Treść opublikowana przez pila24
-
B8 TrOOOOp
Tu się mylisz,mocowanie lampy jest na fasolkach by są dokładnie spasować z resztą auta i nie ustawisz idealnie jak wcześniej była przykręcona. Zawsze po odkręceniu lampy trzeba sprawdzić czy wiązka światła układa się prawidłowo,i najlepiej nauczyć się samemu ustawiać bo w SKP często tak ustawiają że światła świecą kilka metrów przed autem...
-
B8 TrOOOOp
Wymienia się parami,trzeba odkręcić osłonę z przodu oraz lampę. Po tym trzeba światła ustawić ponownie.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Niektóre modele dension potrafią wyświetlać na fis tytuły piosenek,oraz wiele więcej. Poza tym radio Concert 2 plus też wyświetla tytuły plików mp3,a gra dużo lepiej niż bns 5.0.
-
Moduł BT dokładany
Zrób zdjęcie kostki radia,tak by było widać jak podłączyłeś moduł.
-
[ALL B7] Włączenie MENU FIS
- Przeróbka radia fabrycznego na BT - A4 B6
Tak.- STAG w ciepłe dni
Możliwe iż sterownik pada,wystarczy że jest zamontowany tak że cała woda z szyby leci na niego do grodzi. I po czasie zaczyna dostawać się do niego,mimo iż teoretycznie jest hermetyczny.- Czujnik ciśnienia wariacja - pomocy
Temat wałkowany wiele razy tutaj. Możesz też udać się na szrot i wykręcić taki czujnik z chłodnicy klimy,jest spora szansa że będzie sprawny a zapłacisz za niego grosze.- Czujnik ciśnienia wariacja - pomocy
Ma być ori z aso. Zamienniki działają jak chcą,lub w ogóle.- Czujnik ciśnienia wariacja - pomocy
Czujnik ori czy zamiennik?- Polecany serwis klimatyzacji PL
- Radio Android
Podłącz candecoder.- [A4 B5] Nie działają spryskiwacze reflektorów
Jeżeli nie pryskają a się wysuwają,to ciśnienie do otwarcia dyszy może być za niskie.- [B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Egr tam nie zastaniesz, są tylko 2 zawory kombinowane od pompy sai.- klima przerywa
Tutaj masz spis części- klima przerywa
Wymień dyszę rozprężną.- Witam czy polecacie a4 b6 z silnikiem 3.0 benzyna 220km Quatro ?
Jeżeli chcesz koniecznie v6 to zostaje tylko 2.4,która w przeciwieństwie do 3.0 jest tania w utrzymaniu z uwagi na prostą konstrukcję. Tyle że nie występowała razem z Q w b6,oraz z multi jako automat.- Przeróbka radia fabrycznego na BT - A4 B6
Jak chcesz zestaw głośnomówiący fabryczny a nie chiński to w moim podpisie jest link. Jeżeli masz zmieniarkę to odpinasz ją i wpinasz wefę.- Przeróbka radia fabrycznego na BT - A4 B6
Kup moduł wefa,model wybierz zależnie od potrzeb. Instalacja sprowadza się do wyciągnięcia radia,wpięcia wtyczki od zmieniarki i podłączenia masy pod śrubkę. Czyli jakieś 5 minut roboty.- Przeróbka radia fabrycznego na BT - A4 B6
Co Ty tam chcesz przerabiać? Dołóż zmieniarkę bluetooth i będziesz miał co potrzebujesz.- A4 B6 3.0 Quattro. Czy ona dobrze się rozpędza?
Chyba tam 100 koni brakuje, usuń błędy z ECU i sprawdź jak jedzie na pb.- Wycieki płynu /spód zbiorniczka
Może to zbieg okoliczności który się zbiegł z wizytą w warsztacie (albo mechanik upalał sobie Twoje auto ?),że w tym czasie padła UPG? Jeszcze jest szansa i iż masz dolane za dużo wody w płynie chłodzącym przez co temperatura wrzenia obniżyła się,tym samym ciśnienie w układzie chłodzenia jest wyższe po rozgrzaniu.- Wycieki płynu /spód zbiorniczka
Jak jest wysokie ciśnienie w układzie (po dłuższej jeździe) i poziom płynu w okolicach max,to po odkręceniu korka następuję wzrost poziomu cieczy w wyniku czego poziom płynu nagle wzrasta i nadmiar wylatuje spodem zbiorniczka (jest tam przelew umieszczony).- Włącza się klima i zaraz wyłącza
- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Chodziło mi o to ile ja dałem za komplement na przód ? - Przeróbka radia fabrycznego na BT - A4 B6