Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Mozesz ocieplić sam reduktor ,wówczas zimne powietrze nie będzie go owiewało i tym samym jego wydajność na zimnym poprawi sie.
  2. Jak powyżej pierw aku doładuj i sprawdz czy się poprawi z abs,a dodatkowo zaczyna Ci siadać czujnik poziomowania lamp,zapewne ten z przodu.
  3. pila24 odpowiedział(a) na kobys691 temat w 1.8TFSI
    Po 200tys km lubią sobie siorbnąć oleju. Poprawa była odłożeniem wady olejowej w czasie.
  4. 15w40 przy -20°C jak smoła.
  5. Pewnie by i tak było. To auto kolegi,gościnnie je odpaliłem bo stało u mnie od wczoraj
  6. Pewnie nie jeden z was z ciekawości nagrał jak jego maszyna odpala w ten mróz,można wrzucać filmy z krótkimi opisami ? U mnie zaledwie -8°C dzis z rana,na pierwszy ogień a4b6 1.9tdi (aku naładowany,auto po 12 godzinach postoju). Następnie a4b6 2.4(aku niedoładowany,auto stało około 40 godzin).
  7. NAJLEPSZY interfejs USB VAG KKL we wtyku OBD2 PL Kraków - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Kraków - NAJLEPSZY interfejs USB VAG KKL we wtyku OBD2 PL, na Allegro.pl, za 54 zł w kategorii {Narzędzia i sprzęt warsztatowy} - {Diagnostyka i pomiary}. Opinie i recenzje czy warto... Interfejs LPG BT-do wyboru: STAG+KME, LPGTECH,AGIS Gdynia - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Gdynia - Interfejs LPG BT-do wyboru: STAG+KME, LPGTECH,AGIS, na Allegro.pl, za 97 zł w kategorii {Narzędzia i sprzęt warsztatowy} - {Diagnostyka i pomiary}. Opinie i recenzje czy warto...
  8. Kup kkl do diagnozy auta, i interfejs do LPG-najlepiej taki z BT(może być od CCY). Raz właściwie ustawiona instalacja lpg odwdzięczy się przez lata bezbłędną pracą.
  9. Fajny patent,aczkolwiek jak ktoś ma garaż to i tak maskę podniesie by podładować ? Widać że nowe auto,nawet drobiny kurzu nie ma ?
  10. Odpal vcds,połącz się z modułem komfortu (MK),adaptacje kanał 0,test,zapisz. Następnie kanał 21,w polu nowa wartość wpisz 1 i daj test ,po tym wciśnij przycisk na pilocie i powinna pojawić się informacja iż rozpoznano pilota, dajesz zapis i ponownie odczyt,teraz wpisz 2 w polu nowa wartość (nie przełączaj tym przyciskiem +- tylko wpisz 2),wciśnij test i wduś przycisk w drugim pilocie,jeżeli rozpozna pilota to daj zapis i to wszystko jeżeli chodzi o dopisanie pilota do otwierania drzwi, jeżeli chodzi o transponder immo to nie zdziałasz nic sam. To nie b6.
  11. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możesz spokojnie wymienić 1 sztukę,ta druga może pociągnąć jeszcze z kilka lat.
  12. Ustawione ok,ale by ocenić jak świecą to musiałbyś wrzucić jakieś nagranie z przejazdu po ciemniejszej okolicy.
  13. Jeżeli chcesz vcds bez loadera i bez limitu vin to tutaj jest link ? Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS® WWW.VAG-COM.PL
  14. Tył 288mm jest droższy od przodu 320mm,dostępność tez słaba. Zaciski po regeneracji,tarcze z klockami(klasy trw lub textar),osłony to koszt około 1200 zł.
  15. Bo jeszcze nie wie ze mu się nie uda ?
  16. Będzie,potrzebujesz tylko nową wersję loadera do kabla i oczywiście blokad antywirusa by loadera nie usuwał
  17. Pewnie gdyby w 3 generacji ea888 stosować się do wymiany oleju co 10 tys km to problem by się nie pojawiał. Jednak według forumowego eksperta od napraw tych silników ( @kixi4) ,coraz więcej ea888 3g się pojawia u niego na remont.
  18. Psiknij na pas i wcieraj dodatkowo szmatką,wejdzie głębiej i od razu nie będzie tłusto na powierzchni pasa.
  19. Można jeszcze próbować szmatką powcierać głębiej ten silikon i uginać pas w miejscu aplikacji.
  20. Moze i warto dodać iż dla a4b7 z immo4 transponder to id48-tp25,nie zawsze jest to oczywiste w opisach aukcji internetowych (często opis mówi iż transponder prekodowany jako tp25 może być stosowany tylko do 2005r,co oczywiście jest jakiś wymysł powielany przez sprzedających). Sprawdziłem na modelu 2007r 2.0tdi i działa bez problemu.
  21. W ogóle się nie zwijają? Czy tylko troszkę i w dodatku dosyć leniwie?
  22. Od początku produkcji aż do liftingu był tylko 2.4 bdw,po lifcie zastąpił go 2.8 fsi.
  23. 2.4 bdw z a6c6 był w rocznikach przedliftowych i na wtrysku pośrednim wyłącznie. Jest to konstrukcja niemal bliźniacza do 3.2fsi z c6. Czyli ma wszystkie jego bolączki-główna to rozrząd od strony grodzi na 4rech łańcuchach,do wego wymiany trzeba minimum skrzynie zrzucić. Ale wygodniej cały motor out,koszty z robocizną od 5tys. Druga bolączka to klapy wirowe w kolektorze ssącym,zacinają się,mogą zacząć klekotać itd. Trzeba wymienić kolektor wówczas,nowy to spory wydatek. Więc albo dobrą używkę trafisz albo klapy wylatują i silnik nieco traci mocy. Poza tymi wadami silnik jest ok,z tym 2.4 bdv z a4b6 ma wspólną jedynie pojemność. Na dole motor z c6 A to motor z a4b6
  24. Może być,jeszcze nie miałem takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.