Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Oj tam bez przesady,mi sie podobają zegary z b6/7 nawet te czerwone nie są takie brzydkie. Gorzej było we wcześniejszych generacjach gdzie fis się sypał jak choinka na 3 króli.
  2. Chodziło mi o przepięcie pinów,też mam u siebie tą przeróbkę. Panel z menu to ciężka sprawa.
  3. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Sterownik poziomu do b6: allegro.pl ALLEGRO.PL Połączenie elektryczne sterownika z b6
  4. Jak będziesz miał angola np, z 1.8t to masz wszystko na swap i możesz zmienić motor na lepszy. Ale jak nie chcesz się trudzić to 2.0 alt z b7 będzie pasował p&p i nie ma on takiego apetytu na olej jak ten z b6.
  5. Jak juz chcesz wracać do 2.0 alt to poszukaj z b7. Najlepiej jakbyś angola całego wyrwał,reszta gratów na sprzedaż i wydatek wówczas by był skompensowany solidnie.
  6. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Rdza wypłynęła pod silniczek,ale można je wyczyścić. By całkiem padły to muszą się rozpaść jak ten poniżej. 20201124_171228.mp4
  7. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    To są silniczki krokowe wiec są wysterowane poprzez sterownik który zasila impulsami kolejno fazy,nie da rady inaczej go ruszyć. Podepnij pod sterownik i zamiast czujników poziomu wstaw potencjometry 2 (ja dałem 4,4K ohma). Musisz podłączyć 2 silniczki w tym samym czasie do sterownika by działało,i wybudzić go vcds poprzez linie K.
  8. Nie pamiętam jaka pasta,ale jakas niezbyt droga bo tylko test robiłem wtedy z tą polerką. Ceramika polepsza efekt i zabezpiecza poliwęglan przed rysami.
  9. Wejdź w ustawienia fis (3x reset) i wybierz pokazywanie informacji radiowych.
  10. Wkrętarka i gąbka 60mm mocowana na rzep dadzą radę,do tego pasa polerska. Przyciski można obkleić taśma dookoła i gąbeczką dojdzie się wszędzie.
  11. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Regulacja działa poprzez sterownik poziomu w dodatku trzeba go wybudzić na stole vcdsem. A co do dekli to oryginale przetwornice powodują w nich naprężenia i przez to pękają. Przeróbka na inne wskazana. 20210306_171925_001.mp4
  12. 15 minut roboty,nie demontuje się szybki tylko okleja taśmą czarną ramkę wokół niej by gąbką polerską jej nie zjechać. Na koniec ceramika i efekt jak później
  13. Mysałem ze chcesz przeciągnąć pas,plastik ten trzyma się na zatrzaskach blaszkowych. Jak go przyłożysz to będziesz widział gdzie blaszki mają wejsc. Chyba ze odpadły
  14. Odepnij zaczep pasa pod boczną maskownicą fotela.
  15. Jeżeli jest zmieniarka to prawdopodobnie chorus 2,jeżeli nie ma to concert 2. Cyjnij fotkę kostek od radia i anteny to będzie wiadomo na 100 %
  16. Musi być przycisk menu,albo przeróbka panelu od navi by wejść w te menu.
  17. Kolorek jednak bardziej miły dla oka niż standardowa czerwonka ?
  18. Jak grat to korba wyjdzie kołem ? wszystko zależy od stanu motorka
  19. Tez mam je u siebie i świecą idealnie,myślisz że mce z b7 jest bardziej czułe niż te c6? Nie testowałem ale myślę iż na tym samym poziomie i obejdzie się bez błędu.
  20. pila24 odpowiedział(a) na Patt temat w 1.8T
    Cieknie olej po misce,trzeba z kanału lub podnośnika zajrzeć od dołu. Możliwe iż z samej miski.
  21. Częstuj sie do woli ? allegro.pl ALLEGRO.PL
  22. Manetka tempomatu będzie ok
  23. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Wsadzić projekty z b8.
  24. Te fabryczne węże wyglądają jakby jakiś ogrodnik je założył. To zwykły wąż zbrojony i zapewne tez masz fabryczny. Masz fotkę jak wygląda fabryczny
  25. Jak poszperasz na forum to znajdziesz o tym spory temat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.