Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Były tzw. kołyski dla różnych starszych typów telefonów dostępne. Czasami się pojawia jakaś sztuka na allegro. Sprawdź czy nie masz modułu bluetooth juz zainstalowanego,włącz stacyjkę i telefonem przeskanuj dostępne urządzenia. Jeżeli znajdziesz AudiUHVxxxx to jest właśnie moduł BT do rozmów. Domyślne hasło do połączenia się to 1234.
  2. Te są za długie i nie zmieszczą się w malutkie otwory montażowe podstawy fotela,przerabiałem już to. Ostatnio u siostry montowałem używając takich blaszek jak z linku poniżej,musisz użyć śrubek z nieco rzadszym skokiem gwintu dla tych blaszek. I śrubki z przodu nie mogą być zbyt długie dla foteli sportowych bo zablokują wysuwanie oparcia podudzi. 10x BLASZKA SPINKA MONTAŻOWA 4,8 NADKOLE MERCEDES Kędzierzyn-Koźle - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Kędzierzyn-Koźle - 10x BLASZKA SPINKA MONTAŻOWA 4,8 NADKOLE MERCEDES, na Allegro.pl, za 9,90 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Części karoserii}. Opinie i recenzje czy warto kupić...
  3. Daj mostek,pokaz zdjęcie tej kostki z wpiętą linią K
  4. pila24 odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    To pytanie dla forumowego speca od ubezpieczeń @hak64 Zapewne to zależy od zaistniałej sytuacji ewentualnych poszkodowanych osób trzecich i ich roszczeń. Nie w każdym przypadku oświetlenie ma wpływ na zdarzenie.
  5. AP pochodzi z b7 więc na 100% od 16 °C będzie regulacja.
  6. Bo rozpiska jest błędna,ja miałem ori AB i według tabelki od 16°C,a w rzeczywistości był od 18°C
  7. Rnse korzysta łącznie z 3 anten,(concert 2 z dwóch) fm1 to szyba lewa,fm2 szyba klapy i fm3 szyba prawa. Nawet jak pominiesz szybę klapy to odbiór na 2 antenach tez powinien być ok.
  8. W dziale "sprzedam części b6/b7" są takie lampy wystawione. Lampy lampami,ale zostaje jeszcze samopoziom i układ mycia reflektorów. Zajrzyj w temat o aucie @kamil-vag i zobacz ile to roboty.
  9. pila24 odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    Mam tutaj jeszcze cytat z blogu audi,niestety link źródła wygasł. Ale sam tekst nadal można odnaleźć.
  10. pila24 odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    Klosz musi być ciepły by nie zalepiał go mokry śnieg podczas wolniejszej jazdy np. w nocy w górach w złych warunkach. Śnieg oblepia klosze i trzeba co chwile trzeba je oczyszczać,płyn skończy się wówczas bardzo szybko i zostaje wówczas tylko ręczne oczyszczanie. Problem ten występuje m.in. w octavii 3 fl,w niektórych autach (np. mercedes) rozwiązano ten problem kierując za pomocą silniczka ciepłe powietrze z radiatora leda na klosz. U mnie xenon bez problemu topi szron z lamp chwilę po odpaleniu ,nie grzeje tak jak halogen ale wystarczy choć trochę ciepła by nie zalepiało kloszy mokrym śniegiem. Biled to nowsza technologia i musi siłą rzeczy mieć lepszą wydajność świetlną,wady też ma jak w/w ale producenci lamp (jeszcze nie wszyscy...)stosują jakieś rozwiązania by zapobiegać temu. Jak ktoś sam przerobi lampę to rozwiązań żadnych nie będzie.
  11. pila24 odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    Klosze można odnowić (usunięcie ochronnej warstwy fabrycznej + lakierowanie). Palniki philips,osram (można kupić ori na forum,na allegro dużo podrób)lub nieco tańsze lecz nadal markowe bosma. Do b8 potrzebujesz palników typu D3S. Projektorów nie trzeba wymieniać dopóki nie mają wypalonej warstwy odbłyskowej,a soczewki można podmienić na gładkie by poprawić linię odcięcia i ilość światła. Pierwsze co to wymiana palników,Twoje mogą być już zużyte i słabo świecić. Jeżeli po wymianie nadal będzie dla Ciebie zbyt mało światła z lampy wychodziło to można pomyśleć o kolejnych krokach.
  12. pila24 odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    To nie jest p&p,trzeba rzeźbić mocowanie projektora w lampie. Możesz kupić jakieś inne lampy i na spokojnie sobie rzeźbić bileda,tylko miej świadomość iż po takiej przeróbce lampy tracą homologacje oraz ciepło na kloszach (poczytaj sobie np, o ledzie w octavii 3 fl i problemach z tym związanych). Najlepiej to ogarnąć to co masz-wymiana palników,ewentualnie projektorów jeżeli Twoje są w złym stanie,lub wymiana soczewek w projektorach na gładkie.
  13. pila24 odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Tylko jak skasuje błędy to znikną inne dane wyuczone tj. korekty na sondach,ustawienie rozrządu,kody gotowości . Więc przed usunięciem błędów trzeba sprawdzić w/w.
  14. Jeśli lekkie ruszanie kierownicy pomaga (mniejszy opór) to problem z zapadką blokady kierownicy. A jak nie pomaga takie ruszanie kierą przy przekręcaniu kluczyka to spróbuj wypiac kostkę stacyjki i zobacz czy bez niej jest opór. Jeżeli opór zniknie to kostka do wymiany.
  15. Psiknij w siłownik coś ala wd40 i się rozrusza,zawiasy z allegro będą pasowały.
  16. Tyłu z A6c6 do siebie nie założysz,chyba że wyrzeźbisz elektryczny ręczny w aucie. Załóż 288mm z b7/exeo
  17. Tak,tylko linia K pod pinem 5. Kup taką kostkę i wkład. OBUDOWA WTYCZKI BIAŁA MINI-FAKRA (12-PINOWA) 8999310902 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro za 4 zł - OBUDOWA WTYCZKI BIAŁA MINI-FAKRA (12-PINOWA) (8999310902). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! WKŁADKA do OBUDOWY BIAŁEJ LUB CZARNEJ MINI-Fakra 8999311069 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro za 3 zł - WKŁADKA do OBUDOWY BIAŁEJ LUB CZARNEJ MINI-Fakra (8999311069). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  18. pila24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Odcięcie takie samo bym rzekł ? to tylko linia światła i cienia. Ale asymetryczne oświetlenie pobocza jest marne w porównaniu do aut europejskich,ostatnio ustawiałem koledze w b8 fl USA światła po wymianie palników i słabo to wyglądało.
  19. To u Ciebie jest co wczytywać ? jak znajdziesz wpis żony po wciśnięciu przycisku MODE,to wciśnij przycisk wybierania głosowego i wypowiedz komendę "save",po tym siri zapyta dwukrotnie jak nazwać kontakt z tego numeru,powtórz dwukrotnie i zostanie zapisany jako np. ŻONA, po tym wciśnij wybieranie głosowe i wypowiedz komendę "select name" siri zapyta o nazwę,powiedz ŻONA i po 2-3 sekundach od odtworzenia nazwy kontaktu wypowiedz komendę "call" i nasza siri zacznie dzwonić pod ten kontakt. Brzmi skomplikowane,ale eliminuje potrzebę szukania kontaktu na fisie,a trwa całe to wybieranie głosowe jakieś 7-8 sekund. I nie będziesz musiał szukać kontaktu.
  20. Wciskasz hamulec i pedał powoli schodzi do końca? Jeżeli tak to tył nie został odpowietrzony jak należy.
  21. Trudno mi powiedzieć,bo nie mam wystarczającej liczby kontaktów w telefonie ? Jak chcesz to mogę Ci podesłać nowszy moduł na testy.
  22. U mnie wersja AA (czyli sprzętowo to samo co wersja S) wczytała 200 kontaktów w ciągu 20 sekund,więc 0,1s na jeden kontakt. Nowsze wersje (8p1) nie są wcale szybsze,mają poprawione inne błędy i lepszą kompatybilność. Szczerze to nie wiem dlaczego tak u Ciebie długo wczytuje kontakty,nawet stare wersje typu F wczytują z prędkością 0,1s na kontakt,oczywiście jeżeli historia połączeń nie jest zbyt obszerna-jezeli tak będzie to nie wczytają w ogóle książki na fis (ale na rnse lub bns 5.0 wczytają).
  23. Nie koliduje,jedynie laser tutaj bruździ. Musi być w zdrowym stanie by odczytać kopię mapy.
  24. Właśnie jest problem z laserem,z tej kopi zapasowej mapy 2020 Twoja navi odczytuje jedynie aktualizację. Laser chociaż spróbuj wyczyścić,a nóż widelec coś pomoże. A tak między nami to ostatnia oficjalna aktualizacja od audi dla rnse to właśnie 0650,wszystko co wyższe jest wytworem społeczności użytkowników z zacięciem programistycznym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.