Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na Algida13 temat w 1.8T
    Gazownik podmieniał wtryskiwacze miejscami? Zapłon wypada ciągle czy losowo?
  2. A dobrze jest ramię dokręcone? Ściągnij osłonkę nakrętki i przy ruszaniu ramieniem zobacz czy rusza się samo ramię,czy rusza się również sworzeń na którym jest gwint. On potrafi się z czasem obrobić,i ramię wówczas nie będzie trzymało.
  3. Jakby coś źle zbierały po wymianie to sprawdź ustawinie ramion,z czasem lekko się odginają i trzeba je wyrównać,wychodzi to często po zmianie wycieraczek.
  4. To zleć komuś wymianę ramion,bo naprawdę warto. U mnie był dramat z ori wycieraczkami-skakały,piszczały,mazały kilka dni po wymianie.... do tego dysze spryskiwaczy zapychały się niemiłosiernie. Wymiana ramion na aero,wymiana spryskiwaczy na mgiełkowe dały w końcu efekt należyty.
  5. Zmienić ramiona wycieraczek na takie jak są w b7 (aero),po tym otwiera się możliwości zakupu lepszych i często tańszych wycieraczek niż tych z b6. Ja używam visee pod ramiona aero i dają radę,a koszt to jakieś 40 zł.
  6. Piny pokrywają się,po prostu w wyższych wersjach MK jest dołożone dodatkowe okablowanie pod piny które nie są wykorzystywane w niższych wersjach. A jakie masz błędy w innych modułach? Nie ma problemów z canem?
  7. A na starym MK takie same objawy były co na tym nowszym? Przewody we wtyczkach przeglądałeś we wtyczkach z czego pisałeś-sprawdź czy gdzieś nie było pomyłki,brak komunikacji ze sterownikami drzwi to padnięty MK,albo źle podłączone przewody po przekładce.
  8. A w vcds jakie błędy pokazuje? Widzi w blokach pomiarowych wszystkie zamki drzwi?
  9. Możliwe że cięgno od jednej z klap urwane jest,albo silniczek wyczepił się lub jest połamany. Zrzucaj schowek i sprawdź silniczki,te na prawo od radia.
  10. Sprawdź czy czujnik sprzęgła działa,znajduje się tuż przy czujnik hamulca. Można sprawdzić jego działanie vcdsem,bodajże bloki pomiarowe grupa 66 w silniku.
  11. pila24 odpowiedział(a) na michal1999 temat w Audi A4 B7
    Nie pamiętam,możliwe iż nie. Ogólnie światła obniżyły się niebezpiecznie,zasięg po ciemku wynosił jakieś 15 metrów a siostra jeździła tak kilka miesięcy. Na zegarach żadnej informacji o braku poziomu,sterownik poziomu nie odpowiadał.
  12. pila24 odpowiedział(a) na michal1999 temat w Audi A4 B7
    U siostry sterownik poziomu w b7 się zawiesił i nie działał w ogóle ,a błędu na zegarach było brak - mimo iż komunikacji nie było ze sterownikiem. Odpiąłem,podpiąłem ponownie sterownik i wrócił do życia ,światła zaczęły znów poziomować.
  13. Masz jakieś 90% szans na powodzenie że sam to ogarniesz procedurą vcds,chodzi tutaj o to że ECU w silnikach benzynowych w b6 (me 7.x.x)nie robi problemów przy dopisywaniu licznika. Bo taki edc15 niestety nie zezwala na dopisanie z procedury. Kabel kkl od viakena powinien dać radę z vag eeprom.
  14. Pin służy tylko do dopisania immo,a przypisuje się licznik do ECU-to inna czynność. U Ciebie powinno pójść bez problemów,vag eeprom da radę.
  15. To są te same silniczki,tylko w poprawionych wersjach. Jest temat o silniczkach na forum,poza tym od kierowcy to dostęp jest dobry.
  16. Kup calą nagrzewnice z exeo lub a4 b7 i przełóż wszystkie silniczki do siebie,one już są poprawione i nie wysypują się tak często jak te z b6,można też wymienić potencjometry same-ale różnie z nimi bywa. allegro.pl ALLEGRO.PL
  17. Raczej sterownik,bloki raczej nie padają.
  18. pila24 odpowiedział(a) na lucky9977 temat w Audi A4 B8
    Możesz narobić im szkód nie pozwalając na to by skrzynia się zepsuła z powodu braku wymiany oleju. Nie sprzedadzą Ci wówczas części,oleju,ani jakiegoś nowszego auta na którym mogli by Cię kroić. A tak na serio to producent skrzyni zaleca wymianę co 60 tys km.
  19. Głośniki od bose mają impedancję 2 Ohmy,ori głośniki 4 Ohmy. Czyli dasz za głośno i jest szansa że spalisz końcówki mocy w radiu.
  20. Da radę,ja z kilkadziesiąt razy bixy zakładałem i bez problemów ze spasowaniem. Długą przedłużką łapie śruby z tyłu(pierw wsadzam nasadkę na śrubę,następnie ustawiam lampę (wówczas jest około 1cm od zbiorniczka płynu wspomagania) dociskając ją w stronę zbiorniczka i dokręcam śrubę. Spód lampy musi iść w jednej lini ze zderzakiem,a bok dolegać uszelką do błotnika.
  21. To chyba zależy od rocznika i wyposażenia ,ja mam modelowo 2004r i wiązka z prawej strony sięga z zapasem,a ori w aucie był zwykły xenon.
  22. Sprawdź czy dochodzi napięcie wybudzające wzmak z tyłu. Jest to pin nr 9 w wzmacniaczu harmana.
  23. Po 2030r rowery i transport publiczny dla plebsu,dla bogatych elektryki. Spalinowe i hybrydy dla służb zostaną.
  24. pila24 odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6/B7
    Da się zregenerować,ale jak chcesz to komuś zlecić to już bardziej opłaca się kupić ładny nowszy panel np. z exeo i przełożyć front z przyciskami do swojego. allegro.pl ALLEGRO.PL
  25. pila24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To chyba kolega ma zwykle lampy halogenowe że tak często wymienia żarówki. W lampach halogenowych to rzeczywiście można nie dostrzec różnicy w rozchodzeniu się wiązki po ponownym przykręceniu lampy,wiązka z takiej lampy to jak wylane pomyje na jezdni wygląda ? przy xenonie od razu w oczy się rzuca wiązka która wygląda jak schody przed ustawieniem,dla mnie musi być zawsze co do milimetra ustawione - jakieś zboczenie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.