Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Zalety estetyczne ? funkcje te same,menu w b6 wymuszasz panelem w tunelu,w b7 jest dostępne z manetki.
  2. @Langista wygłuszał auto i dach też robilł,niech się wypowie. Osobiście bym dachu nie ruszał bo dużej różnicy nie będzie.
  3. 99,5% mechaników nie wie co to bloki pomiarowe.... odczyt i kasowanie błędów to ich cała diagnoza.
  4. Wyciągnij radio i zrób zdjęcie dużej kostki ,w niej są mniejsze kostki (niebieska i zielona) obczaj w którą wchodzi linia K (kabelek zielony z niebieskim paskiem). Możliwe iż wcześniej siedziało tam rnse....
  5. Godosz Pan, w b7 vcds lite nawet ogarnia radio bo jest diagnoza na lini K. Mój klon hex-v2 póki co do 2015r auta ogarnia (nowszych nie miałem okazji sprawdzać).
  6. pila24 odpowiedział(a) na jaro1279 temat w Audi A4 B7
    Kostki też takie same.
  7. Tutaj masz opis po angielsku z dużą ilością zdjęć,kodowanie sam ogarniesz kablem kkl za 30 zł. DIY: RNS-E retrofit & double DIN conversion (picture heavy) WWW.AUDIZINE.COM DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have been reading a lot on Audizine since I got my first B6 last year, and... Opis z forum
  8. pila24 odpowiedział(a) na jaro1279 temat w Audi A4 B7
    Tak,lampa jest taka sama jak z pomarańczowym.
  9. pila24 odpowiedział(a) na xavery1987 temat w Audi A4 B6
    Kup ori lampy valeo angliki(tam aura nie niszczy tak kloszy jak u nas ) w ładnym stanie (za 200 zł wyrwiesz ładny komplet),rozkręć je i wyciągnij odbłysniki,przekręć blaszkę przesłony na drugą stronę (te co na foto) i będą światła świeciły jak na Europę. Oni nie używają świateł w dzień więc odbłysniki powinny być ładne a instalacja lampy w dobrym stanie.
  10. Ale niezadowolony w jakim sensie?jakości dźwięku? Będzie podobnie. Półka pod radiem zniknie więc miejsca na pierdółki ubywa,jak potrafisz używać prostych narzędzi typu śrubokręt,brzeszczot to powinieneś sam ogarnąć przeróbkę. Na forum jest opis co i jak,w 3 godziny ogarniesz.
  11. Dobrze jest go pierw zalać płynem z tłoczkiem częściowo wysuniętym,wtedy szybko idzie.
  12. Heh,u mnie też nieszczęsny gates zawiesza. Myślę że najlepszy będzie z aso
  13. Zegar tak ma pokazywać,dopiero jak temperatura przekroczy 108°C to na zegarach ruszy się wskazówka ponieważ temperatura nie jest bezpieczna dla silnika. U mnie jest problem z termostatem (za wolno się otwiera i nie wystarczająco) i latem podczas stania w korkach temperatura odczytana z ecu skakała do 108°C,na zegarach oczywiście trzyma 90. Więc problem i u Ciebie musi być w termostacie problem,mimo iż masz zupełnie inny.
  14. A podpinałeś vcds by sprawdzić czy temperatura z zegarów pokrywa się z temp. silnika gdy tak skacze?
  15. B6 pod koniec produkcji dostało rnse zamiast rns-d,takie rnse z b6 działa w pełni poprawnie z kierą MF tylko z b6. Analogicznie jest z radiami concert 2,wersje z b6 działają z MF z b6 i odwrotnie. A rnse led jest kompatybilny ze zwykłym rnse z b7.
  16. Ma braki ergonomiczne i estetyczne ? wygodniej się obsługuje funkcje rolkami niż guziczkami. Funkcje poza obsługą komunikatów navi i rozpoznawania mowy są takie same. Aczkolwiek jest jeszcze kwestia przełączania utworów,radia z b7 nie rozpoznają sygnału do przełączenia utworu/stacji na module kiery z b6. Musiał byś mieć stare rnse z b6 (chyba bez literki na końcu kodu modelu) by przełączanie działało.
  17. MF w b6 nie obsługuje wywoływania komunikatów głosowych oraz rozpoznawania mowy. Będziesz mógł wchodzić do książki telefonicznej na fisie ,ale nie ma możliwości wchodzenia w rejestr połączeń z poziomu kiery MF (możliwe jest to tylko na modułach fiscona),połączenia odbierasz i kończysz z kiery. Rejestr połączeń masz na rnse w menu telephone. Moduł Q nie współpracuje z kierownicą MF z b6 ,potrzebujesz moduł pod MF dla b6 (np. N,P,L),moduł trapezowy do obsługi przycisków MF,taśmę airbag do b6 MF i kabelek do airbaga b6.
  18. Myślę że nie było by jakiejś tragedii przy takim swapie,przeszczep motoru z całą wiązką i licznikem powinno wystarczyć do uruchomienia motoru. Oczywiście pomijam cały układ przeniesienia napędu,wydech,hamulce,pompę paliwa bo też trzeba by było zmienić,dawca w postaci b7 2.0tfis z UK za 8 tys można nabyć a po sprzedaniu reszty gratów( z dawcy i swoich ) może się zwrócić inwestycja (bez kosztów robocizny i nowych części typu uszczelki,rozrząd itd).
  19. Jestem pewien że niebawem lpg będzie po 4 zł a pb po 8zl (95). Oczywiście nadal będą rosły ceny,plan "fit for 55" musi być wykonany.
  20. W 2012r było w Kołobrzegu również lpg po 3 zł,ale wówczas pb 95 kosztowała jakieś 3,75zl....
  21. Ta blaszka to część tego mechanizmu. To taki "wodzik" ramion wycieraczek. Nie kupisz osobno
  22. Mechanizm wycieraczek.... na alledrogo masz tego wysyp.
  23. Według oficjalnego stanowiska audi,jeżeli na zimnym terkotanie łańcucha nie trwa dłużej niż 2-3 sekundy to nie ma się czym martwić bo to normalne. Kiedyś miałem a3 8L 1.8 AGN i tam był taki odgłos przy odpaleniu na zimnym,przez kilka lat i jakieś 100 tys km... po czasie zrobiłem sekcje zwłok silnika (przekręciło panewkę),w głowicy absolutnie nie było żadnych śladów od łańcucha,również na pokrywie klawiatury żadnych śladów.
  24. Taki dźwięk jest w 90% tych silników po odpaleniu jak postoi przez noc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.