mylisz,mocowanie lampy jest na fasolkach by są dokładnie spasować z resztą auta i nie ustawisz idealnie jak wcześniej była przykręcona. Zawsze po odkręceniu lampy trzeba sprawdzić czy wiązka światła układa się prawidłowo,i najlepiej nauczyć się samemu ustawiać bo w SKP często tak ustawiają że światła świecą kilka metrów przed autem...
  2. pila24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymienia się parami,trzeba odkręcić osłonę z przodu oraz lampę. Po tym trzeba światła ustawić ponownie.
  3. Niektóre modele dension potrafią wyświetlać na fis tytuły piosenek,oraz wiele więcej. Poza tym radio Concert 2 plus też wyświetla tytuły plików mp3,a gra dużo lepiej niż bns 5.0.
  4. Zrób zdjęcie kostki radia,tak by było widać jak podłączyłeś moduł.
  5. Możliwe iż sterownik pada,wystarczy że jest zamontowany tak że cała woda z szyby leci na niego do grodzi. I po czasie zaczyna dostawać się do niego,mimo iż teoretycznie jest hermetyczny.
  6. Temat wałkowany wiele razy tutaj. Możesz też udać się na szrot i wykręcić taki czujnik z chłodnicy klimy,jest spora szansa że będzie sprawny a zapłacisz za niego grosze.
  7. Ma być ori z aso. Zamienniki działają jak chcą,lub w ogóle.
  8. Czujnik ori czy zamiennik?
  9. U mnie uzupełniła maszyna 5g oleju. Więc do całości to "troszkę" brakuje..
  10. Podłącz candecoder.
  11. Jeżeli nie pryskają a się wysuwają,to ciśnienie do otwarcia dyszy może być za niskie.
  12. pila24 odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6/B7
    Tutaj masz spis części
  13. pila24 odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6/B7
    Wymień dyszę rozprężną.
  14. Jeżeli chcesz koniecznie v6 to zostaje tylko 2.4,która w przeciwieństwie do 3.0 jest tania w utrzymaniu z uwagi na prostą konstrukcję. Tyle że nie występowała razem z Q w b6,oraz z multi jako automat.
  15. Jak chcesz zestaw głośnomówiący fabryczny a nie chiński to w moim podpisie jest link. Jeżeli masz zmieniarkę to odpinasz ją i wpinasz wefę.
  16. Kup moduł wefa,model wybierz zależnie od potrzeb. Instalacja sprowadza się do wyciągnięcia radia,wpięcia wtyczki od zmieniarki i podłączenia masy pod śrubkę. Czyli jakieś 5 minut roboty.
  17. Co Ty tam chcesz przerabiać? Dołóż zmieniarkę bluetooth i będziesz miał co potrzebujesz.
  18. Chyba tam 100 koni brakuje, usuń błędy z ECU i sprawdź jak jedzie na pb.
  19. Może to zbieg okoliczności który się zbiegł z wizytą w warsztacie (albo mechanik upalał sobie Twoje auto ?),że w tym czasie padła UPG? Jeszcze jest szansa i iż masz dolane za dużo wody w płynie chłodzącym przez co temperatura wrzenia obniżyła się,tym samym ciśnienie w układzie chłodzenia jest wyższe po rozgrzaniu.
  20. Jak jest wysokie ciśnienie w układzie (po dłuższej jeździe) i poziom płynu w okolicach max,to po odkręceniu korka następuję wzrost poziomu cieczy w wyniku czego poziom płynu nagle wzrasta i nadmiar wylatuje spodem zbiorniczka (jest tam przelew umieszczony).
  21. Chodziło mi o to ile ja dałem za komplement na przód ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.