Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Na allegro nie uświadczysz,wpisz tą frazę na olx i wyskoczy co trzeba
  2. Jak cena dobra to bierz, na forum bez problemu mozesz go puścić bez oddawania
  3. Ja lubię jak wrzucają numer obudowy licznika,ten wytłoczony ?
  4. Niech prześle foto drugiej naklejki,tej z numerem 8E0
  5. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B9
    Obsługuje telefony które obsługują ładowanie indukcyjne...
  6. Najlepszy uchwyt jaki miałem to magnes na ori mocowaniu telefonu,a koszt to jakieś 10 zł z blaszką na etui telefonu. Super trzyma.
  7. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Loadera ?
  8. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ze strony adako.pl pobierasz wersje oficjalną. Odpalasz poprzez launchera vcds i śmiga.
  9. Sprawdziłem w etce i tam wszystkie v158 maja końcówkę G... także szukaj najnowszego,w takim mało używanym potencjometr będzie w najlepszym stanie. Ten co wkleiłeś to z innego auta jest. Sprzedający coś miesza... Widać ze ramie jest inne
  10. Literki za numerem to kolejne poprawione wersje ,im późniejsza literka w kolejności alfabetycznej tym nowsza wersja. W exeo były z literką G,w b6 bez literek,w b7 nie jestem pewien.
  11. Nowy jakieś 500 zł w serwisie....używki w poprawionej wersji dadzą radę.
  12. Były różne wersje tego silniczka v158,kolega ma b7 z początku produkcji i może mieć silniczek we wcześniejszej wersji. Ten co teraz mam jest z 2007r,niestety nie sprawdziłem wersji. Najnowsze to 8E1820511G
  13. Tutaj jest o folii wątek
  14. Jest pasa do polerowania ekranów,displex. Usuniesz z jej pomocą resztki filtru z ekranu. Po zabiegu można zabezpieczyć ekran folią na wymiar.
  15. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Wąż od pompy powietrza wtórnego SAI,pompa czerpie powietrze z tego miejsca w puszce filtra.
  16. W B7 nie ma żadnego kodowania akumulatora. W A4 od B8 koduje się aku.
  17. Dlatego pisałem o bicie a nie o nakrętce,poszukaj jakiegoś t35 i dospawaj.
  18. pila24 odpowiedział(a) na Sherkoo temat w 2.4
    Chyba jedna jest na forum,swap byl z 3.0 na 2.4 a napęd został ? Oczywiście fabrycznie nie było tego motoru z Q.
  19. Dospawaj jakiegoś większego bita i odkręcisz.
  20. Dostań się do modułu i sprawdź czy jest suchy. Fabryczne miejsce nie jest idealne,woda dostaje się poprzez wiązkę przewodów do obudowy hermetycznej.
  21. pila24 odpowiedział(a) na Sherkoo temat w 2.4
    To wywal tłumik środkowy i będą bangi,farty i popy. U mnie jak był na wykończeniu środkowy to były strzały ?
  22. pila24 odpowiedział(a) na Sherkoo temat w 2.4
    Chyba z multitronickiem,to były mega długi pierd...... ? Tylko multitronic występuje razem z 2.4 w b6. Silnik dosyć pancerny,eksploatacja tania wbrew temu co piszą niektórzy bo przecież to v6...
  23. Od padającego aku mogą paść moduły. Ogarnij te ecu pierw.
  24. Prawie wszystkie błędy dotyczą komputera silnika. Coś się wydarzyło z nim u tego mechanika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.