Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Ja zmieniałem z b6 na b7 i czujnik również zmieniłem,ten z b7 daje zupełnie inne odczyty niż poprzednik z b6. Piny przy czujniku również trzeba podmienić bo nie podchodzi p&p.
  2. A po co tak kombinować? Panele z b7 mają inną elektronikę oraz nowsze oprogramowanie. W b6 jest przekaznik w panelu od ogrzewania szyby. W b7 jest przekaznik osoby poza panelem. Czy zadziała grzanie szyby po takim swapie z b7 na b6? Nie wiadomo,ale na pewno będą problemy z czujnikiem nasłonecznienia bo w b7 jest inny.
  3. Ej no,jak można żyć bez własnego vcdsa i robić tyle modów ? ?
  4. Wklej wartość adaptacji z licznika kanał 62,i kodowanie modułu kiery podaj. A ESP przymocuj do lewej ścianki tego małego schowka co jest nad lewym kolanem. Ja mam tam przełącznik lpg,tylko kierowca go widzi jak wie gdzie spojrzeć ?
  5. Lecisz z modami jak karabin maszynowy ? elegancko jest teraz. Bose gra wyraźniej niż ori harman,a bez zestawu bt to jak bez ręki w aucie ?. Tydzień temu tez wrzuciłem 2gi kubek. Esp gdzie schowałeś? Bo dla aut z Q to chyba najlepiej w schowku obok kolana. U mnie w fwd to wyłącza się esp może raz na rok przy okazji wyjeżdżania z zaspy,więc w schowku pasażera wylądował. Aa i jak możesz @Tkoczu_ to pokaz pokaż vfiz wygląda książka telefoniczna? Ciekaw jestem czy jakaś różnica jest.
  6. Do menu jak w b7 nie da się wejść w b6 używając przycisku reset. Trzeba dołożyć dodatkowy panel z którego można owe menu wywołać. Działa ono na liczniku kolor jak i czerwonym. Jak się wrzuci licznik z b7 to wówczas zadziała menu po 3 wciśnięciach resetu. Ale trzeba mieć odpowiedni licznik do 1.8t,a to nie takie łatwe go znaleźć.
  7. Tylko vin dopiszesz w adaptacjach.
  8. U mnie niecałe 800zł za 288mm ale osłony(używki w stanie bdb) i zaciski (po regeneracji wyrwane) kupiłem w naprawdę niskiej cenie. Do tego tarcze i klocki textar,oraz nowe jarzma.
  9. Lepiej sprawdź tak jak napisałem,możliwe iż jest moduł z fabryki. Pewnie w wersji H lub Q
  10. Concert2 plus można nawet sporo taniej wyrwać,ale unikać wersji z exeo (rozkodowanie radia z exeo to 100zł w górę,a radio audi 25 zł...). Zaletą concerta jest fajny dźwięk, jedynie rnse led lepiej od niego gra.
  11. Wadą tego moda jest to iż przewody są lutowane do płyty licznika. A lutowanie przewodów w aucie to średni pomysł. Taki pajączek przewodów może puścić po czasie i awaria w liczniku gotowa.
  12. Jak włączysz stacyjkę to odpal BT w telefonie i szukaj urządzenia audiUHVxxxx,masz 30 sekund na znalezienie urządzenia po włączeniu stacyjki .
  13. "Widzi" kluczyk ale dopiero po przekręceniu stacyjki,do czasu aż się go wyciągnie. Czyli pierw trzeba stacyjkę przekręcić,a to nie do końca to. Takie stacyjki w a6c6 juz były,wykrywały włożenie kluczyka.
  14. Dajcie sobie spokój z tymi mapkami,odpala się vcds oraz program od lpg i stroi się po korektach od obrotów obserwując korekty krótkoterminowe. Po tych mapkach to można bez końca stroić instalacje i wynik będzie nieprzewidywalny,mam wrażenie że je wymyślono by niektórzy leniwi gazwonicy kasowali klientów za 3 kliknięcia na owej mapce,stwierdzając "ustawiłem mapkę 100 zł się należy".
  15. Możesz ustawić nisko i twardo,jak i wyżej bardziej komfortowo
  16. Owszem,po odłączeniu aku piloty się rozkodowują. Są w pamięci MK,ale nie da się otworzyć pilotem zamka centralnego(jedynie się awaryjka podświetli na krótki czas). Trzeba to zrobić kluczykiem,a następnie zakodować pilot (włączyć stacyjkę i wcisnąć przycisk zamknięcia/otwarcia na pilocie). Przy zablokowanych zamkach przekręcenie kluczyka w stacyjce odblokuje je.
  17. Praca wewnątrz auta nie jest uciążliwa zimą tak jak latem, ostatnio przy -8 przerabiałem auto na 2 din i nie było problemu. Całość łącznie z naprawą instalacji auta zajęła mi 2 godziny. Klimatronika nie docinałem,kupiłem ładny 2 din z b7 w dobrej cenie i przełożyłem elektronikę. Aczkolwiek kiedyś docinałem panel i tez ok wyszło.
  18. Ja mam aero i one mają cypel który uniemożliwia położenie zaczepu by przylegał na płasko do szyby. Więc regulowałem je z piórami założonymi i sposobem który wyżej podałem. Teraz jest cisza i ładne zgarnianie z szyby.
  19. Nie trzeba ściągać pióra ,ramie trzeba tak ustawić by pióro było niemal idealnie na środku po opuszczeniu na szybę ,tzn. wiadomo iż się pochyli ale ma się pochylić z ledwością na którąś stronę. Wówczas powinno być ok.
  20. Piękna robota,teraz rezanie przy bixach będzie bardziej rozwoje. W przypadku braku dostępności projektora można spokojnie wybrać inny i zamontować na tym samym adapterku. ?
  21. Kierownica,poducha,przewód poduchy,taśma airbag pod multi b7,moduł Q,łącznik airbag 4 pin. Tyle potrzeba by to działało,nie da się ominąć żadnych z powyższych.
  22. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    PRZETWORNICA XENON OPEL ANTARA Osjaków - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz PRZETWORNICA XENON OPEL ANTARA z Osjaków na Allegro.pl, za 49 zł w kategorii {Oświetlenie} - {Lampy przednie i elementy}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9883223496...
  23. pila24 odpowiedział(a) na Tomuh temat w 1.8T
    Angola z 1.8t (niekoniecznie bex,prędzej bfb) znajdziesz w cenie niewiele wyższej od Asn w dobrym stanie. Oczywiście nigdy nie wiadomo w jakim stanie będzie 1.8t z dawcy. Pierw zdiagnozuj co boli Twój silnik.
  24. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Poszukaj małych przetwornic hella,one są wieczne. Do tego palniki d1s np. Bosma 4300K i będziesz zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.