Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Tak,potrzebny taki adapter i do tego do kostki C1 pin 6 musisz podłączyć przewód ANT (niebieski) by wzmak się wybudził,aczkolwiek ten sam przewód jest potrzebny do zasilania fabrycznego wzmacniacza anteny-więc należało by rozdzielić sygnał z tego pomiędzy 2 wzmaki.
  2. Podłączasz sygnały z radia (powinnym być chinche w tym chinczyku) do sygnałów z czarnej wtyczki,dodatkowo musisz mieć wyjście które wybudzi wzmak. Pokaz rozpiskę wyjść Twojego radia.
  3. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Można dołożyć jakiś zewnętrzny moduł/przekaźnik zapodający 12V na linie H7 w trakcie otwarcia przesłony bixów.
  4. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Bo jak masz drl włączone i chcesz mrugnać to wówczas h7 się zapala,xenon potrzebuje czasu na odpalenie i mruganie xenonem jak jest wyłączony było by bez sensu.
  5. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Oryginalna nazwa tych lamp to xenon plus,oprócz opadającej osłony załącza się dodatkowo h7 by zwiększyć zasięg świateł. Takie rozwiązania byłym również w innych autach z grupy vag. W sumie to na plus gdyż drogowe świecą konkretniej,szczególnie gdy jest wsadzona dobra żarówka h7.
  6. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Występowały jeszcze xenony zwykłe z czarnymi środkami, montowane były w s4 b6.
  7. Podłącz się vcds z ecu i zrób test elementów wykonawczych,jeżeli pompa paliwa się nie załączy to jest problem elektryczny
  8. pila24 odpowiedział(a) na chchudy temat w 2.0
    Mi kiedyś mechanior dolał g11,po tygodniu już było cappuccino w zbiorniczku wyrównawczym. Jak zachodzi reakcja płynów to korozja pojawia się migiem.
  9. Zadzwoń do niego i powiedz że dostałeś nie tą taśmę Ci trzeba,powinien Ci oddać właściwą bez odsyłania tego szrota który dostałeś.
  10. pila24 odpowiedział(a) na chchudy temat w 2.0
    Robiłeś dolewkę płynu? Bo ten kolor i drobiny to korozja,dzieje się tak jak doleje się niewłaściwy płyn do układu chłodzenia. Pozbądź się tego płynu z auta,przepłukaj układ i zalej nowy płyn.
  11. A nie miałeś w zestawie z radiem żadnych przejściówek? Takie coś w instrukcji jest
  12. pila24 odpowiedział(a) na Życzliwy Anonim temat w 2.4
    W tym roczniku chyba jeszcze jest linka gazu? To by tłumaczyło miękki pedał gazu,opór znikł bo linka się zacięła i przepustnica jest ciągle otwarta.
  13. Ad 1. Podejdzie Ad 2. Jak masz kabel kkl to możesz sam ogarnąć
  14. Jak ktoś jeździ głównie po mieście to takie opony zdają egzamin. Poza tym nie ma co wrzucać do wora wszystkich opon wielosezonowych,bo są lepsze i gorsze.
  15. Normalnie "obcy" licznik zadziała,oczywiście nie odpalisz-ale chociaż się dowiesz czy licznik nawala. Możesz kupić angola dla testu,jak będziesz chciał go przerobić na eu jeżeli się okaże iż licznik zawinił, to podmienisz tarcze i podeślesz wsady eeprom do @Banan ,on ogarnie Ci to i wgrasz gotowy wsad (wystarczy kabel kkl i vag eeprom). Edit: Jeżeli jednak to licznik blokuje to jednak się nie połączysz z nim by zgrać wsad. Potrzeba będzie to zrobić wysyłkowo (zgranie eepromu bezpośrednio z kości).
  16. Możliwe iż zegary padły,na podmiankę można inne wsadzić i sprawdzić czy jest komunikacja z modułami. Jeżeli jest to dopisać nowe zegary.
  17. Taśma też się znajdzie jak kolega będzie chciał,tylko niech pierw sam stwierdzi czy wymienił taśmę czy zostawił starą. A audi nie dają gratis takich taśm,co często się zdarza w innych autach z grupy vag.
  18. Zrób tak jak masz powyżej opisane,pożycz auto od znajomego i spisz z nim umowę najmu na ww. warunkach. Jak się rozliczysz ze znajomym to Twoja sprawa,a stawka na umowie będzie dla ubezpieczyciela. Wtedy zagęszcza się ruchy.
  19. Tak jak kolega @pelonek1 napomniał... wymieniłeś taśmę airbag na wersje pod multi?
  20. pila24 odpowiedział(a) na Michu1885 temat w 2.8
    Jeżeli całe koło rzeczywiście staje w miejscu to za chwilę będzie po pasku. Awaryjnie dobrze by było założyć krótszy pasek który ominie koło kompresora klimy. Długość paska dla aut bez klimy 1740 mm Z kilmą 1855mm
  21. Każde uniwersalne radio podejdzie,jak będziesz montował to pamiętaj by fabrycznej instalacji radia nie ruszać. Wszystkie zmiany robisz w adapterze dołączonym do radia.
  22. pila24 odpowiedział(a) na Michu1885 temat w 2.8
    Tam jest kompresor klimy? Sprzęgło elektromagnetyczne się musiało wywalić. Ono się kręci,ale nie jego środek bo elektromagnes puszcza. Wyłącz klimę i zobacz czy środek kola stoi cały czas.
  23. U mnie też podobne purchle w tym miejscu wychodzą,trzeba będzie działać. Niech służy dobrze ?
  24. Do concert 2 plus można dołączyć tani moduł bt aux,który ma taką samą jakość jak zmieniarka wefa ale działa stabilnie i bez żadnych awarii.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.