Treść opublikowana przez pila24
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Ja zmieniałem z b6 na b7 i czujnik również zmieniłem,ten z b7 daje zupełnie inne odczyty niż poprzednik z b6. Piny przy czujniku również trzeba podmienić bo nie podchodzi p&p.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
A po co tak kombinować? Panele z b7 mają inną elektronikę oraz nowsze oprogramowanie. W b6 jest przekaznik w panelu od ogrzewania szyby. W b7 jest przekaznik osoby poza panelem. Czy zadziała grzanie szyby po takim swapie z b7 na b6? Nie wiadomo,ale na pewno będą problemy z czujnikiem nasłonecznienia bo w b7 jest inny.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Ej no,jak można żyć bez własnego vcdsa i robić tyle modów ? ?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Wklej wartość adaptacji z licznika kanał 62,i kodowanie modułu kiery podaj. A ESP przymocuj do lewej ścianki tego małego schowka co jest nad lewym kolanem. Ja mam tam przełącznik lpg,tylko kierowca go widzi jak wie gdzie spojrzeć ?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Lecisz z modami jak karabin maszynowy ? elegancko jest teraz. Bose gra wyraźniej niż ori harman,a bez zestawu bt to jak bez ręki w aucie ?. Tydzień temu tez wrzuciłem 2gi kubek. Esp gdzie schowałeś? Bo dla aut z Q to chyba najlepiej w schowku obok kolana. U mnie w fwd to wyłącza się esp może raz na rok przy okazji wyjeżdżania z zaspy,więc w schowku pasażera wylądował. Aa i jak możesz @Tkoczu_ to pokaz pokaż vfiz wygląda książka telefoniczna? Ciekaw jestem czy jakaś różnica jest.
-
VCDS - kontrolka świateł oraz menu fis
Do menu jak w b7 nie da się wejść w b6 używając przycisku reset. Trzeba dołożyć dodatkowy panel z którego można owe menu wywołać. Działa ono na liczniku kolor jak i czerwonym. Jak się wrzuci licznik z b7 to wówczas zadziała menu po 3 wciśnięciach resetu. Ale trzeba mieć odpowiedni licznik do 1.8t,a to nie takie łatwe go znaleźć.
-
B7/1.8T/CzornySedan
Tylko vin dopiszesz w adaptacjach.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
U mnie niecałe 800zł za 288mm ale osłony(używki w stanie bdb) i zaciski (po regeneracji wyrwane) kupiłem w naprawdę niskiej cenie. Do tego tarcze i klocki textar,oraz nowe jarzma.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth - podłączenie elektryczne
Lepiej sprawdź tak jak napisałem,możliwe iż jest moduł z fabryki. Pewnie w wersji H lub Q
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth - podłączenie elektryczne
A jak ktoś dołożył? ?
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
Concert2 plus można nawet sporo taniej wyrwać,ale unikać wersji z exeo (rozkodowanie radia z exeo to 100zł w górę,a radio audi 25 zł...). Zaletą concerta jest fajny dźwięk, jedynie rnse led lepiej od niego gra.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Wadą tego moda jest to iż przewody są lutowane do płyty licznika. A lutowanie przewodów w aucie to średni pomysł. Taki pajączek przewodów może puścić po czasie i awaria w liczniku gotowa.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth - podłączenie elektryczne
Jak włączysz stacyjkę to odpal BT w telefonie i szukaj urządzenia audiUHVxxxx,masz 30 sekund na znalezienie urządzenia po włączeniu stacyjki .
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
"Widzi" kluczyk ale dopiero po przekręceniu stacyjki,do czasu aż się go wyciągnie. Czyli pierw trzeba stacyjkę przekręcić,a to nie do końca to. Takie stacyjki w a6c6 juz były,wykrywały włożenie kluczyka.
-
Strojenie STAG QBox4
Dajcie sobie spokój z tymi mapkami,odpala się vcds oraz program od lpg i stroi się po korektach od obrotów obserwując korekty krótkoterminowe. Po tych mapkach to można bez końca stroić instalacje i wynik będzie nieprzewidywalny,mam wrażenie że je wymyślono by niektórzy leniwi gazwonicy kasowali klientów za 3 kliknięcia na owej mapce,stwierdzając "ustawiłem mapkę 100 zł się należy".
-
Jakie sprężyny i amortyzatory do mojej Audi
Możesz ustawić nisko i twardo,jak i wyżej bardziej komfortowo
-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
Owszem,po odłączeniu aku piloty się rozkodowują. Są w pamięci MK,ale nie da się otworzyć pilotem zamka centralnego(jedynie się awaryjka podświetli na krótki czas). Trzeba to zrobić kluczykiem,a następnie zakodować pilot (włączyć stacyjkę i wcisnąć przycisk zamknięcia/otwarcia na pilocie). Przy zablokowanych zamkach przekręcenie kluczyka w stacyjce odblokuje je.
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
Praca wewnątrz auta nie jest uciążliwa zimą tak jak latem, ostatnio przy -8 przerabiałem auto na 2 din i nie było problemu. Całość łącznie z naprawą instalacji auta zajęła mi 2 godziny. Klimatronika nie docinałem,kupiłem ładny 2 din z b7 w dobrej cenie i przełożyłem elektronikę. Aczkolwiek kiedyś docinałem panel i tez ok wyszło.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja mam aero i one mają cypel który uniemożliwia położenie zaczepu by przylegał na płasko do szyby. Więc regulowałem je z piórami założonymi i sposobem który wyżej podałem. Teraz jest cisza i ładne zgarnianie z szyby.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Nie trzeba ściągać pióra ,ramie trzeba tak ustawić by pióro było niemal idealnie na środku po opuszczeniu na szybę ,tzn. wiadomo iż się pochyli ale ma się pochylić z ledwością na którąś stronę. Wówczas powinno być ok.
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
Piękna robota,teraz rezanie przy bixach będzie bardziej rozwoje. W przypadku braku dostępności projektora można spokojnie wybrać inny i zamontować na tym samym adapterku. ?
-
Kierownica multi b6 na multi b7
Kierownica,poducha,przewód poduchy,taśma airbag pod multi b7,moduł Q,łącznik airbag 4 pin. Tyle potrzeba by to działało,nie da się ominąć żadnych z powyższych.
-
Bixenon Xenon od A do Z
PRZETWORNICA XENON OPEL ANTARA Osjaków - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz PRZETWORNICA XENON OPEL ANTARA z Osjaków na Allegro.pl, za 49 zł w kategorii {Oświetlenie} - {Lampy przednie i elementy}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9883223496...
-
Swap z 3.0 ASN na 1.8t BEX
Angola z 1.8t (niekoniecznie bex,prędzej bfb) znajdziesz w cenie niewiele wyższej od Asn w dobrym stanie. Oczywiście nigdy nie wiadomo w jakim stanie będzie 1.8t z dawcy. Pierw zdiagnozuj co boli Twój silnik.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Poszukaj małych przetwornic hella,one są wieczne. Do tego palniki d1s np. Bosma 4300K i będziesz zadowolony.